Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snapsik 13. 3. 2020 07:25

Díky moc, fakt to tam je :-) Moc jsi mi pohohl...
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 18. 3. 2020 20:15

Zdravím, chtěl bych se jen zeptat, funguje Vám korektně kompas? Při použití mapy.cz se mi při turistice zrovna nenatáčí šipka směrem, kterým koukám. Na minulém S9+ bylo vše v pořádku. Máte také problém? Dá se kompas někde zkalibrovat? Díky
Snapsik
Junior


Odeslat příspěvekod Snapsik 19. 3. 2020 08:12

Díky, zkusim. Google mapy ale s kompasem docela fungují. Problém je u mapy.cz, které jsou na turistiku vhodnější. Zkusim zkalibrovat a uvidíme...
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod aernor 20. 3. 2020 13:29

Chci se zeptat, na co používáte S-pen? Rozhoduju se, jestli koupit Xiaomi Mi 10 Pro nebo Note 10+ a právě S-pen by mohl pomoct při rozhodování, ale moc nevím, na co bych ho používal.
aernor
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 20. 3. 2020 13:49

aernor: neber to, prosím, zle, ale pokud nevíš na co bys S-pen používal, tak ho nepotřebuješ... ;-) Já S-Pen používám hlavně na výřezy obrazovky a následné přeposílání/upravování, děcka na malování, babičce přes S-PEN posouvám vzdáleně fotky (ona si jen drží telefon - víc neumí :-) ) a pak občas S-PEN používám jako spoušť foťáku při selfie.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 21. 3. 2020 12:54

Teď jsem zjistil ze v galerii mě pomocí pera nejdou přesouvat fotky a to to mám v nastavení povolený ale v galerii mi píše že na této obrazovce nelze pouzivat gesta vím že to určitě dříve šlo.
Aha tak to nejde v NOVA launcher jinak to jde
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 24. 3. 2020 10:16

Mám Novu a gesta mi jdou normálně
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 24. 3. 2020 10:43

Funguje to i mě s Novou naprosto korektně
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter34 24. 3. 2020 12:38

@vitolexa na Note9 mi kedysi užívateľ hadasek poradil toto, vyskúšaj:
" LOL, tak teď jsem přišel na to, co to dělá. Stačilo vyhodit ikonu Galerie z plochy a dát jí tam znovu ze seznamu aplikací. Problém tedy byl v tom, že jsem nainstaloval Nova Launcher a obnovil nastavení nova launcheru ze zálohy. Tak to bych nečekal. Teď to funguje."
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 3. 2020 15:06

Samsung uvolňuje One UI 2.1 pro Note 10. Jedna funkce vás opravdu potěší

Mezi novinky obsažené v UI 2.1 patří:

Fotorežim Single Take, který od okamžiku spuštění pořizuje fotografie a video a umělá inteligence vám následně doručí nejpovedenější záběry
Vylepšený noční režim a přidání funkce Night Hyperlapse
Možnost vytvoření vlastního filtru s barvami a styly, který pak bude v budoucnu aplikovatelný na další fotografie
Mód Pro video, který umožňuje nastavit si pro záznam videa ISO, rychlost závěrky, úroveň expozice, apod.
Funkce Quick Share umí zjistit, který z vašich kontaktů se nachází poblíž, a nasdílet mu fotografie, videa nebo dokonce velké soubory
Funkce Music Share umožňuje vašim přátelům v blízkém okolí přehrávat hudbu ve vašem reproduktoru skrze váš spárovaný smartphone, aniž by se s reproduktorem párovali
Chytré seskupování podobných fotek v galerii
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stoupa88 26. 3. 2020 23:53

Uz jsem to tam poslal, nic zasadniho, ale Single Take je zajimava funkce. "N10+"
stoupa88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snapsik 27. 3. 2020 07:56

Zdravím, měl bych dotaz k vestavěnému editoru videí. Není špatný, líbí se mi funkce živého textu na obrazovce, ale chtěl bych se zeptat, zda jde v editoru ořezávat pouze z krajů, nebo jde někde i vyříznout blok, který je uvnitř videa?
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 30. 3. 2020 11:32

Koukám aktualizace nějak vázne někdo jí už má,všude o ní píšou ale tady pořád není nebo aspoň mě na N10 plus volný prodej nedorazila
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 31. 3. 2020 08:41

Netušíte někdo, k čemu slouží tohle nastavení "Kompatibilita se sluchadly" v menu Telefon - Nastavení - Další nastavení hovorů?
V návodu o tom není ani zmínka, na webu též nemohu najít anglický ekvivalent a funkci.
Máte to defaultně zapnuté?
Poznámka 2020-03-31 093849.jpg
Poznámka 2020-03-31 093849.jpg (45.35 ) Zobrazeno 4797 krát
Mobil-man
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků