Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 8. 2019 20:27

Ha tak se mi metodou pokus-omyl podařilo zjistit kód na ten internet na 24 hodin. SMS kód je INTERNET24 A na 999346. Na deaktivaci je INTERNET24 D. Takže do šablon a v sámošce deaktivovat. Aspoň je sranda stálo mě to 19 z kreditu :-) Díky T mobile za neomezené léto...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 8. 2019 22:06

Občasný přístup k internetu provede telefon i když má veškerý provoz zakázaný. Stalo se mi to už několikrát a důvodem byla synchronizace času. Jediná možnost je vytvořit si a nastavit jako výchozí jiné APN.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 8. 2019 14:17

A nebo deaktivovat v app nebo samoobsluze a pak ad-hoc aktivovat a rovnou deaktivovat sms (při deaktivaci v aplikaci se mi vypnul hned ale pomocí SMS co jsem uvedl doběhl do 24 hodin a pak se neobnovil). Když není aktivní tak to nemůže nic sežrat.

-- 27. 8. 2019 17:19 --

Aktuální akce z Tesco HM: Sim Klik 1 za půlku (249,-)

-- 11. 9. 2019 19:27 --

Dlouho jsem se tak nepobavil právě mě přišla SMS že u balíčků Klik a Neomezeně jde nově automatický dokup dat z bonusovýho kreditu(!) Kdyby radši nechali týden neomezeně se slevou z datových balíčků. Takhle je to půl giga za 100 bonusu.

-- 18. 9. 2019 09:24 --

A dnes další SMS do síně slávy :
"Mili zakaznici. Od 20.10.2019 pro vas spoustime bezplatnou linku pro aktivaci a deaktivaci slu�eb, staci z Tesco Mobile SIM vytocit *25. Linka pro kontakt s operatorem zustava 841 11 22 55 a je zpoplatn�na 5Kc/minutu. Pokud by jste se zmenou nesouhlasili, mate moznost do 20.10.2019 zrusit sluzbu bez sankce, vice info na www.tescomobile.cz"
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jege 20. 9. 2019 13:40

Už mě to neustále hlídání nastavení balíčků a studování tuctů různých nových balíčku přestalo bavit, takže se vracím zpět na O2. Domluvil jsem 1x Neomezeně s 1 GB a 1x Neomezeně s 14 GB za necelou tisícovku. Sice je to závazek na 2 roky, ale dostal jsem tomu 2.5 a 4 tisíce na nové telefony/tablety.

Asi ve výsledku nějakou tu stovku přeplatím, ale nebudu se muset nijak omezovat a pořád kontrolovat zůstatek a platnost kreditu i nastavení jednotlivých balíčků. Když si za 100 Kč/měsíčně vezmu datovou kartu na sdílení těch 14 GB, které nemám šanci spotřebovat, tak elegantně vyřeším i pevný Internet do kanceláře, jelikož nějaký LTE modem/router s kabelovými výstupy i s WiFi mi leží ve skříni. :-D

Good Bye Tesco Mobile. Sice škoda SIM s dvojnásobným kreditem, ale v poslední době jsi to fakt přeháněl!
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 20. 9. 2019 16:14

Jediné rozumné řešení.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 20. 9. 2019 22:02

radim: Ani bych neřekl, už o tom pomalu začínám pochybovat. Ještě tam nejsem a už jsem podal 1. reklamaci.

Původně jsme domluvili převod na 23.9. brzo ráno, dnes jsem chtěl ještě něco ověřit a na spojení na operátora jsem čekal asi 10 minut, abych se dozvěděl, že převod se posunul na 26.9., ale jaksi mi to zapomněli oznámit. Na jednom čísle mám 0.50 Kč kreditu, na druhém 8.10 Kč, o víkendu mi na obou číslech končí neomezené volání i Internet, který používám i pro připojení firemní techniky v kanceláři, takže budu muset nějak vyřešit, jak přežít 3 dni bez volání a Internetu nebo zbytečně utratit pár stovek za kredit, který již nedokáži využít a ženská u O2 na to dokáže říct jenom, že se omlouvá, ale žádné řešení pro mě nemá. :grr:

Při dalším hovoru, kde jsem se chtěl informovat ohledně využití HW Bonusu, jelikož jsem v podmínkách našel něco o omezení nabídky jenom na konkrétní modely, o které asi nebudu mít zájem, jsem se již nedovolal ani 2x po 15 minutách! >:-(
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 10. 2019 21:42

Tak tento pátek poprvé při dobití na pokladně Tesco nevyjela sleva 50 Kč na další dobití nebo nákup. Misto toho nějaká trapná sleva na simklik 1. Rázem mě dobití 630 Kč stojí místo 220 Kč 270 díky kupónu z app. Tak už jim na to taky prdim furt se mordovat do Tesca. Tím pádem pro mě padají i nákupy v Tesco. Když si myslí že se jim to vyplatí... Naštěstí existují alternativy a za rozumnou cenu budu mít daleko víc dat i s flatem. A bez závazku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 10. 2019 12:34

Už jsi to měl zabalit dávno, se divím, že u Teska pořád zůstáváš, každej rozumnej člověk už to dávno zabalil a je jinde.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod stani 17. 10. 2019 09:39

Zdravím,

nějak se nemohu přihlásit do Samoobsluha Tesco Mobile. Dříve to bylo v pohodě přes SMS kod, nyní to chce heslo.
Kliknu-li na "Zapomenuté heslo", pošle mi to SMSkou ověřovací kod, který pak zadám(ověřím), zadám nové heslo, opakuji ho, dám uložit, poté mi to přesměruje na přihlašovací stránku, ale s tím právě nově zadaným heslem se nepřihlásím - vyskočí hláška "Neplatné uživatelské jméno nebo heslo".
A tak to můžu zkoušet pořád dokola, do Samoobsluhy se už nedostanu... :-(

------
Editace: tak mě právě z chatu Tescomobile napsali:

Jednorázové přihlášení do samoobsluhy již není možné. Je potřeba své telefonní číslo první zaregistrovat, než se budete moci přihlásit https://samoobsluha.tescomobile.cz/signup
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomtelini 18. 10. 2019 03:31

Už podruhé mě mile překvapilo, že se mi při obnovení balíčku Internet 350 za stovku odečetlo z bonusového kreditu. Máte to někdo taky tak?
tomtelini
Junior

Odeslat příspěvekod suram 18. 10. 2019 05:09

To jako 350 MB stojí 100 Kč? To je hrůza!
suram
Junior

Odeslat příspěvekod tomtelini 18. 10. 2019 07:01

suram píše:To jako 350 MB stojí 100 Kč? To je hrůza!

Ne obnovení balíčku je za 100. 1GB
tomtelini
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 10. 2019 13:41

Z bonusu jde hradit : Clubcard balíček, Internet 150, 250, 350 včetně resetů FUP, volání, SMS, MMS (a mezinárodní klony včetně roamingu). Automatické navýšení 50 MB už nějakou dobu nejde ani resety FUP u novějších internetových balíčků (tam to taky první rok šlo proto mělo Tesco pro větší objemy dat jeden z nejvýhodnějších netů na trhu kam se hrabaly paušály). Ale co u 2x kredit zařízli VPN za dobití a zůstal jen za dobití 300 na kartách bez bonusu tak je to slabota a teď když na kase už nedávají 50 Kč slevu tak pro mě s rodinou ztratilo význam. Doposud mě vycházely ceníkové ceny něco málo přes 1/3 za 220 jsem měl kredit 630 teď už o 50 dráž takže pápá.
=========
Doplněno o další skvělé zprávy z Tesco :
"Mili zakaznici, od 22.11.2019 upravujeme okruh sluzeb, ktere je mozne hradit z bonusov�ho kreditu (nove nebude mozne z nej hradit tzv. Sluzby obsahu) . Pokud byste se zmenou nesouhlasili, mate moznost do 22.11.2019 ukoncit sluzbu bez sankce. Podrobne informace najdete v novych Vseobecnych podminkach a Ceniku Tesco Mobile, kter� jsou k dispozici na www.tescomobile.cz. Vas Tesco Mobile."
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 18. 10. 2019 19:29

A žes to Houzzi držel statečně dlouho. ;-) Tesco neustálými změnami ohrožuje zdraví klientů. Ted zas od 22,11, změny. Co je to Služba obsahu?
Já se ted divím, po 8 měsících u Emtečka, že jsem to vydržel tolik let. Mám klídek, vše co potřebuju mám, A čtyři simky rodiny na jednom inkasu. Posílají mi přehled co kdo utratil. A žádná zmena tarifů zatím nebyla, jen jsem jim napsal, že neomezenka je dost drahá... souhlasili, ale nezměnili to... :-D naštěstí ji využívá jen jedna simka, zbytek stačí VPN:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 19. 10. 2019 15:19

Prosím Emtecko je jaký operátor konkrétně?
Chtěl bych přejít od kaktusů jinam, děkuji.
Naposledy upravil Cheetah007 dne 19. 10. 2019 22:24, celkově upraveno 1
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků