Motorola E398

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RedStar (novy) 23. 4. 2005 09:07

Ahoj. Jak hodnotíte Motorolu E398?? Chci si ji koupit, ale nevím jesi to stojí za to. Díky 8)
RedStar (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 23. 4. 2005 09:48

Moje hodnoceni: dobra, za dobre penize... ma trosku krkolomne ovladani, ale je to na zvyku. Zvuk super, bluetooth bezproblemu, displej kvalitni, jen by me stvalo ze se obrazky nezobrazuji fullscreen. Ale to je detail, je opravdu dobra...
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 23. 4. 2005 10:06

Já o ní přemýšlím taky!, a nejspíš ju pořídím je dobrá hlavně jak napsal J-o-U s tím musím souhlasit navíc to zvonění u kterýho bliká všechno všema barvama včetně mřížek od repráků nemá chybu!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 23. 4. 2005 10:13

Ty barvy jsou docela efektni, zvlast v noci, ale ten zvuk je opravdu dobry, poslech MP3 je opravdu super :D Fotky nevim jak vypadaji, na PC je neprohlizim, ale na displeji jsou dobry, jen skoda ze nejdou prohlizet na cely displej :? Prekvapilo me velice rychle prekreslovani obrazu pri foceni, SX1 byl snek a MPX220 je take pomalejsi. I zoom je supr. Jen porad nevime jak to je s tou pameti na SMS, bracha to neresi, ale ja myslim ze to je v novym FW opraveno. Hledejte na netu...
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod RedStar (novy) 23. 4. 2005 21:14

Jo no, tak dík.. líbí se mi když na to nenadáváte :D no já mám trochu problém. já sem do mobilků šílenej blázen a každej půlrok musím mít nějaký jiný - štvě mě to :? No teď mám super Samsung, ale omrzel - myslíte že E398 neomrzí??


Jo, a jak v ní vypadá menu?? V tom mojem Samsungu je to takové šedé(nic moc ). Doufám že to je aspoň pořádně ujetý

Editováno moderátorem: udělal jsem z toho jeden
RedStar (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 23. 4. 2005 21:27

No s tím bláznem to není zas až tak hrozné můj seznam telefonů nejni zrovna moc krátkej a podle JOUova podpisu soudím že mu telefon taky vydrží dlouho! :tleskani :D

Ale jinak jsem měl několik motorol ale byly to telefony které mě vzdrželi ze všech nejdéle a byl jsem s nimi nejspokojenější!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedStar (novy) 23. 4. 2005 21:37

No jo, ale mě je teprv 16 a dokážeš si představit ten mazec doma, když jenom zmíním, že bych chtěla nový mobil?? To radši pořádat útěk z domova :D
RedStar (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 23. 4. 2005 22:07

napsal jsem ti na SZ, ať tu nezabordelaříme diskuzi o E398!Odepiš dík!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedStar (novy) 26. 4. 2005 17:17

Lidi prosím jak vypadá to menu v E398?? Není to nuda??
RedStar (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 26. 4. 2005 19:24

Je to matice 3x4 ikony víc najdeš v recenzi na MM!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 26. 4. 2005 20:17

E398 ma bracha, u nej se ohreje dyl nez u me :D Menu neni tak pekny jako napr u K700i, myslim ze se to da prirovnat k T610. Zajimave jsou ale podklady, ktere to menu totalne zmeni, jsou to takovy "skiny". Take se da ruzne prehazet polozky, coz je urcite prakticke.
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod RedStar (novy) 27. 4. 2005 18:50

Jo tak to je fajn že to jde přehazovat. To se mi líbí :D = ten mobil musím mít!! Kolik to teď tak zhruba stojí??
RedStar (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 27. 4. 2005 19:34

Cena zacina zhruba na 6000,- s DPH, coz je solidni 8)
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod RedStar (novy) 28. 4. 2005 17:15

Jo tak to stojí za to.. No a jaké jsou tam hry??
RedStar (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sc0rpio 4. 5. 2005 16:57

Na hry kup n-gage:) Jestli chces mobil, kterej te neomrzi bez do SX1.
Sc0rpio
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků