Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 7. 10. 2019 15:52

heh a v cem je takovy inovator? Fotaky sice nema spatne ale zoom maji trochu pozadu a ten hlavni zaostava i za rok starym Mate 20 Pro...neni makro rezim ani RAW na jinem nez hlavnim fotaku...vlastne jen video maji o dost lepsi hlavne stabilizaci...Takze co jeste maji tak inovativni...diru misto notche?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 8. 10. 2019 10:45

Ja si myslim , ze samsung nyni jako jediny dela radu note se stylusem , mezi prvnima mel bezdratove nabijeni , notch , edge system , lepsi chlazeni procaku , sirokouhly fotak. Nerikam , ze to vymysleli a ze byli prvni na trhu , ale patri mezi vyrobce co ten mobil posouva dopredu. Kdysi to byl apple , ale ten ted dotahuje.
Jinak huawei umi luxus fotky , ale video pokulhava u samsungu je to naopak.
A jinak nejsem samsung ovce , sam mam huawei.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 10. 2019 10:31

v září jsem si koupil p30 pro, měl jsem nějaký tvrzený 3d ci 4d sklo, to se po pár dnech odlouplo, tak jsem si koupil nakou mk něco folii s polskym video návodem, jelikož to nosím ještě v koženým pouzdře tak se okraje začali trošku odlepovat, včera se pod folii dostal písek takže jsem to odloupnul.
má někdo nějakou folii co mu vydržela dýl jak 2 měsíce ?

starý jsem koupil něco na p30 lite a jí to tam drží , bylo to z electroworldu a lepili jí to tam , já si tam nechal lepit to 4d sklo a do tejdne jsem to mohl sundat.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 12. 10. 2019 13:28

Již několik let používám Dome Glass : https://doopshop.cz/produkt/szklo-harto ... pro-clear/
Dražší, ale funkční.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 14. 10. 2019 20:13

Používám pár dnů P30 PRO a marně hledám v galerii možnost skrýt vybraná alba. Jsem překvapený, že tam tahle funkce není, nebo špatně hledám? Díky
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 15. 10. 2019 13:01

Nevím, jak myslíš skrýt, ale uděláš to asi jednoduše tak, že podržíš prst na albu- tím označíš a dáš přesunout pod "ostatní".
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 30. 10. 2019 15:46

Tak po aktualizaci HiCare z 309 na 310, která se sápala že je třeba povolit instalaci z neznámých zdrojů a nakonec zmizela sama, dnes vyskočilo tohle. Netuší někdo o co go? SIM je O2. Dal jsem později a zatím to znovu nevyskočilo.
Přílohy
Screenshot_20191030_154103.jpg
flashka
Junior


Odeslat příspěvekod flashka 30. 10. 2019 19:10

Už to tam straší zas, tak nevím. Zkusím pohledat, co to jako má být...

-- 30. 10. 2019 20:17 --

"Nový" huafan je mimo provoz, tak tam asi moc informací nezískám :D

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at admin@huawei.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 4. 11. 2019 13:52

Tak právě mi přišla asi poslední "devítková" aktualizace - 9.1.0.240 - bezpečnostní záplaty září a říjen.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod PAVOLKO 7. 11. 2019 11:12

Chcem sa opýtať je možné pripojiť p30 k monitoru cez hdmi ? Ak ano kto to skusal a ake to je ?
PAVOLKO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DPDP 7. 11. 2019 11:57

Finální Android 10 | EMUI 10 + Listopadové bezpečnostní záplaty jsou připraveny pro Huawei P30 Pro
DPDP
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 11. 2019 15:50

Huawei P30 Pro je dostupnější, jeho cena klesla pod 18 tisíc korun

Huawei se rozhodl zatraktivnit svou nabídku slevou na současnou vlajkovou loď
Cena klesla o 4 500 Kč
Menší sleva se týká i Huawei P30

Huawei se nadále potýká se sankcemi pramenícími z obchodní války s USA. Kvůli nim například na evropských trzích stále neprodává klíčový Mate 30 Pro. Místo nejlepšího hráče tak výrobce nasazuje náhradníky. Jde o cenově dostupnější novu 5T a především pak jarní vlajkovou loď P30 Pro, která nadále patří mezi špičkové smartphony. Doposud činila doporučená cena 22 490 Kč, avšak nyní výrobce přikročil k výrazné 20% slevě, díky které cena poklesla o 4 500 Kč. Nově tak Huawei P30 Pro pořídíte ve všech předních českých obchodech za mnohem sympatičtějších 17 990 Kč.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 11. 2019 10:26

Huawei P30 a P30 Pro dostávají nejnovější Android s novým prostředím EMUI 10

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků