Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kitt2002 21. 10. 2019 09:23

Zdravím, má někdo tip na zaručeně novou originální baterii do S7 edge. Momentálně mám již vyměněnou baterii ze servisu, ale dle měření nemá 3600mah, ale cca 2600mAh (cena 500-). Je horší než původní vyměněná. Neoficiální servisák, který tvrdí, že baterie je originální,nová a zakoupená z české distribuce již od toho dává ruce pryč a pokud si baterii vyměním sám nebo někde jinde a pošlu mu tu starou, vratí mi peníze. Baterii si dokážu sám vyměnit, vodotěsnost nepotřebuji ,ale potřebuji zakoupit opravdu funkční baterii a tu dále používat a. Děkuji
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 21. 10. 2019 11:36

Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod llubik 21. 10. 2019 13:45

No neviem, s bateriami je to loteria . . . ja som zakupil originL SAMSUNG este do s4mini v jednom velkom nemenovanom elektro obchode v nakupnom centre, a vydrzala tam polovicu casu co 4rocna pouzivana . . . ale aspon mi vratili peniaze . . . bezal som potom na tej starej az do vymeny telefonu
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 2. 11. 2019 09:13

anonymius píše:29.7.2019 - mam 586 nabijecich cyklu a zivotnost baterky cca 86% - Phone Info aplikace


Nyni cyklu 662 a 81%
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 11. 2019 08:13

Phone info nebo jakakoliv aplikace ukazuje co se tyce opotrebeni stejne nerealnou hodnotu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitotik 18. 11. 2019 06:32

Z mně neznámých důvodů, se mi přestaly u S7 přepisovat poznámky učinění v kalendáři telefonu do kalendáře na netu. Opačným směrem, tedy poznámky vytvořené v kalendáři na netu se po chvilce přepíší - synchronizují do kalendáře v telefonu. Přitom mezi dvěma telefony se data z kalendáře synchronizují, pouze nejdou z S7 na webový kalendář. Poradíte, kde by mohl být zakopaný pes? Děkuji.

Tak problém se vyřešil sám a již vše funguje. :) ...
Kitotik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 24. 11. 2019 12:36

Prosímvás, vyměňoval někdo v nedávné době baterii na Galaxy S7 + byla kvalitou stejná jako původní?

co tak koukám, tak je dost velký problém sehnat funkční baterii. Zaprvé půlka prodejců má falzifikáty(z toho půlka o tom podle mě ani neví), a je otázka jestli i ty originální jsou ok.
Čehož si všimli evidentně i u sunnysoftu:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-1 ... medium=cpc

takže měl by někdo nějaký tip, kde sehnal 100% funkční? Díky
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stofinger 14. 12. 2019 22:53

fúha vianocna aktualizacia :)
stofinger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 16. 12. 2019 06:09

Zabezpeceni 1.12.2019 ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod SanderJM 17. 12. 2019 10:19

K 1.11.2019.
Zatím jen T- Mobile a Vodafone. Na ETL a O2 se čeká.
SanderJM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kitt2002 17. 12. 2019 13:36

No zde v Čechách mi byla vyměněna baterie za 100% originál a českou distribuci,která byla příšerná ,viz výše.
Zkusil jsem přes Ali objednat dle kladných recenzí další kus,která ma být údajně také 100% originál, každá baterie je testována a blablabla.
Ve výsledku jsem celkem spokojený.Oproti tě příšerné původní vymenene mi Accubattery ukazuje 86% oproti předchozí 58%.
Nevím,zda je to chyba se měření,ale vydrží opravdu déle ,a je o něco lepší nežli původní originál baterie , co byla v telefonu od vyrobce(75%)
Ale jestli je opravdu originál nová baterie Samsung,to nezjistim.Vypada úplně stejně,ale to Čína umí.Dam vědět,až případně shoří.Zatim celkem spokojenost.Vymenil bych případně i telefon,ale nejak funguje k maximalni spokojenosti.

lokomot1 píše:Prosímvás, vyměňoval někdo v nedávné době baterii na Galaxy S7 + byla kvalitou stejná jako původní?

co tak koukám, tak je dost velký problém sehnat funkční baterii. Zaprvé půlka prodejců má falzifikáty(z toho půlka o tom podle mě ani neví), a je otázka jestli i ty originální jsou ok.
Čehož si všimli evidentně i u sunnysoftu:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-1 ... medium=cpc

takže měl by někdo nějaký tip, kde sehnal 100% funkční? Díky
Naposledy upravil Kitt2002 dne 17. 12. 2019 13:42, celkově upraveno 1
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 17. 12. 2019 13:41

Díky za info. Měl jsem tam dočasně jednu "polofunkcni originální" a než jsem sehnal novou, odešla mi deska. Tak teď už mám po starostech :-)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kitt2002 17. 12. 2019 13:48

No taky způsob vyřešení.Máš vyhlidnutého nástupce?Já totiž nevím,co bych případně dalšího pořídil.Jen vyzvídám
lokomot1 píše:Díky za info. Měl jsem tam dočasně jednu "polofunkcni originální" a než jsem sehnal novou, odešla mi deska. Tak teď už mám po starostech :-)
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 17. 12. 2019 14:06

No, na mé s7 už se odlupoval displej a tak, nejradši bych si to za pár tisíc opravil, díly se dají sehnat a poradit si umím, ale bez funkční desky už to nemá moc smysl. A opravit jsem se to rozhodl právě proto, že s7 nemá podle mě rozumného nástupce.

Pořídil jsem S10e, ale tak jako s s7 jsem s ním spokojený nebyl. Není už zdaleka tak ergonomický(a má fakt hrozně umístěnou čtečku /vypínací tlačítko) a má dost slabou baterii. Ktomu chybí třeba diodka(ne že by to pro mě bylo něco "must have", ale je to šikovné).
Teď mám Huawei p30, který je taky ještě jeden z jakž takž kompaktních telefonů, a docela ujde. Taky není už zdalake tak ergonomický, čtečka pod displejem oproti klasické je pomalá a občas špatně vyhodnotí prst, ale velká výhoda je, že má super baterii. Pořád ale nejsem 100% spokojen, nicméně na trhu nevidím nic co by mi stálo za to koupit. Teď už jen doufám, že až budu kupovat příště, tak najdu něco co by víc sedělo mým představám :-)

Nehodnotím foto, atd., myslím že u obou telefonů odpovídá své kategorii, tzn. slušné.
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EOS1300D 17. 12. 2019 15:14

Zdravím. Včera jsem do své S7 stáhnul a nainstaloval poslední aktualizaci (tzn. září 2019). Od té doby mi ale nějak nefunguje senzor přiblížení ... Nestalo se to i někomu jinému, popřípadě co mám dělat krom továrního nastavení?
EOS1300D
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků