Chyba souborů v Nokia 7.2/6.2

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod CauchyVUT 30. 12. 2019 22:29

V Nokiich 6.2/7.2 mi po určité době (cca 1 den) přestanou být soubory čitelné. Ať se jedná o videa nebo fotky přenesené WhatsAppem, nebo soubory doc a XLS, případně stažené MP3 a vyfocené fotky. Původně jsem si myslel, že za to může AVAST, ale stejný problém má i manželka s 6.2, kde antivir nemá. Myslel jsem, že za poškození souborů může WhatsApp, ale odinstalace nepomohla. Jde o soubory uložené na SD kartě (asi). Nicméně v jednom telefonu je starší 32Gb karta, v druhém nová 32Gb. Máte někdo s novými Nokiemi stejný problém?
CauchyVUT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 12. 2019 22:45

Co bych asi udělal... vyndal bych microSD kartu z telefonu, všechno ostatní co je v něm zálohoval na Google Disk a pak dal telefon do továrního nastavení
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CauchyVUT 8. 1. 2020 20:59

Nejprve jsem koupil novou rychlejší kartu - nepomohlo. Nakonec jsem, po konzultaci s Nokii, kartu připojil jako výměnné úložiště. Na SD kartu se ukládají multimediální soubory, programy jsou v telefonu. Funguje je to. Kolega měl stejný problém s interním úložištěm u Samsungu. Prostě SD karta musí být jako výměnné úložiště.
CauchyVUT
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků