Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr Sldek 12. 2. 2020 18:59

ALDA._ Tak jsem to přemapoval a stejně to svítí na nejnižší úroveň, ale na druhou stranu i tak to svítí víc než můj předešlý Sony Z1c
Petr Sldek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ALDA._ 13. 2. 2020 14:27

Me to sviti na uroven, kterou si nastavim v te nativni aplikaci baterka...
EDIT: a v bxAction je volba bud systemova baterka nebo baterka s vyssim vykonem...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Petr Sldek 15. 2. 2020 10:45

Mně to takhle právě nefungovalo, ale po nainstalování bxAction PRO už je tam ta volba baterky s vyšším výkonem :-)
Petr Sldek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohem77 16. 2. 2020 10:10

Ahoj mám na vás prozbičku nevšimly ste si po poslednej aktualizácii že sa rýchlejšie vybíja lebo mne doslova pred očami percenta skáču dole keď všetko vypnem tak za noc aj 9% a cez deň ani nehovorím
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 16. 2. 2020 11:36

Ahoj,

zkus wipe cache a pokud nepomůže tak továrko..já musel taky,poslední aktualizace mi telefon totálně rozhasila.

https://www.getdroidtips.com/wipe-cache ... alaxy-s10/
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 16. 2. 2020 12:02

Wipe som urobil hneď po aktualizácii tak idem to tovarko len sa mi nechce ale čo už uvidím či to pomôže
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod herma 20. 2. 2020 20:34

Jak vám počítá telefon využití mobilních dat? Když si sečtete alespoň zhruba nejnažranější aplikace co jsou ve výpise odpovídá vám to? Na S7 to celkem odpovídalo, teď na S10e je to totálně mimo, manuálním součtem jsem tak na polovině toho co sečte a vypíše systém. To co sečte OS a následně Operátor sedí, ale ten výpis jednotlivých žroutů mi přijde neúplný.
herma
Junior

Odeslat příspěvekod mapupsa 21. 2. 2020 09:12

Nejsi sám, tenhle problém zrovna taky řeším. Ruční sečtení dat mi dává menší výsledek než automatický součet. Když to vezmu po obdobích:

Únor 1 GB automaticky, 700 MB ručně
Leden 1.6 GB vs 400 MB
Prosinec 1.7 GB vs 1 GB

Našel jsem tohle fórum, kde problém hlásí víc lidí: https://support.google.com/android/thread/22454577?hl=en
Z diskuze nevyplývá žádné řešení nebo příčina, ale píše se tam, že problém asi přišel s aktualizací na OneUI 2 a Android 10 (což odpovídá tomu, že za listopad mám data spočítaná správně) a že ho uznala německá podpora Samsungu a pokusí se o nápravu. Taky plánuju dát podpoře vědět. Tak doufejme, že se časem dočkáme updatu.
mapupsa
Junior

Odeslat příspěvekod tatka2 21. 2. 2020 16:24

Zarazila mě jedna věc. Chci si koupit S10plus 512GB a na eshopech s CZ distribucí jej nemají a na dotaz zda bude všichni říkají že už ne. Na to že je to loňský model mi připadá divné, že by jej už přestali vyrábět. S10plus se 128GB mají. Je u té 512GB varianty nějaký problém díky kterému by skončila jeho výroba? Mám jít raději do té 128GB varianty?
tatka2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 21. 2. 2020 16:36

Vyprodane, je vyprodane. Uz davno se dela jen S20, vem si, ze musi prijit na trh 13.3 do celeho sveta a to je mobilu a mobilu....
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod R.EE 21. 2. 2020 18:21

tatka2 píše:Zarazila mě jedna věc. Chci si koupit S10plus 512GB a na eshopech s CZ distribucí jej nemají a na dotaz zda bude všichni říkají že už ne. Na to že je to loňský model mi připadá divné, že by jej už přestali vyrábět. S10plus se 128GB mají. Je u té 512GB varianty nějaký problém díky kterému by skončila jeho výroba? Mám jít raději do té 128GB varianty?



Predstavi telefon, vyrobi, naskladni, prodaji, Vyjde novy telefon a deje se to znova. Proc vyrabet lonsky model? To co je naskladneny se doproda.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigTuti 21. 2. 2020 21:54

Dobrý den,
měl bych dotaz na majitele S10e. Jeden jsem si pořídil a zjistil jsem, že když fotím, tak na blízko hezky zaostří, ale pokud fotím vzdálenější předměty, třeba fotka místnosti, tak levou dolní číst fotky nelze zaostřit. Když ťuknu na jinou část obrazovky, tak se fotka zaostří.
Nevíte, co s tím?
Zkoušel jsem HR, přehrát ROMku.. a pořád to stejné.
BigTuti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom6 21. 2. 2020 22:10

herma píše:Jak vám počítá telefon využití mobilních dat?...

Tiež som si to všimol že manuálny súčet je tak o polovicu menší. Na A9 to ukazovalo dobre. Analýza spotreby mobilných dat s využitim konkrétnej aplikácie pre konkrétny den bola jediná vec ktorá na EMUI bola podľa mňa lepšie vyriešená ako na ONE UI. Bol v tom lepsi prehľad.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capita 22. 2. 2020 13:38

BigTuti píše:...levou dolní číst fotky nelze zaostřit. Když ťuknu na jinou část obrazovky, tak se fotka zaostří...


Teď jsem to různě prozkoušel a nedělá mi to. Nemůžeš tam mít zapnuté něco v nastavení? Nějaký "sledování aut. zaostření" nebo tak?
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod druh8472 23. 2. 2020 13:10

Mám čerstvé S10e a nechce se mi projíždět všech 165 stránek tak sorry pokud můj dotaz zde už padl.
Všude se dá dočíst že telefon podporuje bezdrátové nabíjení ve verzi 2.0. Ale jakou verzi podporuje rychle nabijeni umí to qualcomm 3.0.,4.0. Či 4.0.+? Originální nabíječka mi totiž rychlo nabíjení nepodporuje a mám jednu nabíječku qualcomm 3.0. A ta je ok ale nikde jsem se nedocetl zda podporuje i verzi 4 či 4+
druh8472
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků