Změna majitele čísla na předplacené kartě Vodafone.

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petyo 4. 12. 2019 16:33

Díval jsem na postup změny majitele předplacené karty u Vodafone a opravdu je to tak složitá a placená služba? Dříve to šlo změnit přes samoobsluhu ne?
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod rufss 4. 12. 2019 20:46

Nechapu? Prepaid SIM jsou snad standardne anonymni ne?
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 4. 12. 2019 21:04

Jak píšeš, standardně ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 4. 12. 2019 22:21

Anonymní být můžou, ale já píšu o těch co jsou registrované na majitele.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 4. 12. 2019 22:31

No to koukám, dřív to fakt šlo v samosce, normálně se to přepsal na jiné jméno a tím bylo hotovo..
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod rufss 5. 12. 2019 04:12

Driv nebyl zakon o ochrane osobnich udaju (GDPR).
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 11. 12. 2019 19:41

Tak teď se asi zasmějete. Vodafone v 21.století převádí majitele předplacenky po dostavení se obou osob na prodejnu 14-30 dnů. Luxusní služby na specifickém trhu.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 11. 12. 2019 22:32

jezis to nedelejte, reknete ze chcete svoji prepaid kartu anonymizovat, oni ji v CRM daji na novy ucet, jakoby jste ji prave koupili.

Nikdo nemusi nikam chodit, delat prepisy atd.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 12. 12. 2019 06:59

Jestli je současný postup změny majitele čísla tak složitý, tak co to udělat takto. Na předplacence Vodafone požádejte o ČVOP, přejděte dočasně na nějakou jinou lacinou předplacenku se snadným odchodem (např. Kaktus aj.), kde opět požádáte o ČVOP a nakonec se zase vrátíte k Vodafonu a máte opět anonymní kartu. Myslím, že přechod od Vodafonu a zpět by se dal stihnout dřív, než za oněch vodafonních 14 - 30 dní a na prodejnu nemusíte :D.
Jinak co pamatuji, tak Vodafone rád získává osobní údaje i k anonymním předplacenkám. Když jsem kdysi potřeboval kvůli rozměrům vyměnit SIM karu, tak u paušálu stačilo znát jen číslo do samoobsluhy a hotovo. Kdežto u anonymní předpacenky po mě na prodejně chtěli i občanku a doteď si pamatuji, jak pán nenápadně na numerické klávesnici datloval do jejich systému číslo OP, RČ nebo obojí :/.
ziki
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků