O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iguka 25. 10. 2019 09:13

iguka píše:tak ted jsem mluvil na chatu s operátorem a nabídka 5GB že prý skončila 15.9., dál už je jen 1GB dat, což se už nevyplatí se s tím drbat. No a ty podmínky, kde to bylo potvrzené do 31.10. jsme už na webu nenašel (odkaz na pravidla je nefunkční), tak nevím, jak to teda je. Ted v pátek jsem měl mít 4 simkarty, tak utřu :-D



a ted mi poslalali emailem z o2 sk zase toto:

Tesi nas, ze jazdite zodpovedne s nasou aplikaciou O2 Extra vyhody.

Sutaz na ziskanie dat prebieha do 31. 3. 2020. Ziskane kody za zodpovednu jazdu viete vyuzit az do 31. 5. 2020. Pocas obdobia od 8. 7. 2019 do 31. 10. 2019 je balicek dat za zodpovednu jazdu zvyseny z 1 GB na 5 GB dat. Pravidla tejto sutaze „Jazdite bezpecne a ziskajte data“ najdete na nasej stranke: https://www.o2.sk/sutaze.

Informacie su pre Vas dostupne aj v samoobsluznej zone Moje O2: https://www.o2.sk/moje-o2, kde sa staci prihlasit s Vasim cislom. Aby to bolo pre Vas este jednoduchsie, odporucame Vam aplikaciu, ktoru budete mat kedykolvek po ruke: https://www.o2.sk/moje-o2/aplikacia. Dakujeme, ze vyuzivate nase sluzby.


Tak tomuto budu věřit, do konce měsíce to ještě najedu na 4 simkách :-D
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 28. 10. 2019 21:33

tak mám 4 sim doma, najížděl jsem km na data na dvou tabletech a dvou mobilech zároveň. Zatímco na tabletech je spouštění aplikace prakticky napoprvé, tak na mobilech to je utrpení. Musí se hodně rychle zmáčknout tlačítko Spustit jízdu, jinak aplikace píše, že jsem mimo Slovensko. Takže klidně někdy až na podesáté spuštění, ale během jízdy už to drží. Škoda, že akce na 5GB končí, tak uvidíme dál :)
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 10. 2019 10:22

Tak když tady pan kolega iguka straší, že od zítřka nebudou 5 GB kódy ale už jen 1 GB kódy ( respektive pokud zadáte kód, tak dostanete už jen 1 Gb a ne 5 GB jak dosud - ale kdoví jak to bude, to se uvidí zítra :) ) , tak jsem se obětoval a prakticky vyzkoušel, jak to udělat, aby člověk ještě na poslední chvíli aktivoval 5 GB a měl je tak v podstatě na celý listopad. Někdy 15.10. jsem si aktivoval kód a dostal jsem 5 GB. Jelikož když člověk takový balíček dobere, tak se mu pak zapne Internet na den 250 MB a stojí to 0,5 Euro a pak ten kód zase nejde zadat, dokud neuběhne ten 0,5 Euro 250 MB balíček, tak touto cestou jsem se nechtěl vydat.

Takže tady je v praxi ověřený návod, jak se pokud spotřebujete ( respektive ho nespotřebujete úplně celý, je potřeba si to hlídat v aplikaci Moje O2 SK pro Android nebo přímo na stránkách http://www.o2.sk v sekci Moje O2 a následující akci udělat ještě s nějakým malým zbývajícím počtem dat - třeba 100 MB a podobně ) datový balíček za bezpečnů jazdu dřív jak za 30 dní a chcete se vyhnout tomu poplatku 0,5 Euro za 250 MB který se po spotřebování sám zapne, pokud pořád používáte net.

15.10. jsem zapnul kódem 5GB. Včera 30.10.2019 jsem ještě měl asi 3,5 GB z balíčku k dispozici. Zkoušel jsem Internet vypnout / úplně zablokovat v aplikaci Moje O2 SK, je tam na to položka, ale nic se nestalo. Ještě jsem si říkal, že se to třeba vypne až po půlnoci. Ale dnes ráno 31.10.2019 nic, balíček byl stále aktivní.

Takže jsem začal na stránce http://www.o2.sk chat s O2 Guru ( vpravo dole ). Napřed to byla trochu zmatená komunikace, guru nabízel obnovení balíčku za 3 Euro, ale to není to co jsem chtěl. Takže jsem požádal o vypnutí internetu. Po kontrole rodného čísla za lomítkem, byl ten balíček se zbývajícími asi 3,5 GB dat vypnut. SMS o vypnutí přišla asi za minutu. Akce se projevila v sekci Moje O2 SK na stránce http://www.o2.sk také během pár minut. Poté jsem za pár minut provedl aktivaci nového balíčku 5 GB pomocí kódu poslaného v SMS a mám tedy nyní k dispozici 5 GB do konce listopadu.

Možná zítra budou dál 5 GB balíčky za kód a vyhodil jsem 3,5 GB do koše, ale tak co už. Aspoň máme jasno, jak na to.

Konec hlášení.

o<:)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 31. 10. 2019 17:38, celkově upraveno 2
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 31. 10. 2019 10:39

já jsem to na těch 4 simkách tento měsíc najel, tak si myslím, že bych teda měl dostat kódy ještě na 5GB :)

TO je zajímavý, že když vypneš net v apce, tak pořád jede. Jak se ten kód vůbec aktivuje? nikde jsem v aplikaci na to nenašel žádnou položku.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 11. 2019 09:12

Tak 5GB jizda pokracuje. 2 kody na 2 sim po 5GB obdrzeny. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 1. 11. 2019 09:18

mám 4 kody, hned mi přistály po pulnoci a aktivují se teda sms zprávou, to už jsem zjistil :) Jsem zvedav, jak to bude tento měsíc, jestli budeme jezdit za 1GB nebo za 5GB.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 11. 2019 09:28

Tak co pane kolego, už jste aktivoval v listopadu nějaký kód ? Je to za 5 GB stále ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 2. 11. 2019 11:52

neaktivoval, čerpám data jinde, ale předpokládám, že když ten kod je za říjen, kdy akce probíhala, tak by mělo být. V appce stále svítí 5GB za jízdu, tak uvidíme, co dále.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 11. 2019 11:24

Právě se mi v aplikaci Moje O2 SK objevila odměna - Aktivuj si 5 GB dát zadarmo. :) Tak mám teď aktivních 5 GB za kód, tak snad si to budu moct aktivovat až je vyčerpám, snad tam ta nabídka vydží :)

Už jsem těch 5 GB zadarmo jednou využil, asi v září nebo kdy to bylo a je to tu podruhé. o<:)


***************POZOR - UPDATE NÁVODU NA OBNOVU DAT KODEM ZA BEZPECNU JAZDU******************

-- 5. 11. 2019 12:22 --

Ředitel ČTÚ píše:Tak když tady pan kolega iguka straší, že od zítřka nebudou 5 GB kódy ale už jen 1 GB kódy ( respektive pokud zadáte kód, tak dostanete už jen 1 Gb a ne 5 GB jak dosud - ale kdoví jak to bude, to se uvidí zítra :) ) , tak jsem se obětoval a prakticky vyzkoušel, jak to udělat, aby člověk ještě na poslední chvíli aktivoval 5 GB a měl je tak v podstatě na celý listopad. Někdy 15.10. jsem si aktivoval kód a dostal jsem 5 GB. Jelikož když člověk takový balíček dobere, tak se mu pak zapne Internet na den 250 MB a stojí to 0,5 Euro a pak ten kód zase nejde zadat, dokud neuběhne ten 0,5 Euro 250 MB balíček, tak touto cestou jsem se nechtěl vydat.

Takže tady je v praxi ověřený návod, jak se pokud spotřebujete ( respektive ho nespotřebujete úplně celý, je potřeba si to hlídat v aplikaci Moje O2 SK pro Android nebo přímo na stránkách http://www.o2.sk v sekci Moje O2 a následující akci udělat ještě s nějakým malým zbývajícím počtem dat - třeba 100 MB a podobně ) datový balíček za bezpečnů jazdu dřív jak za 30 dní a chcete se vyhnout tomu poplatku 0,5 Euro za 250 MB který se po spotřebování sám zapne, pokud pořád používáte net.

15.10. jsem zapnul kódem 5GB. Včera 30.10.2019 jsem ještě měl asi 3,5 GB z balíčku k dispozici. Zkoušel jsem Internet vypnout / úplně zablokovat v aplikaci Moje O2 SK, je tam na to položka, ale nic se nestalo. Ještě jsem si říkal, že se to třeba vypne až po půlnoci. Ale dnes ráno 31.10.2019 nic, balíček byl stále aktivní.

Takže jsem začal na stránce http://www.o2.sk chat s O2 Guru ( vpravo dole ). Napřed to byla trochu zmatená komunikace, guru nabízel obnovení balíčku za 3 Euro, ale to není to co jsem chtěl. Takže jsem požádal o vypnutí internetu. Po kontrole rodného čísla za lomítkem, byl ten balíček se zbývajícími asi 3,5 GB dat vypnut. SMS o vypnutí přišla asi za minutu. Akce se projevila v sekci Moje O2 SK na stránce http://www.o2.sk také během pár minut. Poté jsem za pár minut provedl aktivaci nového balíčku 5 GB pomocí kódu poslaného v SMS a mám tedy nyní k dispozici 5 GB do konce listopadu.

Možná zítra budou dál 5 GB balíčky za kód a vyhodil jsem 3,5 GB do koše, ale tak co už. Aspoň máme jasno, jak na to.

Konec hlášení.

o<:)


Pozor, až dnes jsem zjistil, že při tomto postupu, je potřeba po nebo před aktivováním dalších 5 GB za Bezpečnů jazdu ještě nutno i znova aktivovat data ( datové připojení ) dá se opět vybavit s O2 Guru na http://www.o2.sk

Po aktivaci dat bude asi potřeba i restartovat telefon ( nebo jiné zařízení ve kterém je SIM ), aby vše fuckčilo :D :!:
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 11. 2019 13:52

Pozor dalsi update. Po dnesni aktualizaci aplikace Moje O2 SK uz tam zase neni nabidka na 5 GB dat gratis. Tak doporucuju aktualizovat az po zapnuti 5 GB gratis ve starsi verzi aplikace. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 5. 11. 2019 18:05

takže myslíš, že už ted bude zapnutí za 1GB, i když jsem ten kod získal za jízdu v době, kdy platila nabídka na 5GB dat ?

edit: psal jsem na chat o2 a potvrdili mě, že ten kod by mi měl aktivovat 5GB, ale jestli se jim taky dá věřit :)
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 12. 2019 11:13

Tak opet mame prvniho a tak jsem nafasoval dalsich 5 GB dat za bezpecnu jazdu. Kod se objevil v appce O2 Extra vyhody automaticky. Mam dalsi dva kody za najete dve sim karty. Zatim je necham v zasobe az bude po vanocich ceskych operatoru. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 1. 12. 2019 11:22

taky se musím podívat, jestli mi kody přistály, já to jezdím na čtyřech simkách:)
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 12. 2019 18:33

Tak už jsem si aktivoval na leden ( nebo část ledna - nevím, jak rychle to vyčerpám ) kód ze září a už mám k dispozici 5 GB. Zatím jsem používal 400 MB denně od Vodafone ( na dvou sim , na jedné to dokonce jelo neomezeně, ale to teď na konci roku skončí ) :D

********************************************

Kódy sice píšou, že mají platnost do konce května 2020 ale třeba budou platit i déle. Tak budu stále najíždět KM. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedrysek7 11. 1. 2020 19:58

Tak jsem koukal na O2 Sk - Volnosť a jsou tady nové ceny internetu.
( 1GB na měsíc za 3EUR tj. cca. 75 Kč nebo 2GB za 5EUR 125 Kč)

Já jako hlavní číslo mám Emtéčko, pouze prakticky na příjem hovorů.

Volám v drtivé většině z tarifu O2 Volnosť za 0,10 EUR za hovor a nově jsme si aktivoval 1GB internetu za 3EUR, což mě na měsíc většinou stačí.
Koukám, že cena je nizší, než nejlevnější Emtéčko!!!!

Slovenské O2 vítězí na plné čáře. Jen se každý diví, že mu volá nějaký Slovák, ale to mě je úplně jedno.
pedrysek7
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků