Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KrylP 8. 3. 2020 16:36

Stačí čtyři "rozumní zájemci" a má každý za 380 Kč neomezený tarif s 2,5 GB dat, tohle žádný jiný operátor dneska nedá! Nebo s 5 GB vyjde na 500 Kč.
Hlavně je třeba, aby se někdo obětoval a dělal správce, odpovídal za fakturaci... Teď platí, že jen jeden má úvazek na dva roky, ostatní můžou pendlovat. :pozor
ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
A není třeba se doprošovat nějaké retence.

ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
Přílohy
capture_03082020_164949.jpg
Naposledy upravil KrylP dne 8. 3. 2020 16:52, celkově upraveno 3
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 8. 3. 2020 16:37

Diky za tip. Tato nabidka je docela zajimava - pro toho kdo potrebuje takovy objem dat. Mne by stacilo 2-3G, neomezene SMS, 100 minut, chtel bych zustat primo u Vodafone. Ma predstava o cene je max 300-400kc.... Marna by nebyla sdilena datova SIM.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 8. 3. 2020 16:54

Nabídka je stále aktivní - do 1.4. 2020, jen ji normálně nenabízí. !!!
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod pedrysek7 20. 3. 2020 15:05

Mám dotaz, jsem nově u Vodafonu a mám tzv. dvojsimkartu, kdy jednu mám v záložním telefonu.
Aktuálně jsme pouze na dobjecí kartě a využil jsme akci, kdy jsme si dobil včera kredit s bonusem 50% zdarma.

Myslíte, že je možné zavolat na retenční oddělení a je nějaká šanci si vyhádat nějaký slušný tarif. Co potřebuji je zhruba 1GB dat a třeba 120-150 minut do všech sítí.

Běžná ceníková cena je 299 Kč ( 1GB a 120 minut) a to je dost předražené.
Nevíte, je možné si ještě zařídit ČD tarif přes Inkartu Českých drah?

Na dlouhé hovory využívám stejně slovenskou SIM kartu O2 Volnosť, kde je cena 0,10 EUR cca. 2,70 Kč za 1. hovor, který trvá třeba 40 minut.

Díky dvojsimce bych u Vodafonu rád zůstal, mám tam u nich ještě tzv. nulový tarif v Alarmu, který jsem měl dříve u Emtéčka, kde se teď bude platit měsíční poplatek 25 Kč.
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 3. 2020 15:42

Inkarta funguje a teraz sa dá dokonca získať uplne zadarmo ;-)
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 21. 3. 2020 20:40

Dnes se mi na telefonu změnilo označení operátora Vodafone na "VF - jsme s Vami". Ale zatím jen u jednoho ze dvou čísel. Víme o tom něco, od kdy se to zobrazuje? :-)
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 26. 3. 2020 14:42

Zhruba od doby, co jsi to napsal, se to změnilo mě i lidem v okolí.

Vodafone také zvyšuje 2 GB navíc v Samoobsluze na 5 GB. Tento měsíc je přidá (celkem tedy +7 GB), od příštího měsíce + 5.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam.jacques 26. 3. 2020 17:57

Ahoj, kde si našel tohle info? Myslím ty 2/5GB. Nikde jsem o tom nečetl. Díky
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 26. 3. 2020 18:10

Tak změna, zatím se jedná pouze o tarif #jetovtobe a po aktivaci v Samoobsluze se nic nestalo, oficiálně se vše asi nejprve představí.

Text SMS:

Bav se vic, nove s 5 GB dat v aplikaci Muj Vodafone na https://tam.je/data-student. Cekaji tam na tebe kazdy mesic. Dohromady tedy muzes prosurfovat 15 GB mesicne a platit budes porad stejne. Tak si je poradne uzij. Hezky den, Vodafone
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 26. 3. 2020 18:26

Na jak dlouho? U předplacené karty jsou všechny ty bonusové datové balíčky uz pryč :-( Takže na tohle bych v dlouhodobém horizontu moc nespoléhal.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod riki 26. 3. 2020 19:34

No tak já bych na to zase spoléhal...tarif máme v rodině a přišla sms,kde na #jetovtobe se to zvyšuje a v aplikaci už to je také 5GB...za mě super ;-)
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 26. 3. 2020 21:48

Myslel jsem to tak, ze operátor muže tuto výhody kdykoli zrušit, tak jako to udělal u předplacené karty. Pričemž ještě před nedávném ty bonusove data propagoval.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod riki 27. 3. 2020 00:37

Tak to teoreticky může,jenže to je tarif za 500 a né předplacenka...navíc data všude jdou nahoru,tak je to málo pravděpodobné,ikdyž né nemožné...v ceně tarifu jsou ještě facebook a podobné sociální služby zdarma,takže dat je ažaž...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 27. 3. 2020 08:21

Nepsal jsem, zda je to výhodný/nevyhodny tarif. Pokud jsou základní data dostačující, tak není co řešit.
Chtěl jsem jen poukázat na tu předplacenou kartu - je s podivem, ze se tohle nikde neresi, nevychází o tom nikde zadne clanky. U některých balíčku byly ty bonusy docela výrazné a převyšovaly ty základní objemy.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 27. 3. 2020 14:11

Loader píše:Tak změna, zatím se jedná pouze o tarif #jetovtobe a po aktivaci v Samoobsluze se nic nestalo, oficiálně se vše asi nejprve představí.


Ráno nešla Samoobsluha a nyní ukazuje u tarifu #jetovtobe 17 GB FUP.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků