iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod red98 18. 3. 2020 07:36

Ako vam funguje faceid s ruskom, pripadne s respiratorom?
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewolwer 18. 3. 2020 08:57

A jak funguje tobě?
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 18. 3. 2020 11:53

Nefunguje :-D kdo by to čekal... bez půlky obličeje.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 25. 3. 2020 20:03

Tak on si dnes člověk nepomůže ani s otiskem prstu když se musí nosit i ochranné rukavice :-)
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 25. 3. 2020 21:29

Asi jak u ktere ctecky. U S10+ odemknu otiskem prstu i kdyz mam jednorazove vinil rukavice. Ultrazvukova to zvladne, opticka nezvladne.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 26. 3. 2020 09:44

jj, to je všeobecně známé jak špatně je na tom řada S10 s bezpečností biometrického zabezpečení :-)

Nepřekvapilo by mě, kdybyste to odemknul i s lyžařškýma rukavicema.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 26. 3. 2020 11:28

Prestan placat nesmysly. Jiny, nez naskenovany prst to pres tu rukavici samozrejme nevezme. Ty jsi to rekl tak, ze by pak stacilo komukoliv jinemu vzit rukavice a muze si odemknout jakykoliv S10. To vazne nejsi schopen prijmout fakt, ze tady v tom ma proste ultrazvukova ctecka jistou vyhodu?!
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 26. 3. 2020 11:44

Zdravím, mám Iphone 11 Pro od prvního dne co šel koupit v ČR. Je to můj první iOS, tak nevím jestli něco nedělám špatně.

Jak funguje historie volaní ? Dnes jsem chtěl dohledat hovor z 10.3 a poslední záznam mám z 18.3.

Doufám, že dělám něco špatně, protože i můj starý telefon za 5000 Kč měl snad neomezenou historii volání ?
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 26. 3. 2020 12:38

Historie volani ukazuje poslednich 100 volani (aspon myslim, ze to tak nejak je). Starsi jsou sice ulozene, ale pro jejich zobrazeni je potreba smazat novejsi.

Mozna ze to jde i pres iCloud.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 30. 3. 2020 09:49

tomas fuk 1 píše:Prestan placat nesmysly. Jiny, nez naskenovany prst to pres tu rukavici samozrejme nevezme. Ty jsi to rekl tak, ze by pak stacilo komukoliv jinemu vzit rukavice a muze si odemknout jakykoliv S10. To vazne nejsi schopen prijmout fakt, ze tady v tom ma proste ultrazvukova ctecka jistou vyhodu?!


Nejsem si jistý, jestli právě ultrazvuková čtečka, jestli je o tolik lepší než jiné technologie snímání otisku, ale dobře si pamatuji na nedávnou bezpečnostní kauzu což byl totální fail. Osobně po tomto fiasku této technologii nevěřím. Ano, praktická výhoda tam bez diskuse v tomto období povinného nošení roušek je, stejně jako je tam bez diskuse nevýhoda v zimních měsících, kdy má většina lidí na ruce rukavice.

Naštěstí doma roušku nenosím a venku s ní pobývám jen minimálně, takže mě to zase tolik neomezuje.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 30. 3. 2020 11:22

Ono šlo o to, že ten blby amik skenoval prvotně prst už s rukavici :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 30. 3. 2020 11:31

Rewolwer: To, co mas na mysli bude nejspis ta afera s nejakymi nekvalitnimi ochrannymi foliemi. Problem byl ve folii. Uz si nevzpomenu, jak to presne bylo, ale uz je to davno vyreseno. Problem nebyl ve ctecce. Ta folie dokazala ponechat 3D otisk prstu v sobe. Tak to tusim nejak bylo. Urcite to tu nekde je ve vlaknu S10. Me se tenhle pripad netykal, ac pouzivam nejakou hydrogelovou folii.
Netvrdim, ze je ultrazvukova ctecka lepsi, ale ani horsi.
Ma sve vyhody, jako treba, kdyz mam v praci telefon radeji v uzaviratelnem sacku, protoze svaruji, brousim a celkove je na dilne kovovy prach vsude, tak ho nemusim z toho sacku vyndavat a odemknu jej i pres ten sacek.
Mezi nevyhody patri rychlost. Ale ja si na rychlost nestezuji. Telefon je za vterinu odemknuty a to mne osobne staci.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 30. 3. 2020 14:16

Nevím co bych k tomu dodal - jsem rád, že vám telefon dělá radost a že jste si dobře vybral takový model, který zcela vyhovuje vašim potřebám v každodenním životě.

Jediné nad čím si trochu lámu hlavu je souvislost s diskusí s názvem "iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze".
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 30. 3. 2020 18:48

Zdravim vas, existuje na iOS nejaky Equalizer pripadně jiny procesor na upravu zvuku v realnem case? Priklad; Poustim si pisnicky pres YouTube premium do sluchatek a rekneme si, ze ten zvuk je nic moc oproti treba Tidalu. Tak bych si to chtel softwarove upravit. Ano vim, ze nastaveni EQ nabizi aplikace hudba od Applu, ale o tom rec neni. Dekuji za radu. Prosim jen Soft, vim, ze si muzů koupit externí Dac apod.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 30. 3. 2020 19:10

rewolwer píše:Nevím co bych k tomu dodal - jsem rád, že vám telefon dělá radost a že jste si dobře vybral takový model, který zcela vyhovuje vašim potřebám v každodenním životě.

Jediné nad čím si trochu lámu hlavu je souvislost s diskusí s názvem "iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze".

Reagoval jsem jen na to, ze Marts tady napsal.
Tak on si dnes člověk nepomůže ani s otiskem prstu když se musí nosit i ochranné rukavice.
Jen jsem napsal, ze ne vsechny telefony musi mit prst bez rukavice. Mam na mysli ty jednorazove, co dnes kazdy pouziva.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků