Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 1. 2020 15:09

Aha, takže tohle je řešení. Na to bych nepřišel.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 1. 2020 17:25

Není zač :idea:
anonymni

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 1. 2020 08:34

Ale na notifikace je tu přece spešl vlákno na dobíječky tam je to vždy jen jednou tentokrát jsem byl první já tak jsem to dal nejdřív tam a pak i sem. Nemůžu za to že ostatní si nepřečtou předchozí příspěvky a dávají sem dobíječku několikrát.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod premek88 21. 1. 2020 14:50

Neví se jestli bude mít kaktus esim?
premek88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 21. 1. 2020 14:59

Pochybuju. Nema ani VoLTE...
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod premek88 21. 1. 2020 16:16

Ale není to jisté ne?
premek88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 1. 2020 11:00

S tím VoLTE/VoWiFi jsou otravní, zbytečně se brání novým technologiím, které už mají dávno v síti nasazené a funkční. eSIM bude podobný problém.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 22. 1. 2020 15:22

Lowcost T-mobile, pár jedinců a web. To musí stačit, pro 1.jakost musíš do Tmobile.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 1. 2020 16:11

Zkoušel někdo/funguje aplikace Kaktus Dobíječka?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mnavri 31. 1. 2020 17:56

Funguje.
mnavri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 31. 1. 2020 18:03

Nefungujici landing page prave vyresena balickem zdarma. :thumb:
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 2. 2. 2020 09:21

Včera se mi stalo u 2 simkaret (u jedné vyvolaný stav), že došly data (u 1rázu) a i přes několikeré potvrzení Datovat šnečí rychlostí se telefon nechytá. Ani dnes. Nepomáhají restarty, přehazování simek mezi telefony, přepínání z 4G na pouze 3G nebo 2G... nic. Evidentně něco shnilého v síti, nemáte někdo podobnou zkušenost?
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 2. 2. 2020 10:58

Bez dat to nejde ani u vodafonu, se hodí jen na messenger a whatsApp. Dne internetové aplikace jsou náročná na přísun dat.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 2. 2. 2020 11:16

U Kaktusu to ale šlo po zmíněné volně 64 kbps. Což na komunikaci, mapy, jízdní řády, trochu web úplně stačí.
Jenže teď to nejde, stále se objevuje stránka s možností to zvolit, což už jsem zkusil asi 20x... a nakonec rezignoval a koupil dalších 80 MB. Snad to v pracovní den vyřeší...

-- 2. 2. 2020 11:36 --

Operátoři už sice přišli s neomezenými tarify, ale ty jsou pro některé účely drahé. Celkem bych uvítal levný meomezený tarif, v podstatě s jakoukoliv rychlostí (aspoň teda těch 64 kbps), aby se nestalo, že děcko bude offline, protože mu dojdou data anebo se to zasekne (viz výše) na uvedeném dotazu, zda dokoupit nebo datovat pomalu (přes který se momentálně ani nedá dostat).
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 2. 2. 2020 13:00

Souhlasím, ale dokud jim zákazníci budou cpát peníze za drahé tarify, nemají důvod zlevňovat ani vytvářet levnější s limitem rychlosti. Je to jen v nás.
suram
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků