Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod -tomtom- 6. 2. 2020 00:18

Rozhodně pozoruju, že se mi popis ikon na ploše změnil na nějaký černý blechy >:-(
V seznamu aplikací to zůstalo bílé a čitelné..
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 6. 2. 2020 04:50

No já teda mám ikony stejný jako před tím, i popisky.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 6. 2. 2020 10:08

Mi to písmo zčernalo.
2020-02-06 10_04_42-2020-02-06 09.52.01.jpg
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod adam.jacques 6. 2. 2020 12:28

Protože máš světlé pozadí. Nastav si tmavší a písmo se přebarví zpět do bílé.
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -tomtom- 6. 2. 2020 12:51

No fakt :shock: je to tak.
Na to bych nikdy nepřišel.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod X-HURD (novy) 7. 2. 2020 15:38

Ahojte,

tak už taky frčím na A10, ale hned mám jeden probél, co se mi nelíbí a nevím jak to odstranit :/ .
při zobrazení klávesnice se mi teď úplně dole zobrazje ještě jeden řádek navíc s ikonou klávesnice - pro změnu klávesice. A šipkou - pro minimalizování klávesnice. Já to tam nechci :mrgreen: ! Nevíte někdo jak se toho zbavit, aby bylo vidět jen rozložení klávesnice? Je to pro mě naprosto zbytečný řádek, který mi zabírá volný prostor! Díky

20200207_153343.jpg
X-HURD (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reliks 7. 2. 2020 16:20

Řešil sem úplně to samý, tady je řešení. :)
https://eu.community.samsung.com/t5/Gal ... 29694#M350
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 7. 2. 2020 17:37

To tam mám taky a to jsem si nedávno musel změnit klávesnici na Google, protože ani po s půl roce jsem se s tím Samsung slovníkem nesžil :-) .
Mimochodem to zrušení funguje to i na té Google...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 8. 2. 2020 22:27

Všiml jsem si že po aktualizaci se mě sám od sebe zapíná na noc režim nerušit... Budík by v tom režimu měl fungovat, tak je to ok. Ale zajímá mě, nemá to nějakou souvislost s režimem večerka?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod poletucha 9. 2. 2020 19:19

Po aktualizaci,kdyz mi dorazi nejaka zprava a vyskoci oznameni v liste,tak je podsvicene bile,pred aktualizaci bylo vsechno tmave,tohle mi doslova rve oci. Jde to nejak zmenit,nedari se mi najit jak .... diky
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod figaro 9. 2. 2020 20:02

to Poletucha: myslim, že to nájdeš v zobrazenie >>bočný displej >> bočné osvetlenie >>štýl osvetlenia kde sa dá vybrať štýl osvetlenia a farba. V aplikáciách si zvolíš, ktoré aplikácie budú používať bočné osvetlenie pre oznámenia (ja mám SMS a Skype).
Vyskúšaj
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod poletucha 9. 2. 2020 21:22

Figaro - my si nerozumime,neresenim podsvetleni displeje, ale jakoze pozadi oznameni ma svetlou barvu ( rekneme ze jeho tema je svetle ) pred aktualizaci bylo tmave
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod figaro 10. 2. 2020 10:01

Tak sorry, potom neviem.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod hulman_posvatny 10. 2. 2020 12:41

Tak jsem také aktualizoval na A10, bez hard resetu se to neobešlo, ale teď to běhá hezky a plynule. Jediný problém mám s příjmem hovorů, dříve jsem přijímal tím virtuálním tlačítkem ve spodu obrazovky, které jsem zmáčkl tlakem... Teď to nefunguje, nějaký nápad?
hulman_posvatny
Junior

Odeslat příspěvekod K-I-K-I 13. 2. 2020 13:01

Po aktualizaci na A10 mi nefunguji samsung notes-nelze do nich psát (klávesnice jinak funguje) a ani mi nejdou otevřít mé staré poznámky.
A v horním stavovém panelu mi to změnilo písmo na černé a nelze to nikde přehodit (když si dám v nastavení barvy a dám si bílou pro tmavé pozadí, mám změněn jen datum a čas na bílou barvu, které jsou na ploše) a tím pádem nevidím %baterie, znak nově příchozí zprávy, signál atd...
Nevíte co s tím, prosím? :)
K-I-K-I
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků