Honor 20 vs Xiaomi Mi 9T

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hetland 2. 12. 2019 14:42

morthorcz - mam rovnaky problem na Nokii 5.. v pripade ze ho budes reklamovat, daj prosim ta vediet, ako to dopadlo.. vdaka
hetland
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 2. 12. 2019 14:45

Na MI 9 lite to je v poradku.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod morthorcz 2. 12. 2019 15:46

Tak nevím jestli je to telefon od telefonu... Když u jednoho zařízení xiaomi to dělá a u jiného ne, otázka jestli se jedná o softwarovou chybu nebo hardwarovou... každopádně je to dost otravné a co jsem hledal na netu tak to dělá lidem u různých telefonů :/ tak nevím jak to řešit, jestli s tím půjdu na tu reklamaci tak dám určitě vědět jak jsem pochodil, i když bych to raději vyřešil nějak z domova
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 2. 12. 2019 15:55

Jiny prehravac si zkousel?
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod morthorcz 2. 12. 2019 16:12

Jak jiný přehrávač ? zkoušel jsem normálně youtube, nebo při zvuku z nějaké aplikace na obou telefonech
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod melkortheevil 2. 12. 2019 16:22

Podle popisu jde o konstrukcni a hw problem. Muze to byt problem kusu nebo cele serie. Podobny problem mam u notebooku Ideapad. Vymeneny kus to dela take, ale uz min :) Zkusil bych vymenit a podle vysledku se rozhodnout co dal.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod morthorcz 2. 12. 2019 17:08

Už jsem mluvil s CZC a dá se to vyřešit buďto vrácením zboží ve 14 denní lhůtě s tím, že novej by byl, díky tomu že už není black friday, o 1000 dražší a nebo reklamací... Uvidím jestli si nezvyknu nebo to ,,náhodou´nezmizí jak se objeví aktualizace na A10... reklamaci mohu využít kdykoliv, celkem mě uklidnilo, že nejsem jediný komu se to děje :D

-- 2. 12. 2019 18:23 --

Hmm jak tak hledám a čtu dál a dál tak se tyto problémy vyskytují i u iphonu 9, samsungu a i jiných telefonů, kolikrát si toho lidé ani nevšimnou... Celkem na prd že u telefonů které jsou relativně drahé si to nepohlídají ://
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod melkortheevil 2. 12. 2019 22:40

Jestli te to stve, telefon vrat. Zase bude nejaka akce. Reklamace tohoto problemu je dost subjektivni a neni vylouceno, ze bude reklamace zamitnuta. Navic je to 30 nejistych dni bez telefonu.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 12. 2019 23:03

To by mě zajímalo, jestli identický Huawei Nova 5T má stejný problém...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morthorcz 3. 12. 2019 00:47

Tak jestli se jedná o hardwarový problém tzn. že je vadný reproduktor tak je tu možnost, že by byla reklamace zamítnuta? Se schválně teď v týdnu stavím v kamenném obchodě kde je honor 20 vystavenej a testnu jestli to dělá i vystavený kus. Jako zase až tolik mě to neštve, už jsem se s tím i pomalu smířil, a jinak si telefon nemůžu vynachválit, navíc mi psal známej kterej má mi 9T, že mu to dělá taky když přiloží otvor od repráčku opravdu uplne k uchu, tak se budto jedná o nějakej statickej hluk u telefonů a já jako dlouholetý muzikant to prostě poznám kdežto ostatní si toho třeba ani nevšimnou a nebo je to jen u nekterých techto modelu nebo celych modelovych řad... až to vyzkouším u toho vystaveného kusu tak schválně napíšu jak jsem pochodil... Btw asi to zbytečně moc řeším, jsem takovej trochu ,,hnidopich´´ takže si všímám každé blbiny :D
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod ice.bc 3. 12. 2019 14:17

morthorcz: Můžu Tě „uklidnit", schválně jsem to teď zkusil u svého Honoru 20 a totožného modelu u kolegy a je to to samé. A samozřejmě ne jen youtube, ale jakýkoliv hudební přehrávač.
Než jsem to tady četl, tak jsem o ničem nevěděl :-) Proto se to asi nikde moc neřeší, protože to ve finále málokdo vnímá. Osobně hlasitý repro vlastně ani moc nepoužívám, pouze BT sluchátka. A tam je to OK :-)
Ale máš pravdu, je to tam a u takového telefonu by to být nemuselo.
Zkoušel jsem ještě starý Samsung J3 a taky je tam náznak, nicméně ne tak rázný. Za to ale zase hrozně chrastí na maximum :-D
Philips:Fizz,Alcat:OneT,Sagem:MC922,Ericss:T39,T65,Motor.:A008,V180,RazrV3,SlvrL7,Panas:GD67
Siemens:A52,CF62,SL45,Sony:CMDJ5,SE:T100,J210,T230,T610W810i,Satio,Zylo,Samsung:A800,E100,Vodaf:246
N:5110,3210,3330,6510,5210,8210,6310i,6120Cl,6300,6230i,N79,N8
ice.bc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melkortheevil 3. 12. 2019 14:53

morthorcz: jako dlouholety muzikant jiste tusite, ze nebude vadny reproduktor, ale jde o konstrukcni a hw problem ve smyslu pouzitych komponent. Proto jsem psal o moznem neuznani reklamace, protoze proste muze jit o vlastnost cele serie. Aktivni repro sumi a sumi tim mene, cim kvalitnejsi komponenty a napr. stineni a trans. oddeleni se pouzije a to se odrazi v cene. V mobilu to bude podobne. Honor 20 jsem v ruce nemel. Honor 8 sumi jen po prilozeni repracku primo na ucho, ale sumi. Mozna se Honor 20 snazi o vetsi celkovou hlasitost a bohuzel to ma tyto negativni projevy.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod morthorcz 3. 12. 2019 18:07

Ice.bc: Tak uklidnil a aspoň to nemusím nikde zkoušet :D ono když si chci něco poslechnout tak jak říkáš sluchátka a nebo to nepustím na nejnižší hlasitost ( při vyšší to není znát defakto vůbec) Takže jak psal melkortheevil tak se jedná o celou řadu a zjevně se to nebude týkat jen řady honor 20 :D Aspoň že na max je zvuk pěkně čistý :)

melkortheevil: s tím muzikantem to bylo myšleno tak že mám citlivější sluch než ostatní tzn. jak psal ice.bc že si toho většina lidí ani nevšimne dokud to nezačne blíže studovat. Ale máte pravdu třeba se díky konstrukci atd. snaží o vyšší hlasitost, ale tak alespoň, že na nejvyšší hlasitost reproduktor hraje krásně čistě
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod melkortheevil 3. 12. 2019 19:07

Take mam citlive ucho a problem Honoru me vubec netesi. Jeste jedno potvrzeni a uz bych uvazoval o problemu velkeho poctu kusu pokud ne vsech.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod morthorcz 3. 12. 2019 19:14

Nerozumím vyjádření že Vás netesi... ? Mate tel a vadí vám to také nebo jste chtěl kupovat ? Ono to bude skoro určitě u všech a ne jen u řady honor 20 jak jsem psal, dělá to i přítelkyni mi a3 a známému mi 9t... Co jsem hledal na netu tak s tím mají problém i iphone 9 atd... ale dá se na to zvyknout, už to defakto nevnímám, jak už tu bylo řečeno pokud člověk není v uplne tiche mistnosti, neposloucha neco na nejnizsi hlasitost a pripadne neprilozi telefon k uchu tak není problém, navíc málokdo jako já si asi pouští videa na nejnižší hlasitost
morthorcz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků