Stabilita připojení Apple iPhone XS

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod _Hojan_ 18. 1. 2020 13:19

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte něco o problematice připojení telefonu Apple iPhone XS nebo s tím nemáte osobní zkušenosti. Z několika článků na internetu jsem se dozvěděl, že v některých případech je velmi slabá síla mobilního signálu či Wi-Fi i v místech, kde ostatní telefony mají např. 3 body připojení z 5. Jako druhý problém jsem zaznamenal, že se některé kusy nešly připojit na Wi-Fi s 5 Ghz, pouze na 2,4 Ghz.

Děkuji za případné vyjádření.
_Hojan_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz.hook 19. 1. 2020 13:05

Měl jsem rok Xs Max a Wi-Fi i LTE ok. Neměl jsem problém s připojením, nikdy se mi nestalo, ze bych neměl signál nebo se nemohl připojit k Wi-Fi. Ale neměl jsem s sebou jiný kontrolní mobil a porovnával sílu signálu. :-)
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod giam 19. 1. 2020 13:39

Body sily signalu NEJSOU standardizovany, kazdej vyrobce to ukazuje jinak.
https://www.mobilmania.cz/clanky/a-pak-verte-internetu-soutez-o-telefony-vybizi-k-psani-pozitivnich-recenzi/sc-3-a-1342908/default.asp

https://dotekomanie.cz/2016/11/adups-odesila-data-android-telefonu-cinske-servery/
giam
Junior

Odeslat příspěvekod _Hojan_ 19. 1. 2020 14:33

Děkuji za Váš názor.

Toho jsem si vědom, ale dočetl jsem se, že kde některý např. android telefon měl signál, Apple iPhone XS byl bez signálu. Možná se jednalo pouze o některé kusy... Ale spíše mě také zarážela ta Wi-Fi, že se někdo mohl připojit pouze na 2,4 Ghz a ne na 5 Ghz, který má telefon podporovat.
_Hojan_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Picos 19. 1. 2020 22:04

Mam rok iPhone Xs a v miestach so slabym signalom, na chate a pod. som sa vzdy dovolal rovnako ako s amdroid telefonom.
To iste plati o citlivosti wifi ale to moze byt individualne u kazdej znacky.
Rozhodne Xs netrpi ziadnymi problemami v tomto smere.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod _Hojan_ 19. 1. 2020 23:26

Děkuji Vám za odpověď.

Sice to nepatří do tohoto vlákna, ale jak Vám drží baterka? Dokáže zvládnout jeden pracovní den s intenzivním používáním?
_Hojan_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 1. 2020 10:21

Ahoj, měl jsem Xs Max a horší jsem měl telefonní signál. Trvalo mu se i opět chytit, třeba u výjezdu z podzemní garáže.

Záleží na zátěži, ale mě celý den nedal.
To budeš muset koupit verzi 11 pro
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků