Jaký mobil na focení ? Samsung A50, p30lite, note 8 pro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod luke.. 23. 11. 2019 11:02

Dobrý den, scháním nový telefon pro přítelkyni. Cenovou hranici jsem si dal 6 - 7 000kc. Výběr jsem zúžil na tyto tři telefony. Chtěl bych aby měla za každých podmínek pěkné fotky den/noc. Co se týče vybavení, zaujal mě A 50. Akorát noční režim nevypadá tak dobře jako třeba u p30 lite. Alespoň dle recenzí na YouTube. Opravdu nevím který zvolit. Samozřejmě, že focení není jediné kritérium na které hledím. Ale je v popředí.
luke..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 11:07

Pro pritelkyni nejlip MI 9 SE, kompaktni mobil, s vybornym fotakem, skvely vykon. V alze s kuponem za solidni cenu. MI 9 SE zaslape A50ku ve vsech parametrech....o P30 lite ani nemluvim...
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 11. 2019 11:31

Když litr přidáš tak Honor 20 nebo Huawei P20 splní co potřebuješ a nádavkem zašlapou mi9se ve všech parametrech. P30 lite je dobrá, A50 nemá za horšího světla dobré fotky. Na note 8 pro jsou recenze vcelku rozporuplné.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 11:38

Nebo jeste MI 9 lite, telefon bez slabeho mista, za 6k. Silna baterie, infraport, port na microsd, jack 3.5 bonusem. Samozrejme super kvalita a navic amoled display.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod luke.. 23. 11. 2019 12:04

Litr na víc dávat nechci. Teď ještě teda do hry vstoupilo mi9se.
luke..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qepos 23. 11. 2019 12:49

alza.cz/xiaomi-mi-9-se-lte-128gb-modra Použíj kupon na slevu minus 800 kc a za cenu 5798kč je to vyborna volba.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod luke.. 23. 11. 2019 13:06

Ta sleva se právě nevztahuje na tento telefon
luke..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 11. 2019 13:37

Motorola One Vision
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 14:49

U te motoroly pozor na dotyk, mnohym prakticky nefunguje behem nabijeni.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 11. 2019 14:59

zatím jedna zmínka na Androidforu, tady si žádný z majitelů One Vision na tyto problémy nestěžoval /anebo už to vyřešila aktualizace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 11. 2019 15:11

U xiaomi pozor na notifikace, mnohým prakticky nechodí, pozor taky na autojas, mnohým prakticky nefunguje, pozor taky na volte, po jeho zapnutí nefungují SMS, pozor na reklamy, v určitých částech systému se i po vypnutí zobrazují pořád. Je to tak v pořádku jrk? Taky vyčteninky.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod luke.. 23. 11. 2019 16:18

Xiaomi má teď, je to redmi note 5. Měl jsem ho také. Přešel jsem na Huawei a celé to běží tak nějak lépe. Asi se přiklonim i k té p30 lite. S fotkami tam chybu neudělám, výdrž asi i větší než p9se.
luke..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 16:27

standavfr píše:U xiaomi pozor na notifikace, mnohým prakticky nechodí, pozor taky na autojas, mnohým prakticky nefunguje, pozor taky na volte, po jeho zapnutí nefungují SMS, pozor na reklamy, v určitých částech systému se i po vypnutí zobrazují pořád. Je to tak v pořádku jrk? Taky vyčteninky.

Chytraku... Notifikace funguji, narozdil od hulaheje a honoru, s autojasem problem neni, reklamy v systemu nejsou, pokud je region prepnuty na CR, volte neresim,
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod qepos 23. 11. 2019 17:22

S autojasem problem neni pokud se nepouživa automaticka regulace jasu,i prodavac v jejich obchode potvrdil ze to ma vypnute,jinak vejdes do tmave mistnosti a maš skoro tmavou obrazovku,ale třeba to nějakou aktualizaci vylepši.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 11. 2019 17:35

jrk1 píše:
standavfr píše:U xiaomi pozor na notifikace, mnohým prakticky nechodí, pozor taky na autojas, mnohým prakticky nefunguje, pozor taky na volte, po jeho zapnutí nefungují SMS, pozor na reklamy, v určitých částech systému se i po vypnutí zobrazují pořád. Je to tak v pořádku jrk? Taky vyčteninky.

Chytraku... Notifikace funguji, narozdil od hulaheje a honoru, s autojasem problem neni, reklamy v systemu nejsou, pokud je region prepnuty na CR, volte neresim,

Ty jsi vážně jeliman, Ironií nechápeš? Víš co jsou vyčteninky? To jo to čím argumentuješ u Motoroly. Já zase vyčetl to co jsem vypsal. Stačí ti to tak polopatě?
standavfr
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků