Samsung Galaxy Fold - skládací smartphone

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 9. 2019 16:47

Samsung Galaxy Fold v testu odolnosti: raději jej uchovávejte ve vakuu
https://www.smartmania.cz/samsung-galax ... -ve-vakuu/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 9. 2019 09:37

Redaktorovi z TechCrunch se Galaxy Fold porouchal po prvním dni :lol: :tleskani
https://www.mobilenet.cz/clanky/redakto ... -dni-39030
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 10. 2019 06:50

Další test odolnosti Samsungu Galaxy Fold: vydrží 120 tisíc ohnutí, ale…
https://www.smartmania.cz/dalsi-test-od ... laxy-fold/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 10. 2019 10:06

Skládací Samsung Galaxy Fold míří dál do Evropy, Česku se však vyhne
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/skla ... vsak-vyhne

Galaxy Fold nevydržel v ohýbacím testu
https://www.dotekomanie.cz/2019/10/gala ... cim-testu/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 10. 2019 16:16

Na Galaxy Fold odpadávají písmenka z loga Samsung

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mira_s 9. 10. 2019 18:50

Tak uvidíme v reálu, zatím jsem nadšený...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 19. 10. 2019 11:35

Je tu někdo, kdo Fold má? Neodolal jsem a koupil ho z Francie, zatím je to nadšení i po týdnu a něco. Trochu mě štve, že všechny rádoby recenze komentují, jak bude křehký a jak je to nepraktické zařízení, ale nikdo se moc nevěnuje funkcím a případným rozdílům proti S nebo Note. Ono jich zase tolik není, upřímně, hlavní zážitek je rozložení a velký displej, ale nazvat to tablet size bych si netroufnul, kdo pracuje s opravdovým tabletem, bude možná zklamaný.
Kdybyste někdo chtěl vyměňovat zkušenosti, rád se zapojím, kromě sammobile moc možností něco o Fold zjistit není.
Díky
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 10. 2019 13:15

Samsung Galaxy Fold obdržel aktualizaci F900FXXU1ASJ4, která má velikost 670 MB a přináší říjnové bezpečnostní záplaty.

Daleko zajímavější jsou ale nové funkce, které se týkají hlavně schopností fotoaparátu. Ty jsme mohli vidět u Galaxy Note10. Jedná se například o noční selfies, Live Focus Video a stabilizaci pro časosběrné video. Nový a výrazně vylepšený je také editor videa.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 11. 2019 11:47

Samsung Galaxy Fold v Česku. Skládací novinka stojí přes 50 tisíc Kč

Historicky první skládací telefon od Samsungu se začal prodávat na českém trhu
Za necelých 55 tisíc jej nabízí CZC.cz

Galaxy Fold od CZC není z oficiální distribuce, varuje Samsung

Tuzemský prodejce CZC dnes začal na našem trhu prodávat skládací telefon Samsung Galaxy Fold ve variantě 5G. Jak se ale ukázalo, nejedná se o kousky dovezené z oficiální distribuce. Proti tomu se Samsung ohradil.

České zastoupení Samsungu informuje spotřebitele i média o tom, že aktuálně prodávané modely skládacího Galaxy Foldu nepochází z oficiální distribuce. To může pro zákazníky představovat hned několik nepříjemností. Zařízení nemusí být dobře připravena pro fungování na našem trhu. Zejména nemusí kromě jiného korektně fungovat služby VoLTE a VoWiFi.

Kromě toho ale Samsung modelům z oficiální distribuce (které ještě na trhu nejsou – pozn. redakce) zaručuje servis, službu Moje Galaxy anebo roční pojištění zdarma. Na druhou stranu ale Samsung nijak neodrazuje od nákupu mimo známou distribuci. Jen upozorňuje, že je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Samsung nám také potvrdil, že na smartphone Galaxy Fold z oficiální distribuce se můžeme těšit již velmi brzy. Výrobce plánuje na svém vlastním e-shopu (případně po dohodě s prodejci třetích stran) nabízet revoluční mobil již od 2. prosince ve formě předobjednávek, 13. prosince potom odstartuje samotný prodej se vším všudy. Informace o ceně a dostupných variantách však zatím neznáme.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mira_s 28. 11. 2019 19:26

Už se těším, že se rozšíří řady majitelů Fold, cena je sice vysoká, ale i v ČR je dost enthusiastů na nové technologie, tak se těším na výměnu zkušeností!
Kdo byste se rozhodoval a chtěl praktické zkušenosti, pište, mám ho 2 měsíce a tak se můžu jen usmát nad tiskovým prohlášením Samsungu, jak to v CZ nemusí fungovat. EU kusy jsou všechny stejné, mám XEF, jsem zvědav na české CSC, ale bude zase multiCSC OXM, tak nevím, co by nefungovalo...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 11. 2019 22:42

Chtěl jsem do něj jít, ale nepřekousnul jsem přímo odpudivý design.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Refael 29. 11. 2019 07:00

Česka uživatelská recenze od Alzy:

https://www.youtube.com/watch?v=AHBh8YkTwTE
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 12. 2019 16:33

Je to tu! V celé ČR si již můžete vyzkoušet první telefon s ohebným displejem

Značkové prodejny Samsung, které prodávají a vystavují Galaxy Fold:

Samsung značková prodejna Praha – Westfield Chodov
Samsung značková prodejna Praha – OC Nový Smíchov
Samsung značková prodejna Praha – Palladium
Samsung značková prodejna Praha – Centrum Černý Most
Samsung značková prodejna Brno – OC Olympia
Samsung značková prodejna Plzeň – OC Olympia
Samsung značková prodejna Ostrava – Forum Nová Karolina
Samsung značková prodejna Futurum Hradec Králové
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mira_s 10. 12. 2019 19:35

Tak to mi zatím nikdo, kdo si ho chtěl osahat, neřekl, že by měl odpudivý design. Ale proti gustu...
Na ten vnitřní displej si ale člověk rychle navykne a normální telefon je pak fakt malý. Ale ten vnitřní výřez je fakt zbytečný a hnusný, to uznávám...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 30. 12. 2019 23:49

Tak jsem změnil názor. Už ho mám doma :D
Za bezkonkurenční cenu.
Nejlepší zařízení na trhu.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků