Chytré hodinky / náramek

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 8. 10. 2019 12:55

Jak je na tom Bip / MiBand 4 s měřením tepové frekvence a step countu? MiBand 3 není úplně optimální, nejnižší možnou hodnotu v klidu mám konstatně 47 (Galaxy Watch uměly detekovat i 38) a počítání kroků tradičně o cca 2000 kroků více než Galaxy Watch.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 8. 10. 2019 13:05

Za sebe Samsung Galaxy Watch 46 mm, delší výdrž na baterii větší interní paměť, než Gear S3 a u obou mám vodotěsnost vyzkoušenou, bez nejmenšího problému.
Primárně je používám také na občasné volání + notifikace.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Drekeross 9. 10. 2019 12:25

Ty Samsungy vypadají dobře, ale cena je trochu vyšší než jsem si představoval. Fungují normálně i s mobilem, který není od Samsungu? Teď jsme koukal na Ticwatch C2 a taky nevypadají špatně. Mají Wear OS což je taky docela výhoda. Někdo zkušenost s něčím od Ticwatch?
Drekeross
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myscho123 9. 10. 2019 13:19

Mám už cca rok Ticwatch S... výdrž je 1 deň pri zapnutom AOD. Takže ak idem na viac ako 1 deň mimo dom, musím brať nabíjačku.

Používam na nich ovládanie hudby, čítanie SMS a iných notifikácii, občas ich zapnem keď mám na mobile pustené Endomondo, potom sa mi záznam doplní o tep.

Zobrazenie prichádzajúceho hovoru nie je moc spoľahlivé, občas hovor neukážu vôbec, občas až po dlhom čase (niekedy vibrujú, keď už telefonujem).

Predtým som mal MiBand2 a Xiaomi Bip a oboje bolo spoľahlivejšie čo sa týka zobrazovania prichádzajúceho hovoru a notifikácii ako takých. Na Ticwatch sa mi ale páči, že vedia zobraziť aj emotikony, diakritiku a v obmedzenej miere vedia na správy odpovedať.
N3510i > N6021 > SEK750i + HPM82> HP ipaQ 614c > NEXUS S > Sencor P5500 > Samsung Galaxy NOTE 10,1 + Honor 8 > Huawei P30pro
Nikon D5000 > FujiFilm X100F
myscho123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A.Zahradnik 9. 10. 2019 16:55

Dobrý den, sháním chytré hodinky pro svou milou... chce je údajně k vánocům
Požadavky: Dobrá výdrž baterie a nějaký ženský vzhled...
Cena tak max 6tis.
Slečna má telefon značky xiaomi tak nějaké xiaomi?
Nebo nevím...

Děkuji za typy.
A.Zahradnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 9. 10. 2019 20:09

Amazfit GTR 42mm rose gold, nebo amazfit GTS.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 10. 2019 20:29

Garmin vívoActive3 Optic stříbrné/bílé
https://www.datart.cz/Chytre-hodinky-GA ... minek.html
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lubicek 9. 10. 2019 20:32

Ani v jednom případě se nejde o chytré hodinky, ale pouze o sporttester s notifikacemi ...
Chytré hodinky, tzv.smartwatch podporují doinstalovaní dalších aplikací. Od toho je také odvozený ten název. Zkráceně :-)
Proč to furt většina lidí hází do jednoho pytle ?
Přímo Garmin píše jasně - SPORTTESTER a neoznačuje je za smartwatch
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drekeross 10. 10. 2019 11:47

myscho123 píše:Mám už cca rok Ticwatch S... výdrž je 1 deň pri zapnutom AOD. Takže ak idem na viac ako 1 deň mimo dom, musím brať nabíjačku.

Používam na nich ovládanie hudby, čítanie SMS a iných notifikácii, občas ich zapnem keď mám na mobile pustené Endomondo, potom sa mi záznam doplní o tep.

Zobrazenie prichádzajúceho hovoru nie je moc spoľahlivé, občas hovor neukážu vôbec, občas až po dlhom čase (niekedy vibrujú, keď už telefonujem).

Predtým som mal MiBand2 a Xiaomi Bip a oboje bolo spoľahlivejšie čo sa týka zobrazovania prichádzajúceho hovoru a notifikácii ako takých. Na Ticwatch sa mi ale páči, že vedia zobraziť aj emotikony, diakritiku a v obmedzenej miere vedia na správy odpovedať.


Díky za postřehy. Do fitness náramku se mi jít nechce. Je to dost omezený. Přemýšlím, že ty hodinky vyzkouším a uvidím jak mi budou vyhovovat.
Drekeross
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků