Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 2. 2020 19:20

No na Vodafone 26 dostaneme celkem 3,2GB za 99,50 měsíčně ... T-mobile roční za cenu zlevněnou ok. Za původní cenu by se spíš vyplatil Kaktus ten má giga za 150 (75 po započtení nabíječky) a dá se kumulovat/převádí i základní data do dalších balíčků.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 5. 2. 2020 21:28

Ale ta akce Vdf je také nějak časově omezená ne? Tedy, že ty 2 GB bonus má už brzy končit ne? Pak to bude už jen 1,2 GB za 99,50 Kč měsíčně.

Podle toho přebalu je bonus 2 GB jen do konce února.
https://www.alza.cz/vodafone-nemoezene-volani-do-site-vodafone-500mb-dat-d4249673.htm
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 2. 2020 03:08

hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2020 11:03

jak je to s daty u té akce 12GB/ 1GB měsíčně v roamingu?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 10. 2. 2020 13:41

No u predplacene karty by se to melo ridit podle vyse kreditu, ne? Ale na webu T-mobilu mi to zobrazuje "Internet v ČR a EU", takze bych tipnul, ze muzu vycerpat vse.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2020 14:19

na té předplacené SIM kartě T-Mobile je aktivní internet na rok 12GB tj. 1GB na měsíc, takže podle toho co píšeš lze stejný objem čerpat v celé EU?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rssreader 29. 2. 2020 11:49

Při ceně 499 Kč/12 GB/1 rok a využití všech možných bonusů se dalo pořídit za cca. 27 Kč 1 GB na měsíc. Hledám teď něco podobného a nenacházím, rvu si vlasy, že jsem to já blbec nekoupil, když to šlo...
Nevíte někdo o nabídce, která se tomuto alespoň vzdáleně blíží - tedy do 30 Kč za 1 GB na měsíc bez nějakých dalších úvazků?
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 2. 2020 20:39

Šlo to i za 16 Kč. Já to tak mám. :)

A i tak to bylo zbytečné a drahé, protože v podstatě celý ten rok jedu bomby na O2 SK po 5 GB zadarmo. :D
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 1. 3. 2020 12:06, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 3. 2020 10:53

Kolem 30 korun seženeš tak maximálně Twist online kde je 500MB s účtováním po celých MB s možností využití na rok. Kaktus dává dost často za půlku tj. 50kč karty kde je 500MB + 250 na socky a z kreditu 100 jde udělat buď 1GB navíc v prvním měsíci nebo další měsíc 500+250. Opencall má teď za 99 sim s 1GB a 200 kreditu takže buď 3 GB na 1 měsíc nebo 1GB na 2 měsíce.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rssreader 1. 3. 2020 11:28

@hauzz: dík za info, já jsem si to myslel, že asi podobného už nic nebude... Ty 500 MB TWIST ON-LINE karty právě používám, vždycky si jich pár koupím a na rok mi to vydrží. Ten Kaktus vím, ale tam to vychází dráž a pak ještě hlídat tam nějak ty časy pro dobíjení... na to se můžu víš co...
Nezbývá než počkat, jestli T-Mobile neudělá zas akci, protože s cenou níž asi nikdo jen tak nepůjde. Oni moc dobře vědí, že dříve či později všechno stejně pojede výhradně přes internet a po volání přes GSM za pár let ani pes neštěkne, jako už teď po SMSkách...
Holt nás chtějí vyždímat dokud to jde... a když se většina z nás nechá, tak proč by ne, že jo...
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 1. 3. 2020 12:26

Ředitel ČTÚ píše:Šlo to i za 16 Kč. Já to tak mám. :)

A i tak to bylo zbytečné a drahé, protože v podstatě celý ten rok jedu bomby na O2 SK po 5 GB zadarmo. :D

A neměl bys prosím jednu O2 SK kartu navíc? V ČR se mi jí nikde nepodařilo sehnat ;(
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rssreader 1. 3. 2020 13:00

Ředitel ČTÚ píše:A i tak to bylo zbytečné a drahé, protože v podstatě celý ten rok jedu bomby na O2 SK po 5 GB zadarmo. :D


pohádky o datech zdarma mě neberou... zapomněl jsi (nejspíš záměrně) napsat v čem je háček (časově omezená platnost těch dat/nějaká povinná minimální útrata/...). Jde jen o další primitivní past na hejly, nic víc...
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 3. 2020 13:48

S tou Kaktus kartou jsem to myslel tak že když je SIM za půlku tak nakoupit do foroty a po projetí další. Ne hlídat dobíječky. To samé u toho Opencall. A vlastně ten Twist online taky. Nová SIM vychází lépe v akci než dobíjet.
Pro čtečku rss : přečti si vlákno O2SK pak se tu nebudeš zbytečně ztrapňovat.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rssreader 1. 3. 2020 14:30

Nakupuju TWIST ON-LINE po 500 MB za cenu kolem 30 Kč takže Kaktus je i zlevněný pořád dražší. A jestli u toho O2 SK myslíte to jakési počítání najetých kilometrů (tvl. co to má jako bejt)?
OK , já vám to neberu, evidentně to asi nějak funguje, ale já už na takovýhle tajtrdlíkování fakt nejsem stavěnej... To si rači koupím víc těch karet do rezervy...
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 1. 3. 2020 15:39

Jak dosahuješ ceny 30 Kč za 500 MB na předplacence TWIST?
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků