Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 12. 11. 2019 15:51

Libb píše:Já mám 512GB, využívám ho (např. v zabezpečené složce mám několik set tisíc poměrně malých souborů a jejich přenesení trvá několik hodin).?


Že jsem tak smělý, o co se jedná :shock: nějaká data k aplikaci?
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 13. 11. 2019 10:30

Zdravím, mám už asi měsíc S10e a zatím velká spokojenost. Vysloveně nadšený jsem z reproduktorů a fotek - oboje mnohem lepší než u mé předchozí Xperie Z1 Compact (která ale jinak vydržela 6 let a pořád jakž takž funguje - všechna čest).

Dotaz: když přes klávesnici edituji rozpoznaný hlasový text (ať už SMS, poznámky v Notes atd.), někdy mi to tam hodí strašně otravné okno s nabídkou možností, které nechci a přes které není vidět na klávesnici. Nevíte, jak se to dá vypnout? T9 je samozřejmě vypnutý.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom88888 14. 11. 2019 20:01

Zdravím, potřeboval bych radu. Kamarádka dostala Galaxy S10e a trápí jí to, že jí mobil několikrát denně cinkne, jakoby přišla zpráva nebo oznámení, ale nic jí vlastně nepřijde, ani se nic nezobrazí, proč se vlastně ozval ten tón. Má údajně všechno vypnuto, aby se něco takového dělo. Ale těžko říct. Menu a nastavení je obsáhlé.
Neví někdo co by to mohlo být a jak to vypnout?
Dost jí to vadí a nechce se ho zbavovat, když je to dárek.
Díky
tom88888
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tod2 14. 11. 2019 21:06

Většinou nějaké upozornění aplikace nahoře ve stavovem panelu...
Je potřeba povypinat upozornění těch aplikací, které spíš obtěžují než něco zásadního oznamují.
Tod2
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 11. 2019 12:53

Tak tohle pred 14 dny zacalo delat i me žene na S8+. A nikde nic. Ani ve stavove liste, proste nic.
anonymni

Odeslat příspěvekod padypady 17. 11. 2019 14:25

Zkusil bych stáhnout program na logování notifikací a vždy když se něco ozve, tak bych se podíval do logu. A aplikaci potom úplně vypnul možnost oznámení, pokud nejsou potřeba. Je možný, že oznámení vyskočí a hned zmizí. Logování by vám mohlo pomoct.
padypady
Junior

Odeslat příspěvekod Libb 18. 11. 2019 09:35

pan_Lukas píše:
Libb píše:Já mám 512GB, využívám ho (např. v zabezpečené složce mám několik set tisíc poměrně malých souborů a jejich přenesení trvá několik hodin).?


Že jsem tak smělý, o co se jedná :shock: nějaká data k aplikaci?


Mám tam všechny fotky, co jsem kdy nafotil. Hodí se to, když někoho fotím potřetí a potřebuju si připomenout, co jsme fotili naposledy, fakt si to několik let zpátky už nepamatuju. To je asi 100 GB. No a zbytek jsou seriály a tak, nic co by bylo kritické.

-- 18. 11. 2019 09:36 --

padypady píše:Zkusil bych stáhnout program na logování notifikací a vždy když se něco ozve, tak bych se podíval do logu. A aplikaci potom úplně vypnul možnost oznámení, pokud nejsou potřeba. Je možný, že oznámení vyskočí a hned zmizí. Logování by vám mohlo pomoct.


A tip na nějakou aplikaci bys měl?
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 18. 11. 2019 10:44

zkus Notistar,je součástí Good lock
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sony 18. 11. 2019 10:44

Prosim mam taky jednu otazku ohledne foto na S10+. Mam zapnute gps a urcovani polohy ale kdyz dam info o obrazku a kliknu na mapu tak se mi zobrazi na mape jen ctverec s obrazkem ale ne mapa Zkousel jsem i seznam mapy ale i po zastaveni google map se mi stale zobrazovalo okno z google map. Dekuji
Sony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod llubik 19. 11. 2019 21:23

Dnes som mal v jednom obchode so zelenym mimozemstanom v ruke s10e, a ako sa tam da zadat VPN ? Na s7 mam Nastavenia-Pripojenia-/Dalsie nastavenia pripojenia-Siet VPN -a tam uz si mozem pridat vlastnu vpn, moj server vpn, zadat uzivatekla, jeho heslo atd atd . . . na s10e nebolo VPN len DNS s moznostani tusim Ziadna, automaticky Nazov, kde sa zadal nazov a to bolo vsetko . . . . To akoze nejde zadat vlastna VPN ??? NA s7 mam A8, tam bola asi A9 . . .
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 19. 11. 2019 23:57

Nastavení - Přípojení - Další nastavnení připojení - VPN - trojtečkové menu - Přidat profil VPN
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 20. 11. 2019 10:35

Praveze tam ta polozka VPN chybala, tak ma to zmiatlo . . . preco tam nieje
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 20. 11. 2019 11:03

pls nema nekdo z Prahy k zapujceni/prodeji tu thajskou sim ? Kdyz tak zprava :-)
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 20. 11. 2019 11:52

Ta je na to nahravani hovoru ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod oliver741 20. 11. 2019 12:51

Já mám na své S10e nahrané ACR ze SAMSUNG STORE a nahrávání hovoru funguje i přiřazuje kontakty . Jen to nahrává přes mikrofon, tak třeba v autě je to s hlukem. ALe použitelné
oliver741
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků