Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 11. 2019 16:59

To jako fakt? Prece k fci NFC musi byt v zarizeni jiz HW pro NFC. Takze uz je musely asi mit. Mel jsem za to, ze fci NFC nemaji.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 11. 2019 21:22

Zumzum...

Ted jsem si ten clanek nasel.... to uz jsi ale sem mel dat kompletni info z toho clanku a nejen zase polovicate a sice, ze:

Indický internetový magazín themrpc informoval, že se tato aktualizace prozatím týká jen zemí jako je Amerika, Německo a Filipíny. Do dalších zemí dorazí v blízké době. Zdá se ale, že implementace NFC u Huawei bude velmi omezená. Je dost možné, že se k nám do Česka a Slovenska tato možnost vůbec nedostane.
anonymni

Odeslat příspěvekod schelli 10. 11. 2019 07:48

Mám je pár dní cca 5 a baterka je oppravdu luxus. Naprosto perfektní display...Max spokojenost. Jen by to chtělo více ciferníku. Ale je to novinka takže určitě další přibudou.
schelli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schelli 10. 11. 2019 17:29

Nevim co se řeší u hodinek ktere jsou v uvozovkach par dni na trhu. Bude mnoho aktualizací. Ted nema cenu nic řešit. Co chcete za ty penize víc. Mate cca 15 dní vydrž na baterii..luxusni a velky displ... vše podrobně na něm rozepsano. Vzhled, nositelnost perfektní....v češtině..co ještě víc chcete??? od hodinek....
schelli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 17:44

Napr. NFC umoznujici placeni a moznost doinstalace dalsich vzhledu, widgetu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Pama 666 18. 11. 2019 14:46

Dobry den.Mam jen jeden problem.Oznameni o pripojeni nebo odpojeni hodinek i kdyz ho mam zaskrtle nejak nefunguje.Nevite nekdo co se jeste musi aby to fungovalo Dekuji
Pama 666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jhsoft 19. 11. 2019 10:45

JirKrato86 píše:Ahoj tak hodinky už mám taky v hledáčku, podle mě naprostá pecka :tleskani .
Za kolik jste hodinky našli nejlevněji?

spousta dalších informací zde -

- očekává se verze 4G se SIM kartou nebo s eSIM
- fazeta keramická nebo nerezová
- velké mnoužství náramků kožených i gumových
- Androidem Wear 2.0 s podporou stravy a dalších

link
https://consumer.huawei.com/cz/wearables/watch2/

Ještě mě zajíma kompatibilnost předpokládám že ne všichni máte Huawei mobil.
Mám Xiaomi MI A2 LTE - android mám 9, Bluetooth 4,2 -> bude mě ta 4.2 v něčem limitovat?

A ještě poznatek oficiální datum prodeje i po komunikaci s Huawei infolinkou je zatím stanoven na 29.10.,
ale není to 100%. A zatím se neví zda se v ČR bude verze se SIM vůbec prodávat.
Osobně bych radil předběžnou rezervaci nákup na eshopě, kde bude hodinky možné objednat už nyní jako předobjednávku. Má třeba datart, ale keramickou fazetku jsem nedohledal nikde.
Rád bych našel někde na eshoupu verzi GT 2 Classic - hnědé s keramickou fazetou ty jsem ale nikde ještě neviděl.


Tak v ČR už mají některé eshopy naskladněno řekl jsem pánovi ať mi přečte kod z krabice a hle k čemu jsem se dopátral na googlu potom co jsem přepsal jeho označení, takže od prodejců kteří mají již skladem určitě neobjednávejte ( eshop jmenovat nebudu, berte to jako varování ) :
https://www.ebay.com/p/5032794006?ef_id ... _D_BwE:G:s


Právě jsem si je byl v Alze vyzvednout za cenu 4513 :) Zatím se aktualizují, až to zprovozním tak dám vědět jak jsem spokojen:)
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod Baf13 19. 11. 2019 13:20

Jak jsi dokázal tu cenu?
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod jhsoft 19. 11. 2019 13:24

Mám tam nějaký lepší ceny + šeková knížka:) Koukám, že teď je o něco zdražili...teď by vycházeli na nějakých 4630:) Jestli chceš napiš SZ a můžu ti je za tu cenu objednat.
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod udo 19. 11. 2019 19:47

jhsoft:jak je to s tou kompatibinosti s telefonem Xiaomi psal jsi že ho máš já mám xaomi 9T a chci kupovat tyto hodinky tak jesli není problém díky
udo
Junior

Odeslat příspěvekod jhsoft 20. 11. 2019 09:09

Udo:Já reagoval pouze na cenu. Xioami nemám, mám Samsung. Nicméně nevidím důvod proč by to mělo být nekompatibilní.
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod jhsoft 22. 11. 2019 10:02

Tak zatím jsem našel jednu chybku a sice, když mám zaplou sportovní aktivitu , tak třeba při zdvihu činky nad hlavu kdy mám ohlé zápěstí, tak se mi už několikrát povedlo zápěstím aktivitu stopnout...Nenašel jsem tam žádný zámek tlačítek..kdyby se třeba jako u garmina musely zmáčknou oboje, aby se displej odemknul
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 22. 11. 2019 13:51

Největší chyba těchto hodinek je ta, že aktivitu nejde nijak spárovat s aplikací Strava. Myslím, že vlastně s žádnou jinou aplikací než Huawei Health.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod jhsoft 26. 11. 2019 08:27

Přichází update 1.0.2.38

1)Opravuje chybu zobrazení srdečního typu
2)Zlepšuje systémovou kompatibilitu s bluetooth sluchátky earbuds
3)Optimalizuje GPS
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod hindma 27. 11. 2019 09:44

Zdravím, uvažuji o pořízení těchto hodinek, jen jsem se pořádně nikde nedočetl jestli ukazují notifikace během sportovní aktivity, myslím, že u předchozího modelu to nešlo a taky by mě zajímalo jestli se dá z hodinek vytáhnout soubor s aktivitou GPX ??? díky za info.
hindma
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků