Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MrLucky 13. 2. 2020 21:15

Nevíte kde koupit použity Samsung galaxy note 9 do 8500kc moc by mi to pomohlo diky.
MrLucky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2020 21:24

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrLucky 13. 2. 2020 21:53

No já bych potřeboval levnější klidně s lehce prasklím displejem
MrLucky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2020 22:24

Naposledy upravil Nick Cave dne 13. 2. 2020 23:04, celkově upraveno 1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 13. 2. 2020 22:45

Teď se tady řešilo, že Demo verze je de facto iPod a ty mu ji tu nabízíš. Tak bacha na to, MrLucky, aby ses nespálil.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod MrLucky 14. 2. 2020 15:43

Jj baldaP diky za připomenutí. A co tento https://mobil.bazos.cz/inzerat/11597146 ... n-blue.php
MrLucky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 14. 2. 2020 17:14

Já jsem vždycky dost opatrný při výběru čehokoliv z inzerátů. Tohle se tváří super, ale ani jedna fotka neukazuje opravdový stav telefonu. Fotky v pouzdře jsou absolutně k ničemu a ty fotky bez pouzdra jsou z poloviny ve stínu. Chtělo by to nafotit všechny rohy, rozsvícený displej s bílou barvou, nasvícená záda kvůli škrábancům, close-up fotky konektorů..to všechno tam chybí.
Bez osobního přezkoumání bych si to tedy nekoupil.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Bodik 14. 2. 2020 17:53

Souhlas s Baldou.
Moje cerstva zkusenost - zene se rozbila S7 a tak docasne jsem ji poridil S8 za 6 tis., kdy bylo uvedeno Rozbaleno, zaruka 24 mesicu ale hlavne jeden (1) sram na zadech. Jenze jak to prislo, tak sramu bylo vice - nahore i dole u konektoru.

To bych radsi zasel treba do MP nebo jinam a tam si vse prohledl a pak se rozhodl. Zas o tolik to tam drazsi neni nez v inzeratech a to se tomuto problemu ted dost venuju (taky chci Nota 9, muj Note 5 je supr, ale ta mala nerozsiritelna pamet je proste problem).
Bodik
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 14. 2. 2020 19:21

Já tím nechci shazovat všechny bazarovky, jen prostě po předchozí zkušenosti jsem krapet opatrnější.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod MrLucky 14. 2. 2020 20:13

A nevíte jak by mohl vypadat (stavu) ten Samsung galaxy note 9 ve stavu C. Jestli s tím nemáte zkušenost třeba prasklé záda nebo displej nebo prostě jenom víc škrábanců? https://www.mp.cz/mobilni-telefon-samsu ... te-p-58963
MrLucky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 2. 2020 20:23

však tam píšou že C není skladem, jenom stav B za 9590kč
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrLucky 15. 2. 2020 10:06

Ale kdyby byl na skladě stav C jak bude vypadat jestli to je třeba praskli displej nebo záda
MrLucky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 2. 2020 10:29

to nevím, na to se musíš zeptat přímo na prodejně MP anebo mailem vznést dotaz
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrLucky 15. 2. 2020 16:12

Ok moc děkuji
MrLucky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 21. 2. 2020 07:28

Přestal mi fungovat v režimu dex Google Chrome. Po aktualizaci na android 10 šel a už 15 dní nejde. Neobjeví se mi karty jen jedna ale stránka je černá když zadám jakoukoli adresu. Dřív sem ho spustil naskočily mi všechny karty který mám a fungoval i po aktualizaci. Teď najednou přestal. Někdo podobný problém?
SpectrOfficial
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků