Honor 20 vs Xiaomi Mi 9T

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 16:19

No jako už jsem mírně rozladěnej, jeden večer si řeknu, že jsem rozhodnutej po tom co mi tu lidi napsali, že chybu neudělám ani s jedním a najednou se vynoří koment podle kterého je nadstavba k prdu -_- Teď zase akorát hledám jestli jsou všechny verze na prd nebo jen některé jak poukazoval nick cave
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 11. 2019 16:30

Killuje aplikace znamená, že má agresivnější ram management, aplikace na pozadí se ukončí a při jejím otevření se načítá znova. Většina jde nastavit ve správci baterie, rádia a různé přehrávače neukončuje a normálně běží. Emui je spolehlivá, rychlá a hlavně všechno funguje, na rozdíl od jiných nejmenovaných nadstaveb. K prdu jsou rady jrk, toho už snad nikdo nebere vážně.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 16:37

A jak je to s messengerem a podobnými aplikacemi, na jednom aj foru jsem se docetl, pokud jsem to dobre pochopil, ze to killne ten messenger, tim padem padne i ta bublina a nezobrazi se mi prichozi zprava dokud sam zase nekliknu na ikonu messengeru a nepustim ho ?
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2019 18:20

je to tak, ale záleží na verzi EMUI
naprosto spolehlivě fungující notifikace mají Motoroly, už mám druhou za poslední více než 2 roky a nikdy nezklamala, spolehlivé a rychlé s čistým androidem a jen minimální přidanou nadstavbou Moto displej a Moto gesta, třeba taková Motorola One Vision má i výborný fotoaparát
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 18:42

O motorolu zájem nemám a přiznám se, že se mi ani moc nelíbí, jen mě teď prostě nahlodalo to s tím emui, můžu nějak ovlivnit jakou verzi budu mít ? Jestli je to takhle tak se možná přikloním spíš k tomu xiaomi mi 9t...
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2019 19:12

jakou verzi máš zjistíš až po nějakém čase používání, kdy všechno nastavíš jak má být a budou či nebudou chodit notifikace... anebo se ti tady ozve přímo nějaký majitel Honoru 20 se svými zkušenostmi
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 19:14

Tak uvidíme, jestli se někdo ozve :) a tak to by se mělo týkat celkově všech majitelů honoru, ne jen dvacítky ne ?
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2019 19:28

jasně že všech, mám taky starší Huawei a vím že notifikace mi nechodí buď vubec anebo jednou za čas...
Kdyžtak se podívej do vlákna Honor 20
Naposledy upravil Nick Cave dne 22. 11. 2019 19:32, celkově upraveno 1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 19:32

Jojo kouknu na to, jinak mě napadla ještě jedna věc, jakou ochranu skla ma honor ? někdo tu psal že snad i lepší než gorila glass, ale nenapsal jakou tak jsem si na to ted vzpomnel
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2019 19:41

Huawei/Honor to neuvádí, ale já našel tuto stránku, kde píšou, že Gorillu má
https://latestmobilefaq.com/honor-20-faq/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 22. 11. 2019 19:41

Blbost, nejlepsi skla jsou gorilla glass. MI 9 T ma verzi 5. MI 9 ma na displeji dokonce verzi 6.

-- 22. 11. 2019 19:50 --

Nick Cave píše:Huawei/Honor to neuvádí, ale já našel tuto stránku, kde píšou, že Gorillu má
https://latestmobilefaq.com/honor-20-faq/

V seznamu tlf. ktere maji gorilla glass honor 20 neni, tak to bude jiny vyrobce tvrzenych skel, nebo maji sve skla.
https://www.corning.com/gorillaglass/wo ... -list.html
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 20:26

Tak zrovna v tomhle seznamu není ani 9T, přitom v eshopech je napsané že 9tčko ma gorila glass... Tak co s tím :D
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 11. 2019 20:34

Tři telefony huawei a Honor a whats up nebo bluemail notifikace normálně chodí.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 22. 11. 2019 20:35

Jak se někdy jednoduchý výběr mezi dvěma telefony dokaže rozvinout v určitý směr. ;-) Jsem opravdu rád, že nikdy nemám takový problém s výběrem telefonu. :-D
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 20:39

Standavfr - chodí i od messengeru a obdobných aplikací?

stm01 - Nj, sám sobě říkám jakej jsem d****, vím že to asi moc řeším, ale to mám vždy když si kupuju něco nového co nestojí pár stovek a snažím se o tom zjistit co nejvíc :) :D
morthorcz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků