Xiaomi Redmi Note 5-nový král mainstreamu?

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stm01 28. 12. 2018 22:24

Teda nevím.Kolega má Redmi Note 5 a problém v barvách nevidí. Já osobně také ne.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 28. 12. 2018 23:08

hlavně je to vidět ve hrách, nevím, jestli hrajete
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 28. 12. 2018 23:56

Já mám v Note 5 barvy až moc barevné. Určitě ne "vyblité".
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 29. 12. 2018 09:42

Kupoval jsem před Vánoci 2 kusy. Pravda, barevně to není jako OLED displeje u Samsungu, ale jinak jsou ty displeje také v pohodě.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgy91 4. 1. 2019 11:20

Dá se nějak nastavit, aby se všechny oznámení ve status baru ukazovali i na lock screen? V nastavení, nebo pomocí app? Redmi Note 5 Global
orgy91
Junior

Odeslat příspěvekod iguka 5. 1. 2019 21:25

jde to, ale pouze asi pro každou aplikaci zvlášt, aspoň nějak hromadné nastavení jsem nenašel.

mělo by to jít teda, našel jsem tento návod:
https://xiaomimobile.cz/blog/tipy-a-tri ... obrazovky/
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 1. 2019 10:48

Xiaomi Redmi Note 5 dostane Android Pie Datum (Q1 2019) se týká konkrétně čínského trhu, ale ani my, mimočínští uživatelé nebudeme muset čekat příliš dlouho.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav 66 22. 1. 2019 07:55

Lidi jak uložím kontakt na SIM kartu? Za další, došlo k aktualizaci a změnily se navigační tlačítka..jak je překliknu zpět?
Ladislav 66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 3. 2019 10:30

Android 9 Pie už brzy obdrží i Xiaomi Redmi Note 5

-- 27. 3. 2019 15:18 --

Redmi Note 5 dostává aktualizaci na Android Pie a univerzální tmavý režim v betaverzi
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/redm ... beta-verzi
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 5. 2019 08:02

Xiaomi Redmi Note 5 dostává Android 9 Pie
https://gizchina.cz/2019/05/31/xiaomi-r ... ui-10-3-1/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 31. 5. 2019 09:35

Tak snad se objeví i v Redmi 5 Plus.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod babenka4 8. 6. 2019 11:37

Ahojte, nie som ani trochu technicky typ, no a mozno aj trochu slepa...neviem totiz najst v nastaveniach telefonu Redmi Note 5 "povolit instalaciu z cudzich zdrojov", ma to vobec tento telefon, alebo som ho kupila snad rootnuty? Neviem - nevyznam sa v tom, preto prosim o radu a presny postup ako vliezt do tohoto nastavenia ak to ten mobil ma....velka vdaka
babenka4
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 10. 2019 09:17

Asi netušíte někdo, co může být příčinou toho, že mobil jednou za čas ztratí signál, prostě nejde volat ani psát SMS (ani odchozí, ani příchozí). Po restartu problém zmizí. Vůbec netuším, jestli je problém v SW nebo HW; reklamace moc nepřichází v úvahu, protože problém nastane třeba jednou týdně, to v servisu není šance nasimulovat. Na zahraničních fórech jsem našel uživatele s podobným problémem, ale řešení nevím...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 7. 10. 2019 13:03

Pokud nemáš novou sim začal bych její výměnou.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 8. 10. 2019 22:01

SIM je právě vyměněná (telefon patří tchyni, nechávala si obě SIM měnit, ale nepomohlo to). Ještě jsem jí navrhnul, aby prohodila karty ve slotech, ale v tom problém na 99% nebude. Navíc kdyby šlo o HW/konstrukční problém, tak by problém nezmizel po restartu.

Jestli při výpadku signálu jde nebo nejde internet, nedokážu poznat, při výpadku ji na WhatsApp jde napsat, ale možná se telefon připojí na data přes druhou (datovou) SIMku. Nasimulovat (třeba jen s jednou SIMkou) mi to nešlo, vypadává to náhodně třeba dvakrát týdně, nebyl jsem přímo u toho.
Mr.Scully
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků