Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ronni4077 9. 11. 2019 17:42

Minuly tyden jsem pres Smart switch svoji S9 zalohoval do pocitace uplne v pohode. Stejne tak i pritelkyne
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod mikkke 11. 11. 2019 10:03

V rychlosti jsem to blbě formuloval, ne, že nejde Smart Switch vůbec, ale chtěl jsem stručně, jasně, výstižně tu apku stáhnout a telefon zazálohovat, protože jsem měnil počítač, šel jsem na CZ stránky Samsungu a neskutečná pakárna tam hledat Smart Switch pro Win ke stažení, Kies tam je, ale apka po stažení nefunkční, hlásí to nějakou chybu sestavení-zkoušeno na dvou PC. Tak jsem napsal na podporu, než abych to hledal někde po všech čertech a oni mi poslali další den odkaz na Smart Switch z US verze webu. Jako to mi fakt nepřijde normální, aby v roce 2019 giga firma typu Samsung nedokázala v CZ zaplatit někoho, kdo jim udělá rozumnej a přehlednej web, kde najdu vše co potřebuju k telefonu, co stál 27k novej.
Každopádně díky za reakce ;-)
Mikkke

Nokia 3210, Nokia 6310i, SE D750i, Nokia N82, SGS, SGS 3, SGS 6 64gb pearl white, SGS 9+ 256gb sunrise gold, SGS 10+ white
mikkke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigTuti 11. 11. 2019 10:21

Dobrý den,
asi tady občas někdo podobný dotaz napíše, ale nenašel jsem.
Chtěl bych se zeptat, zdali má v dnešní době cenu přejít na S9.
Dnes mám S7 Edge a ta přišla k úrazu. Nyní řeším, co dál.
Jestli jít do nějaké starší S9 a nebo např do S10e.
Děkuji za radu.
BigTuti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 11. 11. 2019 11:07

Tak to je na tobe co ocekavas ne? Podle mne nema...v lete jsem vymenil S7e za Mate 20 Pro a nemohl udelat lepe. Perfektni displej, vydrz, foto, nabijeni...proste komplet za nejakych 12,5K. Proti tomu je S9 za ty prachy docela orezavatko a moralne zastaraly telefon kor v dobe kdy neni problem mit vsechny potrebne ohn.vzdalenosti fotaku v jednom zarizeni...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 13. 11. 2019 12:34

BigTuti píše:Dnes mám S7 Edge a ta přišla k úrazu. Nyní řeším, co dál.
Jestli jít do nějaké starší S9 a nebo např do S10e.
Děkuji za radu.

Měl jsem stejné dilema a zvolil S9. U S10e by mi chyběla notifikační dioda a senzor tepu.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod janci.p 14. 11. 2019 22:54

Ja som presiel z S7edge na S9+ a spokojnosť, neľutujem.
janci.p
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 11. 2019 12:55

Ty vole, senzor tepu na mobilu :-) :-) :-) Defakto nepostradatelna funkce :-) :-) :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod BaldaP 15. 11. 2019 14:54

Já nechci řešit., zda to někdo využije nebo ne, ale můžu říct, že na S7 ten senzor tepu fungoval skvěle. Porovnával jsem to mnohokrát s lékárenskými měřiči a ani jednou se mi výsledek nelišil. Takže jestli to někdo používá např. po cvičení nebo ze zdravotních důvodů, je to vítaná funkce.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 17. 11. 2019 12:47

BigTuti píše:Dobrý den,
asi tady občas někdo podobný dotaz napíše, ale nenašel jsem.
Chtěl bych se zeptat, zdali má v dnešní době cenu přejít na S9.
Dnes mám S7 Edge a ta přišla k úrazu. Nyní řeším, co dál.
Jestli jít do nějaké starší S9 a nebo např do S10e.
Děkuji za radu.

Kdysi sem přecházel z S7 na S9+ a udělal sem tehdy správně, dnes je to otázka kolik do toho dáš, bazarovou S9+ koupíš za deset, S10+ za dvojnásobek. (ano, bazar vs. nový kus.). Už sem přešel na Note 10+, takže S9+ je další telefon v šuplíku :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sachmar 18. 11. 2019 20:48

Nevíte někdo,kdy vyjde Android 10 na S9 ?
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod guiz 19. 11. 2019 05:38

Přesně to neví nikdo, ale tipuju začátek příštího roku. Momentálně se chystá teprve otevření Beta programu pro řadu S9.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 28. 11. 2019 09:26

Setkali jste se s tím někdo, je nějaká rada? Celou dobu bez vady, a najednou ráno mobil vyplý a nelze zapnout.
Nabíjet zkouším, při zapojení nabíječky zazní vibrace a je mrtvo, display tma, žádná ikona nabíjení.
Každopádně nelze zapnout.
Je nějaká rada? Díky za nasměrování, kdo by případně tušil...
S9+ single sim, né Duos. Není tam žádný root, standartní používání včetně všech aktualizací.
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mizlerek007 29. 11. 2019 08:16

Mizlerek007
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 29. 11. 2019 19:39

Jak to nainstalovat? a má to vůbec smysl nebo raději počkoat na ofiko verzi.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod jirka mz 30. 11. 2019 16:26

Stalo se vám někomu že se nesynchronizují všechny kroky z náramku/hodinek do Samsung Health? Konkrétně mám náramek Galaxy Fit a běžně to funguje, ale sem tam se stane že se kroky nesynchronizují a nebo jen část. Ne že by to bylo životně důležité, ale když už to mám ...
jirka mz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků