Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod technikus 3. 1. 2020 15:18

Mám 1,5 roku tarif Mobil Data s 10 GB + 100 SMS a neom. volání do všech sítí za 499,40 Kč a jelikož je půl roku před koncem smlouvy, lze požádat o změnu tarifu.
Nabízí se mi však "výhodné" tyto 2 nabídky, které jsou však standardní.
Netoužím po neomezených datech, nechci nijak zásadně zvyšovat cenu, neřešil jste někdo podobnou situaci a co vám bylo nabídnuto?

díky za reakci
Přílohy
Capture.PNG
Screenshot_20200103_150047.jpg
Screenshot_20200103_150027.jpg
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod flegma_cz 4. 1. 2020 19:36

Jsem u t-mobilu už dlouho a měl jsem neomezené volání, SMS+10 GB za 499 Kč na smlouvu, která teď končila. Dali mi nějaké nabídky, ale už to není žádná sláva. Takže jsem nakonec vzal neomezené volání, SMS+12 GB za 577 Kč.
flegma_cz
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 14. 1. 2020 09:57

Tak jsem volal na linku T-Mobile, že mi bude končit smlouva a v Můj T-Mobile se mi zobrazují výše uvedené varianty, ale že jsou na moje využití drahé a neomezený internet nepotřebuji a pán říkal, ať vyčkám, že v dubnu by mělo přijít něco nového.
Otázkou je co a za kolik :mrgreen:
Každopádně můj tarif není v akt. nabídce a po skončení doby určité by přešel na dobu neurčitou, ale cena by se prý rapidně zvýšila, je tedy potřeba i tak něco provézt.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod suram 14. 1. 2020 17:28

A v dubnu ti řekne, že je to apríl. Nevěř mu, je to jeho práce, oblbovat zákazníky.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 14. 1. 2020 18:10

Hlavne , jiz se bude odchazet ze smlouvy za pakatel. Takze nemaji duvod ti davat super ceny. Ted je to hrozne tezky dostat nakou dobrou nabidku.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod technikus 14. 1. 2020 18:37

Zatím nejlepší nabídku mám od Vodafone, resp. jsem zákazníkem UPC a už mi bylo něco nabídnuto, takže záložní plán je. Jen se mi k VDF úplně nechce.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod suram 15. 1. 2020 05:05

hurec píše:Hlavne , jiz se bude odchazet ze smlouvy za pakatel. Takze nemaji duvod ti davat super ceny. Ted je to hrozne tezky dostat nakou dobrou nabidku.

Mají na to fintu, zvážou si tě slevou na HW. Když odejdeš dříve, musíš doplatit HW na plnou cenu.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 1. 2020 06:14

Upc tradične poskytuje zľavu, ktorú treba spätne doplatiť pri predčasnom odchode. Asi namazali správne kapsy, lebo mne sa to javí ako obchadzanie zakona.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gotzinger 15. 1. 2020 08:04

Dotaz: jde nabídka z retenčního SE SLEVOU na tarif dát do Magenty? Jak by se to projevilo?
1) Vůbec to nejde?
2) Z tarifu by zmizela sleva a dostal bych až Magenta slevu?
3) Na tarifu by zůstala sleva, ale na danou službu bych už nedostal slevu v Magentě, ale služba v Magentě by byla pouze do počtu?

Mám na 2 tarify slevu na každý 40 procent, k tomu pevný DSL, tak přemýšlím o nejlevnější TV, abych měl v Magentě 4 ks a tím dostal těch 15 GB sdílených dat.
Klidně ať v Magentě dostanu slevu pouze na DSL a TV, ale té slevy 40 procent na tarify bych se nerad zbavoval.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 1. 2020 09:04

Ono je to s tými zľavami v magente divne, niekedy ano, niekedy nie
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lebka75 15. 1. 2020 09:51

gotzinger píše:Dotaz: jde nabídka z retenčního SE SLEVOU na tarif dát do Magenty? Jak by se to projevilo?
1) Vůbec to nejde?
2) Z tarifu by zmizela sleva a dostal bych až Magenta slevu?
3) Na tarifu by zůstala sleva, ale na danou službu bych už nedostal slevu v Magentě, ale služba v Magentě by byla pouze do počtu?

Mám na 2 tarify slevu na každý 40 procent, k tomu pevný DSL, tak přemýšlím o nejlevnější TV, abych měl v Magentě 4 ks a tím dostal těch 15 GB sdílených dat.
Klidně ať v Magentě dostanu slevu pouze na DSL a TV, ale té slevy 40 procent na tarify bych se nerad zbavoval.


2) Z tarifu by zmizela sleva a dostal bych až Magenta slevu
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 15. 1. 2020 12:00

Tak já dostal slevu na tarify a pak se to kvůli těm 15GB navíc zabalilo do Magenty.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 15. 1. 2020 17:52

Já mám paušál se slevou z retenčního, který vyjde po slevě na 300 Kč, před slevou 499 Kč.
Mám tam pak další 3 služby.
Na paušál už se mi Magenta sleva nevztahuje, ale na ostatní mám 20 % slevu - tedy za 4 služby a mám i ta data navíc. Nemělo na to ani vliv to, že jsem zrušil balíček neomezených minut, který jsem měl s 50% slevou.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 15. 1. 2020 17:53

Sleva na tarify zůstala? Pochopil bych, že pak sleva Magenta na tarify už nebude, ale jestli jde sleva na tarify zabalit do Magenty kvůli těm 15 GB. Právě, že jsem slyšel různé názory, z infolinky bohužel negativní, tak by mě zajímalo, jestli by to šlo.

-- 15. 1. 2020 18:06 --

Tak jsem volal právě na infolinku, a opět mi bylo sděleno, že pokud bych dal tarify se slevou do Magenty, tak mi zruší slevu z těch tarifů. Do počtu kvůli 15 GB sdílených dat to prostě nejde, i kdybych nechtěl slevu z Magenty na nic.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod peter23p 18. 1. 2020 00:13

Mně končila smlouva, chtěl jsem změnit tarif, operátor byl velice nepříjemný, žádnou slevu nenabídl pouze standartní tarify a když jsem řekl že jsem zákazníkem 15let a konkurence mi nabízí lepší podmínky jestli by mě něco nenabídlo retenční tak mi řekl ať si klidně jdu ke konkurenci a že retenční oddělení je zrušeno z důvodu že nyní jsou všechny tarify bez úvazku a je tudíž nepotřebné. Takže mi nakonec zůstal původní tarif který se překlopil na verzi bez závazku.
peter23p
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků