Fotomobil dilema: 7t vs Mi note 10 vs Honor 20 pro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod metty123 16. 12. 2019 09:26

Čau,

potřeboval bych prosím poradit s výběrem telefonu. Nedokážu se rozhodnout mezi těmato třema.

Oneplus 7t
Xiomi mi note 10
Honor 20 pro

Jde mi hlavně o foťák a celkovou plynulost telefonu. Hry nehraju. Co se týče foťáku, tak mě to nejvíc táhne k xiomi, ale oneplus má zase nejčistší android. Honor je takovej kompromis co se týče ceny ale foťák to má taky obstojnej. Navíc xiaomi se dá sehnat z číny za 10k.

Co byste vybrali? Nejradši bych šel do Oneplus, ale bojím se toho foťáku, na který jsou rozporuplný recenze. Budou ty fotky z mi note 10 o hodně lepší?

Díky
metty123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 12. 2019 09:40

vzal bych OnePlus 7T
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 16. 12. 2019 10:00

Já osobně bych bral Oneplus 7T. Fotografie nejsou viditelně horší a systém + plynulost ukládání fotografií je o dost rychlejší. Je i dost porovnávacích video na youtube.
Mi Note 10 fotí krásně, ale ten procesor...
Honor 20 Pro bude také dobrá volba.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod alibababa 16. 12. 2019 10:20

Ahoj,

vybírám v podstatě ze stejných možností, ale rád bych se ještě zeptal, jak je na tom OnePlus 7T, pokud bychom přidali S10e/S10?

Pro Samsung hovoří velikost a váha - preferuji spíše "kompaktnější" telefon...

Díky moc za rady
alibababa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vaso00 16. 12. 2019 10:27

Já být vámi, kouknu na všelijaká porovnávací videa na youtube. Tady bude každý preferovat tu svou značku :-)
Pokud jsou rozměry důležité, tak S10e v podstatě nemá konkurenci... Pro mne je důležitější údaj baterie a výdrž, takže jsem musel oželit jiné a vybrat Asus Zenfone 6
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 16. 12. 2019 10:41

Oneplus 7T, neni co resit.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod alibababa 16. 12. 2019 11:22

Díky moc za reakce. Telefon je pro manželku, proto požadavek na velikost... Kromě té velikosti u mě ale jednoznačně vede 7T. Tak uvidíme, jak to nakonec s výběrem dopadne :-D
alibababa
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků