Motorola Moto G7 / G7 Plus – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Samík1 10. 9. 2019 19:49

To jsi mě nepotěšil, díky za info.
Samík1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 9. 2019 20:00

nebuď smutný, já chtěl přejít z Motoroly na větší smartphone jiné značky, ale chtěl jsem mít právě ten Moto displej a tak po zjištění, že ten displej nelze nainstalovat a nefunguje nikde jinde, jsem hledal náhradu a našel podobnou apku Glance Plus
https://play.google.com/store/apps/deta ... 8gLxkY_gCA
která sice vypadá celkem dobře, ale na Moto displej nemá a tak jsem nakonec zůstal u Motoroly :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daff.cz 11. 9. 2019 08:37

V tom případě nevím, jak Motorola svoje telefony aktualizuje, ale myslím, že to bylo minulý týden, co mi přišla na mou G7 plus aktualizace se záplatami k 1. srpnu.
Samsung Galaxy S7 Edge Black
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod shanex 6. 10. 2019 19:50

Ahoj,mám úplně stejný problém s aktualizacemi jako daja33..a mobil mám taky z Alzy..poslední aktualizace leden.je to divné..a co se týče baterky, tam jsem taky trošku zklamaný, trošku více teda..nabíjení je sice super, ale výdrž nic moc....využití displeje 15 minut a baterka klesla o 7%..telefon od nabití cca 3 hodky..telefon mám teda terpve pár hodin,nabití bylo jenom jedno, tak snad se ta baterie nějak vzmatori..měli jste to stejně?

-- 6. 10. 2019 21:09 --

daja33 píše:Děkuji.

Už ti to aktualizuje?
shanex
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 10. 2019 21:31

po jednom nabiti? se usadí.
ja mám taky z Alzy a aktualizuje se normálně .
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shanex 6. 10. 2019 21:34

Mm I se hned po zapnutí objevila aktualizace na leden, ale pak už nic..zkoušel jsem i manuálně a nic..
shanex
Junior

Odeslat příspěvekod daja33 6. 10. 2019 21:43

Ahoj,ne neaktualizuje.Tak nakonec se mi podařilo najít na stránkách motorola/lenovo jak si přehrát firmware sám.Tady máš odkaz.Jen tě upozorňuji že po instalaci programu do pc mi to nabídlo aktualizaci toho programu a narozdíl od androidu nestačí stáhnout aktualizaci toho programu ale musíš ho odinstalovat a znovu naistalovat do pc.Proč to tak je netuším,ale pak už to funguje.Jen pozor ať vybereš správnou verzi softwaru pro svůj telefón.Je tam volba 1,2,3.Já mám 3.Asi budeš mít stejnou verzi jelikož je taky z Alzy.Raději se podívej.Nastavení-systém-info o telefonu-model a hardware.

https://motorola-global-en-roe.custhelp ... 0363,10713
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod shanex 7. 10. 2019 06:55

Ahoj, dík za reakci..a ceho se aktualizace týkaly?pozorujes nějaké změny?Nebo šlo jen o bezpečnostní záplaty? A jak aktuální máš teda teď? Diky
shanex
Junior

Odeslat příspěvekod daja33 7. 10. 2019 09:18

Srpen,změn jsem si nevšiml,neříkám že nejsou.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod shanex 8. 10. 2019 14:04

Podarilo se nekomu registrovat telefon na strankach motoroly?
Mi teda ne, nebere mi to IMEI an S/N

-- 8. 10. 2019 19:56 --

daja33 píše:Srpen,změn jsem si nevšiml,neříkám že nejsou.

Tak jsem to zkusil pres to LMSA a mam teda bezpecnostni update srpen..ten soubor mel 2 gb, to je docela dost ne, na bezpecnostni zaplaty..na samsungu to byvalo teda daleko daleko min..
shanex
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 5. 11. 2019 21:08

zabezpečení říjen ..
Ps : zaregistroval.

-- 11. 1. 2020 07:53 --

prosincové zabezpečení ...
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 1. 2020 08:36

Motorola Moto G7 Plus dostává Aktualizaci Android 10

Aktualizace je zatim dostupna v Jizni Americe a Indii

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daja33 15. 2. 2020 13:15

Zdravím vás.Tak začínám věřit že je moje Motorola G7 Plus asi prokletá.Již jsem tady psal že se mi nedaří aby mi chodily aktualizace.Ano podařilo se mi telefon aktualizovat na srpnové záplaty přes program v pc.Dneska máme 15.2.2020 a já mám stále zabezpečení srpen 2019.Jako je tohle normální když někteří uživatelé tady dostávají aktualizace pravidelně?
Ano vím mohl bych si telefon aktualizovat přes pc ale rád bych tuhle záhadu rozluštil.Aby toho nebylo málo dnes dopoledne jsem manželce koupil Motorola One Macro.A hádejte kolik na ní přišlo aktualizací během chvilky?3! Včetně leden 2020!Kdyby měl někdo nějaký konstruktivní nápad proč se tak děje budu vděčný.Prosím Nick Cave už nemusíš posílat odkaz na článek o nepravosti aktualizací atd.A taky že aktualizace chodí v různých vlnách apod.Protože čas ukázal že je to blbost aspoň v mém případě.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 15. 2. 2020 22:14

asi bude prokleta. jak jsem psal vyše. taky Alza a zaplaty chodí.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daja33 15. 2. 2020 22:51

Už jsem přemýšlel o reklamaci,ale s tím mě asi pošlou do háje.
daja33
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků