Samsung Galaxy A50 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anšoh 14. 11. 2019 12:39

A50 po S6 EDGE velký krok zpět ale byl to dárek a zvyknul jsem si.
Jediné co mě vadí a nevím jestli je to normální? Telefon se tváří Ok a ráno mi přijde třeba 5 sms že jsem byl nedostupní ale už z předešlého dne a noci.
Stává se to jenom mě?
anšoh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pablomino 14. 11. 2019 14:56

Nemas v noci zaply rezim "Nerusit"?
Mas nainstalovany vsechny aktualizace systemu?
Jak kvalitni mas doma mobilni signal?
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 14. 11. 2019 17:27

Kdo by to byl řekl když jsi dostal třikrát levnější telefon, že to bude krok zpátky :))
Je to zvláštní. Co máš za operátora? Pokud Ti dojdou sms z předešlé noci o den později, viděl bych spíš chybu tam, pokud máš signál a vše funguje ok i sms..
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anšoh 14. 11. 2019 19:11

Aktualizuji průběžně jak se nabídne nová . Operátora na obou SIM je T-mobile a signál normální akorát na noc vypínám data. Nechci aby prudili slevové a reklamní portály a pod......
anšoh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mokashi 15. 11. 2019 09:03

pablomino: ja jsem neobjevil žádný problém se čtečkou, funguje normálně.
Asus P525 WM 6.1, Sony Ericsson Aspen M1 WM 6.5.3, Nokia Lumia 820 WP 8.1 Denim, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2, Samsung Galaxy A50 Android 11, Samsung Galaxy S20 FE 5 G Android 12.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod pablomino 16. 11. 2019 16:07

Ja po posledni aktualizaci ano, popsal jsem jej a evidentne nejsem sam.
https://forum.xda-developers.com/galaxy-a50
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod jimenezcz 24. 11. 2019 00:05

Zdravím, chci se zeptat jestli A50 podporuje systémově možnost uzamčení aplikací otiskem prstu, nebo gestem. Nejde mi o skrývání fotografií nebo něco podobného, ale o možnost při kliknutí na ikonu aplikace požadovat další bezpečnostní prvek tedy např. otisk prstu. A pokud to systémově nemá, nemáte tip na nějakou aplikaci, klidně placenou, která na tomto modelu bez problémů funguje? Předem díky za každý tip.
jimenezcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2019 00:28

na Google Play je spousta apek na uzamčení aplikací heslem, kódem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jimenezcz 24. 11. 2019 14:35

Ano to je sice pravda, ale já hledám nějakou opravdu plně funkční. Několik jsem jich zkusil na svém telefonu a většina se první pohled tváří, že skutečně fungují, ale jen na první pohled. Když např. otevřu seznam nedávno spuštěných aplikací tak je tam vše vidět, tohle neuměla ani jedna asi ze šesti, které jsem zkusil. Proto bych rád, kdyby někdo poradil jakou konkrétně používá nebo jestli to nabízí A50 už nějak v základu. Díky.
jimenezcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krc1 24. 11. 2019 18:12

Prosím uživatele tohoto telefonu o informaci, zda je přihlašování do bank otiskem prstu bez problémů, včetně potvrzování?
Zejména mě jde o Air Bank a mBank, děkuji.
krc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pablomino 27. 11. 2019 23:20

Mam Postovni sporitelnu a potvrzovani platby pomoci otisku prstu je velmi rychle a velmi presne.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod pablomino 2. 12. 2019 11:43

Dnes opet nova aktualizace s datem zabezpeceni 1.12.2019. A505FNXXS3ASL1
Zadna zasadni zmena v chovani pristroje nezpozorovana.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod angryman 2. 12. 2019 14:15

Ahoj, mám telefon od srpna, už mi dorazilo několik aktualizací, ale stále mám problém s těmito věcmi:

1) Při příchozím hovoru telefon vibruje, ale obrazovka s názvem volajícího se zobrazí až třeba za 3-5 sekund. Do té doby nevidím, kdo volá.
2) Při volání mám problém s proximity senzorem, který nereaguje vždy správně a obrazovka se sem tam aktivuje. Při hovoru si tak někdy v lepším případě uchem otevřu jiné aplikace, vypnu mikrofon, nebo hovor ukončím. Na displeji mám sice ochranné sklo, ale to je mimo čelní kameru, navíc při testu proximity senzoru zvlášť (přes vytočení kódu) se zdá všechno být v pořádku.

Nemáte někdo podobné problémy?

Díky

-- 2. 12. 2019 14:17 --

krc1 píše:Prosím uživatele tohoto telefonu o informaci, zda je přihlašování do bank otiskem prstu bez problémů, včetně potvrzování?
Zejména mě jde o Air Bank a mBank, děkuji.


Používám aplikace od AirBank, Equabank a Revolut, a do všech se bez problémů přihlašuji pomocí otisku prstu.
angryman
Junior

Odeslat příspěvekod pikolikteodor 4. 12. 2019 00:01

Zdravím, chci koupit A50 partnerce k vánocům řeším však otázku velikosti vůči dívčí ruce. Zdas se mi to pro holku fakt velké padlo. A40 však nesplňuje požadavky.... Na Alze jsem našel že opět prodávají S8... Ten je do ruky lepší... Myslíte že A50 je lepší volba? Diky
pikolikteodor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pablomino 4. 12. 2019 15:15

S8 je vice nez 2 roky stara vlajkova lod. Nektere parametry ma lepsi nez A50 (napr. fotoaparat ac ma mensi rozliseni, foti jako vlajkova lod te doby, SOC ma o neco vetsi vykon) ale A50 je zkratka modernejsi (odemykani oblicejem, ctecka otisku prstu v displeji, modernejsi procesor, vetsi baterie, dual SIM + SD karta, Android 9 a prislib aktualizace na Android 10). Myslim ze nejlepe bude kdyz si zvoli tva partnerka sama co by ji vyhovovalo vice.
pablomino
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků