Xiaomi Redmi Note 4 Global - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 11. 2019 20:56

Se mi zdá že baterie odchází do kytek, dřív mi vydržela 3-4 dny, ted poslední dobou nevydrží už ani 2 dny.. Řeším že bych koupil třeba přes Ali novou originál baterku, je moc těžké ji vyměnit? :nenapadne

Že bych to nezvládl se nebojím, ale pokud možno jestli je někde návod jak rozebrat šetrně telefon?

-- 17. 11. 2019 21:14 --

Ahá, stačilo zadat do Youtube a tam je dost videí, sice většina že má dole vedle USB konektoru 2 šroubky což já nemám.. Ty bez šroubků prostě rozloupnout.. :D

Spíš mě zaujalo to sundávání baterie.. :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 05:21

bobasso píše:To ze u RN4 Global po aktualizaci na MiUI 11 zustala puvodni bezpecnostni zaplata z prosince 2018 me taky prekvapilo. Co jsem ale na svem RN 4 Global Snapdragon (mido) s nadstavbou MIUI 11 v Nastavení founu nenašel prepnuti do Tmaveho rezimu. Opravdu tam ta volba chybí , anebo jsem se jen blbe dival a je tam nekde schovana?

a neměl by být ten tmavý režim až od androidu 10 , nikoli pouze od nástavby miui 11? dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod bobasso 18. 11. 2019 07:13

Na RN7 s 9kou droidem a MIUI 11 mám Tmavý režim Zap/Vyp(Využijte tmavší paletu barev pro systémové pozadí a kompatibilní aplikace......) v Nastacení >Obrazovka > jako položku. U tohoto founy byla i s MIUI 10. Tak tato volba nejspíš nebude u Redmi Note 4 dílem nadstavby MIUI ale dílem verze Androidu.
bobasso
Junior

Odeslat příspěvekod Martin963 18. 12. 2019 18:49

dneska mi Xiaomi začal psát " Aplikace Gboard přestává fungovat" a nenapíšu napsat žádnou zprávu ...co s tím? (telefon jsem samozřejmě restartoval - bez úspěchu)
děkuji za odpověď
Martin963
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomik2012 18. 12. 2019 20:21

doporučuju vymazat data te aplikace ,mě se toto taky objevilo na mém Redmi 4X před pár dny a vymazani dat jenom pomohlo.
tomik2012
Junior

Odeslat příspěvekod m.kv 5. 9. 2020 14:05

Zdravím,
vyměnil jsem baterku, micro usb na nabíjení a přestal fungovat zvuk (volat můžu). Objednal jsem nový reproduktor.
Bohužel žádná změna. Vibrace fungují, připojená sluchátka přes Bluetooth i 3,5 Jack zvuk přehrávají. Napadá někoho co jsem pokazil?
Postupoval jsem dle těchto video návodů.
https://www.youtube.com/watch?v=rK5vmZ8sm_U
https://www.youtube.com/watch?v=YFfJzeebKqc
m.kv
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 6. 9. 2020 20:24

Nikdo nic?
m.kv
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků