iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 1. 2020 13:14

Spíše bylo rozhodující mít konečně iPhone, co vydrží na baterku. Oproti Xs Max byla výdrž ohromující u 11 Pro Max.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewolwer 15. 1. 2020 15:34

Souhlasím, že výdrž může být dalším rozhodujícím faktorem, ale u XS to není žádná tragédie a ve většině případů vydrží pohodlně celý den.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 17. 1. 2020 17:39

Existuje na nete zoznam veci, ktore ios/iphone 11 pro nedokaze, pripadne nevie ???
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 1. 2020 21:35

Moc nechápu otázku. Co neumí? Neumí třeba zatloukat hřebíky, neumí třeba nakrmit psa, neumí třeba vyžehlit košile. Obecně toho neumí docela dost.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 17. 1. 2020 21:53

Napriklad nevie prijat subor cez bluetooth z android mobilu a podobne. Hladal som na nete, ale jeden uceleny zoznam som nenasiel, co je dost zaujimave...
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 1. 2020 23:07

Ano, přijímat soubory přes OBEX neumí. Ale zase umí přijímat soubory přes AirDrop (což zase neumí konkurenční platformy), ale to je spíše záležitost samotného systému, než telefonu.
Neumí 5G sítě, neumí třeba používat data z jedné SIM když na druhé probíhá hovor (což mi osobně docela vadí), neumí zobrazovat rychlost připojení WiFi a další kravinky (opět záležitost systému). Ale jsou to vesměs drobnosti, kterých jsme ušetřeni a nemusíme jim věnovat pozornost :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 17. 1. 2020 23:39

Daju sa odstranit predinstalovane appky?
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rafanad 18. 1. 2020 10:28

Tak neumi napr, always on displej, ziadne informacna dioda, na hornej liste vsaka vyrezu je vidiet max baterku a signal, podpiemerny zoom, myslim je toho dost a pytam sa pouzivatelov umi rozdelit displej na 2 polky aby boli obe aktivne to je super vec.
Rafanad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz.hook 18. 1. 2020 10:39

red98 píše:Daju sa odstranit predinstalovane appky?



Ne všechny, ale daji. Jen mi to přijde zbytečné. Zabírají par mega a na pozadí žádná z nich nebezi, takže na výkon, úložiště ani baterii nemají žádný vliv.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 18. 1. 2020 10:59

Až na FaceTime, Photos, Camera, Clock, Health, AppStore, Wallet a Find My jde odinstalovat všechno.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 18. 1. 2020 13:42

Dokazem na ios/iphone legalne stiahnutu pesnicku zostrihat na 40 sekundovu sekvenciu a nasledne ju pouzit ako vyzvananie na konkretne telefonne cislo?
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 18. 1. 2020 16:08

Ano, třeba přes GarageBand.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rotakttt 23. 1. 2020 20:49

Po hodně letech s řadou Galaxy S jsem se vrátil do světa iOS, konkrétně s iPhone 11, a nemůžu si zvyknout na "rozmazaný" text během scrollování. Myslel jsem, že je to tím LCD displejem, ale vidím to i na modelu PRO. Na pár androidech pro srovnání(s AMOLED displejem, 60hz, nic vyššího) jsem nic takového nezaznamenal. Je mi to docela nepříjemné a je zvláštní, že se o tomhle "problému" na netu moc nepíše. Všiml si toho i někdo další?
rotakttt
Junior

Odeslat příspěvekod drabek06 23. 1. 2020 21:48

A není to takhle naschvál? Jen jako efekt?
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 25. 1. 2020 15:37

red98 píše:Existuje na nete zoznam veci, ktore ios/iphone 11 pro nedokaze, pripadne nevie ???


Spíš by to chtělo seznam konkrétních operací, které potřebujete vysvětlit jak se na iPhonu (iOS) dělají. Obecně platí "There is an app for that!". V AppStore je mraky aplikací, které doplňují chybějící (defaultní) funkce.

-- 25. 1. 2020 15:39 --

red98 píše:Dokazem na ios/iphone legalne stiahnutu pesnicku zostrihat na 40 sekundovu sekvenciu a nasledne ju pouzit ako vyzvananie na konkretne telefonne cislo?


Po 10sec googlení: https://www.imyfone.com/phone-data-tran ... p-for-ios/

-- 25. 1. 2020 15:41 --

Rafanad píše:Tak neumi napr, always on displej, ziadne informacna dioda, na hornej liste vsaka vyrezu je vidiet max baterku a signal, podpiemerny zoom, myslim je toho dost a pytam sa pouzivatelov umi rozdelit displej na 2 polky aby boli obe aktivne to je super vec.


Pokud tohle potřebujete, jste ve špatném vlákně. Lidi co sem chodí naopak potřebují, aby byl jejich telefon spolehlivý, bezpečný, aby to byl produkt s CPU a OS jednoho výrobce, neduplikovanýma službama a dostával 4 roky OS updaty v den vydání.

Nejen pro mě je tohle všechno mnohem mnohem víc než seznam položek, které jste vypsal.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků