Pevný internet vzduchem T-Mobile

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 26. 11. 2019 13:00

Tak nějak.

Rovnou nastaví cca 10 minut, pouze v případě, že by byl špatný signál by to neinstaloval. On si to proměří předem na telefonu .
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 28. 11. 2019 00:42

Posledni dva prispevky: ekdo sjrabnul penize za vasi praci :-) estxrni agentura + externi monteri :-))

Pokud mas dost dlouhy vrtak 600 nebo 800 mm, sirka 6 nebo 8mm, tak se normalne provrta skrz zed a EPS, firmy to vetsinou skrabnou v osteni pod ramem plast okna, pokud je drevene, tak skrze ram.

Kvuli lepsimu pokryti interieru bych LANkou protahl normalne APcko v rezimu AP, bez DPCP a router funkce (jakekoliv levne) do nepokryte casti, se stejnym SSID a zabezpecenim, ale na jinem kanale. Defakto mesh. Staci si to vyzkouset.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 3. 12. 2019 11:11

Resil jste nekdo vadny modem? Rano mi rychle blikal, po odpojeni a znovuzapojeni jiskra a uz nenabehl. Takze jsem volal na T-Mobile a pry mi daji novy modem, ale udajne musi vymenit i venkovni jednotku, protoze je sparovana s modemem. A k tomu jeste 50 Kc pronajem, odkup jiz nenabizi.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 3. 12. 2019 13:34

Měl jsem ten první modem s tou směrovou hranatou anténou. Po 2 letech letos na jaře mi neustále vypadával signál. Tak jsem podal reklamaci na TM, dojel technik a vyměnil mi modem i venkovní jednotku za ten nový kulatý typ. :-D Jenže kvůli vytížení BTS mi nabídli nakonec teď v září ukončení smlouvy bez sankce a ten nový modem i s anténou mi zůstal doma. Takže kdyby měl někdo zájem za nějaký rozumný peníz prodám. :-) Momentálně přes něj jedu O2 Air internet na LTE 1800 a pohoda. Jenomže mám doma ještě O2 modem, tak budu klidně používat ten od O2 vnitřní a ten od TM prodám.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venaberyss 3. 12. 2019 22:04

Co považuješ za rozumný peníz ? :hm :-D
venaberyss
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 4. 12. 2019 00:43

guiz: To jsi ho nemusel vracet, resp. technik ho neprijel demontovat?
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 5. 12. 2019 16:14

Nikdo po mě nic nechtěl i když technik na TM lince tvrdil,že si pro to někdo přijede a vrátí mi plnou částku co jsem za něj zaplatil,nebo mi zůstane.:-D Vlastně jsem po 2 letech splatil ten první model a než skončila záruka tak mi místo něj dali ten nový. :-D Já osobně net rušit nechtěl,ale pořád jsem reklamoval rychlost ,která byla čímdál častěji i někde okolo 2Mbit a nejela už ani TM TV. :-( Tak nakonec že jediné řešení bude zrušení bez sankce,protože posílení BTS nebylo za poslední rok v plánu a ani příští rok není. >:-(
Přitom O2 má na stejné BTS Lte 1800 a není problém,nechápu. :roll:

esquire: Nějak jsem o tom nepřemýšlel,ale zkus něco nabídnout. :mrgreen:
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 7. 12. 2019 14:49

No kdyz vidim servis v podani T-Mobile, tak bych brecel. Dosud se zadny technik neozval, tak opet volano na linku, kde mi po pul hodine cekani bylo prislibeno, ze to zaurguji. Nastesti jsem aspon vyhadal neomezena data v mobilu do doby, nez vymeni zarizeni.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 12. 2019 21:09

Zkus O2 , 100% se ani nedovoláš :mrgreen:
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venaberyss 28. 12. 2019 14:37

Hledám jaký je rozdíl ve venkovní a vnitřní jednotce Huawei B2368 protože na netu je pro různá zařízení stejný označení

B2368-A01
B2368-22
B2368-66
venaberyss
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 12. 2019 16:58

Vnější je stejná/čísla označují pásma LTE, na kterých funguje/ vnitřní má každý operátor jiný. Záleží na ,,aktuální,, nabídce.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop69 28. 12. 2019 21:48

Uvažoval jsem o koupi zde z fóra a tak jsem koukal jaký je rozdíl v modelech. Tebou uvedené by měli umět stejné frekvence

TDD LTE:B38/B40/B41/B42/B43
FDD LTE:B1/B3/B7/B8/B20

Kód: Vybrat vše
https://e.huawei.com/uk/products/wireless/elte-access/terminal/b2368


citace z jednoho webu
Typ zariadenia: Huawei B2368 (modely B2368-66 a B2368-22 sú dva úplne rovnaké modemy, líšia sa pravdepodobne iba nepatrne odlišným inštalačným materiálom v krabici)

edit:
Koukal jsem na různá videa a vypadá to, že B2368-A01 se nedodává s vnitřní jednotkou
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venaberyss 29. 12. 2019 15:46

Vodafone píše že nelze použít vlastní zařízení. Pokud by ostatní operátoři umožnili použít vlastní zařízení je možné jako vnitřní modem použít např. Asus RT-N12 ?
venaberyss
Junior

Odeslat příspěvekod polda 29. 12. 2019 20:05

To si můžeš dát potom za to co dostaneš od VF. Všichni operátoři mají vnější a vnitřní jednotku komplet v jednom balíčku. Že bys ušetřil za půlku či aspoň 500.- si nemyslím.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venaberyss 29. 12. 2019 20:14

Já našel B2368-A01 za 3500Kč ale na fotce v krabici nevidím vnitřní jednotku proto se ptám na vlastní vnitřní jednotku. Dále na Bazosi komplet od O2 za 3950Kč. O2 na svých stránkách píše 4752Kč. T-Mobile 50Kč měsíčně a u Vodafone sem nenašel nic.
venaberyss
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků