Nulové tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirek.P 1. 2. 2015 08:20

Myslím že ano. Takto dodatečně jsem to v loňském roce dělal u tří čísel.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 2. 2. 2015 09:03

viz první odpověď na předchozí stránce - od A1rh- 8. 10. 2014 18:59
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 3. 2. 2015 14:31

Popřípadě mě napadá, co si místo Nulového tarifu pořídit předplacený tarif, který se bude hradit na základě faktury. Či-li ne dobíjením. Ceny začínají na 1,90 Kč/min. a SMS od 1,50 Kč.
anonyni

Odeslat příspěvekod A1rh- 5. 1. 2016 10:18

další možností nulového paušálu pro ty co používají služby Netbox je Netbox mobil, dokonce pro ty, co od nich mají TV + NET za nulový paušál měsíčně 50 volných minut. Jsou v síti TM, bylo by zajímavé, kdyby se na ně dalo volat z TM v rámci neomezeného volání. Ale to pravděpodobně fungovat nebude, bude to klasický virtuál.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 5. 1. 2016 14:00

Nebox mel v podminkach, ze kdyz na SIMce neni 30 dni zadny odchozi hovor, odchozi SMS nebo data, tak ji zablokuje a nauctuje pokutu 50Kc. Nechce se mi to hledat, ale predpokladam, ze se v tomle smeru nic nezmenilo.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 1. 2016 11:49

právě jsem mluvil s jejich infolinkou a prý už se to neuplatňuje, klidně prý můžu nechat tu SIM 3 měsíce v šuplíku a bude pořád fungovat bez pokuty. Dávají ji k internetu nebo nějakému balíčku, pouze k TV to nelze.
V Ceníku je ten poplatek za deaktivaci stále uvedený - prý je to prostě jen neaktuální.

EDIT: tak podle obchodního zástupce sice blokace proběhne (protože těch 50 volných minut platí Netbox a platili by za šuflíkové SIM zbytečně), ale bez poplatku a na žádost ji zase zdarma aktivují.

OT: V Brně - Žabinách nabízí zvýhodněný přechod na jejich služby na 1.rok zdarma pak smlouva na 2 roky za běžné ceny.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 2. 2020 23:22

Existuje dnes ještě něco takového na zaparkování bez nutnosti dobíjení?
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 19. 2. 2020 08:51

Mělo by to jít u Vodafonu, tarif Za nula, zvláště při přechodu od jiného operátora by neměli dělat problémy s jeho aktivací. Ale možná už nepůjde aktivovat, aktuální věrohodné informace nemám. Jinak Emtéčko, 4 Kč/měsíc, to je podle mě zkousnutelná částka.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 19. 2. 2020 11:18

Lepší asi Kaktus 50 Kč na rok. Kredit se tam dá převést (prodat).
suram
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 2. 2020 11:27

u čezu možná vidím také možnost - Platím, jak volám
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 2. 2020 15:30

Tarif Platím, jak volám od ČEZu je na zaparkování tel. čísla aby se nezrušilo a zůstalo funkční např. pro příchozí hovory ideální v současné době asi nejlevnější použitelné řešení. Přešel jsem na to od O2 když zrušili tarif ZERO a jsem prozatím s tím velmi spokojený. Mají tam trochu dražší hovory, ale pokud je někdo nepotřebuje používat tak to nemusí vadit. Podmínkou aby nezablokovali SIMku a nezrušili číslo tam je využití za 3 měsíce alespoň 1x nějakou placenou službu což se dá bez problémů řešit např. SMSkou odeslanou na e-mail za 0,85 Kč. Při měsíčním vyúčtování celkovou cenu zaokrouhlují na celé Kč a tak to vychází 4 x 1 Kč což je za rok pouze 4 Kč. Pokud by někdo na to zapomněl tak mu zdarma zašlou SMS s upomínkou a informaci o možném odpojení SIM.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 2. 2020 21:38

Ještě Emtéčko mini za 3,63kč měsíčně řekl bych lepší než Kaktus i když uznám že kredit se dá u Kaktusu provolat. Úvodní 100 Kč karta se dá dost často v akci sehnat za 50.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 2. 2020 01:16

Nestudoval jsem to Emtéčko, ale pokud je to za 3,63 Kč měsíčně tak ročně by to bylo za 43,56 Kč což není až tak moc, ale je to oproti pouhým 4 Kč ročně u ČEZu několikanásobně víc. Pokud někdo zvažuje předplácet si kredit např. u Kaktusu aby ho pak provolával tak to asi nepotřebuje něco pouze na zaparkování tel. čísla a dalo by se tak najít asi více levnějších tarifů a předplacenek na to provolávání.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod sonix 20. 2. 2020 08:01

Úvodní kredit na nové simkartě KAKTUS se nedá převést, je totiž celý bonusový. :-\
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 20. 2. 2020 09:04

vlazy píše:Tarif Platím, jak volám od ČEZu je na zaparkování tel. čísla aby se nezrušilo a zůstalo funkční např. pro příchozí hovory ideální v současné době asi nejlevnější použitelné řešení.


Diky za vycerpavajici informace. Takoveto komenty zalozene na vlastni zkusenosti cenim. Ale mobilni mailovou adresu u toho ČEZu asi nelze ziskat, ze?

Taky vlastne hledam nulovy nebo co nejlevnejsi pausal, popr. predplacenku, kterou staci dobijet co nejnizsi sumou, na prevedeni cisla od O2 (byvale Zero, nyni na Machine). Mam ale podminku. Ten tarif by mel umoznovat prave ten mobilni mail, tedy preposilani zacatku mailu na mobil formou SMS. Aby mi napr. na mobil chodili bankovni notifikace zasilane jakozto mail (ne placena sms), popr. jine maily, podle toho jak si to ve filtrech mailove schranky nastavim.
S tim, ze prilezitostne volani z teto karty resim hl. Odorik callbackem, tak tato moznost musi zustat nadale, ale to uz snad stejne zadny op neblokuje.

Pokud se ale tarif popr. karta splnujici vyse uveedene nenajde, tak prejdu driv ci pozdeji i s timto cislem k emtecku, stejne uz vetsinu znamych mam pod nim.
O nulovem Vodafonu vim.

Nezustal mi jeste nejaky jiny tarif skryt? Opakuju, nemusi byt uplne nulovy. Diky
Persbrandt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků