Xiaomi MI 9T popř. MI 9 T Pro vs. Xiaomi Redmi Note 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod standavfr 15. 11. 2019 06:25

standavfr píše:U A70 je jediný problém a to čtečka v displeji, chce to trochu cviku a přikládat prst přesně. Ve dne používám stejně odemykání xichtem a to funguje dobře až skoro do tmy.A70 má rám hliníkový i když vžude možně píšou, že je to plast. Záda je nějaká kombinace plastu a skla, je to pružné a nerozkřápne se to po prvním pádu. Foťák je za dobrého světla stejně dobrý jako cokoliv ve střední třídě, za tmy a šera je to horší jako u většiny telefonů do 10000. Kde se dělí zrno od plev je nadstavba, tu má momentálně samsung nejlépe vyřešenou a odladěnou. Co je ti platný o dva fousy lepší procesor když velkou část jeho výkonu sežere telefon pro svůj vlastní běh.

Aby mě někdo nenařknul.Hned s první stránky. Včera jsem se díval ještě na zahraniční fóra a většině lidí čtečka funguje normálně a píšou to co já, chce to přikládat bříško prstu přesně na celou plochu čtečky a nehýbat s ním po displeji. Pak to funguje jak má.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 06:44

Mozna by stalo za to vymenit za jiny kus. Ctecka musi fungovat...
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 11. 2019 07:25

na tu čtečku je potřeba silněji přitlačit, takhle by mohl měnit donekonečna...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 15. 11. 2019 07:52

V diskuzi k A50 je tip někde s xda, přepnout v nastavení na vysokou citlivost displeje a při skenu prstu vystřídat kromě palce všechny prsty na ruce a světě div se, funguje to. Nemám jen tři prsty ale osm a už nemusím být tak přesný a zakrýt prstem celý senzor,pak to můžeš zase přepnout na normální citlivost. Nechápu proč, ale funkčnost je lepší. Bohužel, tohle řešení čtečky je důkaz, že ne každý pokrok je pokrok.
Máš SZ MartinMartin.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 18:51

Na A řadě je s cteckama asi problem vseobecne, u telefonu MI opticka ctecka funguje bez problemu. Jsem fanousek xiaomi, mam rad vyborne telefony za primerene ceny.
jrk1
BAN


Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 19:47

Mam odzkouseno na MI 9 lite a dvou MI 9 SE a ctecka funguje excelentne, skoro stejne jak s mym RN 3 SE s konvencni cteckou. Jsem xiaomi fanousek, mam rad vyborne telefony za primerene ceny, viz. muj rank :-)
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 15. 11. 2019 19:51

Mě na A70 funguje také jak to jen píšeš, excelentně.
Naposledy upravil standavfr dne 15. 11. 2019 20:02, celkově upraveno 1
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 19:57

Ty mas A70 ? mam dojem, ze mas hulahej mobil, ja mam RN 3 SE a na ceste je MI 9 lite z GB... Jsem fanousek xiaomi, protoze hodne znamych ma tlf. xiaomi a jsou spokojeni
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 15. 11. 2019 20:03

Měl jsem Honor Play, teď ho má manželka, já mám teď A70.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 20:04

a ctecka je ok? Jestli ano tak potom nevim proc martinmartin nemuze odemknout, mozna fakt vadny kus. Jsem fanousek xiaomi a nedam na ty tlf. dopustit.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 15. 11. 2019 20:17

Čtečka OK, samozřejmě proti Honoru je to trochen pomalejší, ale to tak všechno. Ale vyladit ji trvalo dvě aktualizace a týden zkoušení.Martin má před sebou ten týden.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 22:34

Snad se mu to podari odladit, kdyz se uz tak nasnazil s tim nastavenim telefonu.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod MartinMartin82 18. 11. 2019 09:07

Zdravím přátelé!
Tak telefon používám, je to teď tedy tak týden naplno, zžíváme se:-) a dobrý, rychlý telefon, android i nadstsavba ok, už jsem jej téměř donastavil (chybí mi jen "pochopit" proč tam jsou taková či onaká aplikace, pro mě třeba zcela nová..hledám na netu a rozhoduji se, ponechat či vymazat či vypnout:) Jo a hledám na netu případné tipy a triky:-)
Jinak... Mám odemknutí jak scan prstu tak obličej a doplňuje se to. Obličej mi to nepozná ve tmě a za šera, ale jinak ok, prst si budu dnes na vaše rady scenovat vícekrát, tedy jeden a ten samý prst jestli to chápu. Jen jsem včera hledal, kde mohu dát scanovat další a další a další prst...ale nějak nenacházím... poradil by mi někdo prosím, kde mohu nascenovat třeba 10x prst? :-)
Děkuji a přeji pěkný den!!!! Martin!
MartinMartin82
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 18. 11. 2019 09:53

Při skenování třeba palce můžeš několikrát přiložit ukazovák a bude to na něj fungovat taky.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků