Xiaomi MI 9T popř. MI 9 T Pro vs. Xiaomi Redmi Note 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod standavfr 7. 11. 2019 18:56

Šedý průměr s momentálně nejlepší nadstavbou, špičkovým displejem a baterkou, která dá dva dny bez mrknutí oka.Proti tomu nabízíš skleněný(křehký), výkonný (nevyužije), s balastní polofunkční reklamonadstavbou, s baterkou z bídou na den.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2019 19:03

Nick Cave píše:výhodou toho Samsungu je Always on displej, sklo Gorilla Glass 3 odolné vůči škrábancům, takže nemusíš ani dávat folii na displej, LTE na obou SIM a samostatný slot na paměť.karty, což je dneska poměrně vzácnost, protože se dělají až na výjimky pouze hybridy

ještě připomenu další výhody Samsungu A70 kvůli kterým bych ho vzal i já...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 11. 2019 19:19

A70 do 6000,- max. by byl dobry kup. Za cenu pres 8k je to predrazeny vehikl, prerostla placacka s prestarlym i kdyz dobrym CPU. Tento tlf. se za tu cenu neoplati koupit.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 7. 11. 2019 19:27

Dej sem prosím tě telefon se 6,5-6,7 amoledem, s antutu 170000,s baterkou 4500,128 GB, 6 GB ram do 6000.Dobře,tak do 7000.Díky.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 11. 2019 19:35

MI 9 lite 6/128 za 5.6k z gearbest s kuponem, nebo 6/64 za 6k u nas...Porad lepsi nez dat 8.5k za prerostlou placacku...
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod tetrao 7. 11. 2019 19:38

MartinMartin82 píše:Díky NickCave, v Datartu jak radil myslím Standavrf je po slevě 20% za konečnou cenu 8.388 Kč. Tak to je asi nejlepší...poměr daný telefon vs. prodejce, Datart by měl být bez problémů.
A díky Jrk1, ale jestli mohu, já se nad tím rád zamyslím, jen prosím nějaký argument(y), ne jen věta "tak si vyber mezi plčkou a high-end přístrojem"... Fakt, konkrétně, klidně jako pro pitomce, pro mě, můžeš mi vypsat třeba v jednoduchých bodech, v čem je MI9 lepší? A kterou přesně myslíš? MI9 lite? MI9T, MI9T Pro, ...? Já to porovnával s MI9 Lite...pro mě myslím dostačující... tak v čem přesně je to high-edn telefon oproti A70???)

Děkuji za radu/y...

S pozdravem, MArtin.



Zdravím, psal jsem Vám soukromou zprávu.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 7. 11. 2019 19:44

jrk1 píše:MI 9 lite 6/128 za 5.6k z gearbest s kuponem, nebo 6/64 za 6k u nas...Porad lepsi nez dat 8.5k za prerostlou placacku...

Takže nic...přerostlou plácačku za ty prachy nikdo nenabízí. Jen moc nechápu, proč sem zase cpeš GB když tazatel chce kupovat tady a v kamenných obchodech,jak se poměrně jasně vyjádřil. No nic, obrázek ať si každý udělá sám, pro mě jsi damagog, nic víc.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 11. 2019 20:04

Prerostla placacka je RN 8 pro, antutu 280000, 6GB RAM v podobne cene jak MI 9 lite, s lepsim fotakem jak A70, ale jen vyborny IPS display. Odkazoval jsem jak na GB tak ns levne ceske obchody.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 7. 11. 2019 20:14

Jak jsi přišel na ten lepší foťák? Nikdo ho zatím nijak nechválil. Zapomněl jsi napsat, že note 8 pro jede na mediateku, což by mohlo někomu vadit. Odladěnost prý není nejlepší. Ani displej není žádná hitparáda, pořád nádech do modra. Z českých obchodů jsi psal o mi 9lite ve verzi 6/64,A70 je 6/128 a takhle se dá pokračovat do nekonečna, objektivní nejsi, srovnáváš nesrovnatelné a mě už to nebaví.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MartinMartin82 7. 11. 2019 23:48

Dobrý večer přeji všem!

Moc děkuji zas a znovu za všechny vaše názory a komentáře. Děkuji Jrk1, Nick Cave, děkuji za zprávu nicku tetrao, děkuji nicku standavfr...i všem ostatním co se učastnili a psali názory. Všem za jakékoliv slušné vyjádření svého názoru k mému tématu, mým x desítkám dotazu a díky za vaši trpělivost.

Díky za držení se počatečního zadání, to výborněvdržel standavfr...pro mě hraní her zcela 0, neduležité, hry nehraji a nebudu. Takže body v AnTuTu už alespon trochu chápu a orientuji se. Dík za názori negarivní na plácačku A70...mám fakt velkoubruku, jak jsem idříve psal, takže velká plácačka je přesně pro mě a není to negativum. Díky za upozornění jibého uživatele na mnou prve dotazovaný X.Redmi Note 8 Pro, na procesor Mediatek Helio...špatná volba, to jsem načetl už dříve a zde jen potvrdil.
Od počátku jsem chtěl:
- velký kvalitní dyspej
- rychlý plně funkční telefon s velkou baterkou, tj. výdrží
- nějaký profi foták? Neee bohatě mi stačí lepš ípruměr a selfi zcela nepodstatné...
To byly prp mě základní kritéria.
Všichni co mi sem psali mi vlastně pomohli vybrat. Zítra na 99% kupuji černý Samsung A70! díky i za rady na místo kde koupit. Chci raději CZ Verzi a ověřený kamenný obchod, zase díky např. Standavfr, který na to správně poukázal. Díky Ti! tvé rady a názory s nadhledem a logickými argumenty mi opravdu vždy pomphli. Ale dík všem i za názory a třeba i nekonečné propagování Xiaomi:-) Zitra si k tomu kupuji od Xiaomi ten náramek. Mám Mi band 3 a našel jsem v akci asi za 780 Kč český v kamenném obchodě Mi band 4. nejsem apriory proti Xiaomi, naopak taky jim podvědomě fandím, chrlí jeden mobil za druhým a už ted pokukuji oo RedmiNote10, ale cca16tis a neodzkoušený mobil je pro mě moc velké riziko. Samsung A70 ted splnuje fakt asi vše co od mobilu já potřbuji a chci. Navíc za ty peníze a ještě jednou díky nicku teteao, děkuji.
Jsem asi fakt autista svým zláštním a vlastním zpusobem. Musímv tomco kupuji mít vždy nějak jasno proč a argumenty. Muzu jit a koupitmobil za +-20tis...ale nechci! Chci miti dobrý pocit, že jsem sehbal nejlíp poměr cena/výkon... a jak jsem psal třeba srz auta...vozím sev bmw5, f10 a mnohem radši si sednu do svého superba...bmwjena prodej auplne sesmeju tem, co chtel jakože lyxusní auto, aby machrovali...na to já kašlu. Jak někteří...neberte nikdo osobně...ale jak lidi frajeří...auto na leasing, iphone za 40tis na splátky a to vše jen kvuli imige. Blbost. To jsem se rozepsal:-):-):-) a to to píšu na svém starém tabletu zn. Prestige! Puvodně pro děti na hraní...no tablet začnu vybírat nynííí...ach jo:-) zas tomu všemubudu nuset nedřívrozumět...jen ted vím, že min. 10" a do 4tis.? jen na prohlížení webu...

Dost mého kecání, sorry...

Znovu VELKÝ DÍK a fakt zdořilé piděkování vám všem!!! Zítra na mě doufám čeká někde v Datartu pěkný nový černý Samsung A70 :)))))

pěkný a klidný večer všem a díky za vaši trpělivost (se mnou)!

-- 8. 11. 2019 00:59 --

....dovětek...čtu to pi sobě a pardon... má velká ruka a prsty na klávesnici malého tabletu mnohdy vykouzlila děsná slovní spojení a překlepy. Děkuji za pochopení.
S pozdravemMartin (vedle mě se mi směje má žena, že mám napsat "váš Hulk":-))))
MartinMartin82
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 11. 2019 00:27

noo jestli máš ruce jak lopaty, tak se podívej na macka Oukitel K9 :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod don-leo 8. 11. 2019 08:00

jrk... asi nepochopíš, že ten tvůj stále omílaný nejlepší procesor není vše.
tady máš něco k té tvé doporučované "vlajkové lodi" od xiaomi

viewtopic.php?f=2&t=1301506
don-leo
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 8. 11. 2019 08:35

Kazdemu nemusi MI 9 vyhovovat, ale drtiva vetsina vlastniku neda na MI 9 dopustit.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod don-leo 8. 11. 2019 08:53

Jrk... Pokud jsi ty ta většina vlastníků, tak musíme souhlasit.
don-leo
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 8. 11. 2019 08:57

V exasoftu ted maji skladem MI 9 lite 6/64 GB za 6290,- a 6/128 za 6990,-. Super koupe...
V XM.cz naskladnili RN 8T za 5290,- Snap 665, velka baterie, infraport, NFC- tomu tlf. take nic nechybi.
jrk1
BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků