Xiaomi Mi 9 SE nebo HONOR 10?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fandament 2. 10. 2019 21:16

Xiaomi Mi 9 SE nebo HONOR 10? Který z těchto telefonů byste vybrali? Oba mohu mít za stejnou cenu. Důležitá je pro mě kvalita foťáku/videa, výdrž baterie... Děkuji
fandament
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2019 21:37

Xiaomi Mi 9 SE raději, je novější a kauza Huawei/Honor nekončí, naopak může být ještě hůř
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_007 2. 10. 2019 22:11

Kauza Huawei nemá na telefony uvedené na trh před začátkem této kauzy absolutně žádný vliv. Nicméně taky bych volil Xiaomi Mi 9 SE.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2019 22:19

nemá vliv, vím, celou kauzu sleduji, ale co když se Huawei šprajcne, zvláště poté co Trump nepovolí další výjimku a přestane ty telefony podporovat? Z drahých smartphonu by se tak staly podobné těm, co žádné aktualizace nedostávají
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fandament 3. 10. 2019 23:08

Můžete prosím uvést i nějaké argumenty nebo je to jen pocitovka? Honor má lepší skóre v Antutu...
fandament
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 10. 2019 23:24

Jak vybíráš podle skóre v AnTuTu, tak to se ani radši dál neptej a najdi si něco se Snapdragonem 855
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_007 4. 10. 2019 09:15

Nejdříve jste psal, že vybíráte podle kvality foťáku/videa a výdrž baterie, teď zase podle výsledku v AnTuTu.
Telefony můžete porovnat třeba zde https://www.gsmarena.com/compare.php3?i ... europe,*,*
Zaměřte se na úplný konec tabulky [TESTS].
Po kliknutí na Compare PHOTO můžete porovnat výstupy z fotoaparátu pořízené za shodných podmínek.
Co se baterie týče, Endurance Rating mají téměř stejný.

BTW za tyhle 2 standardizované testy by GSM Arena zasloužila medaily.

Osobně bych volil Xiaomi. Proč? Protože mám Huawei P20 lite a EMUI, které má předpokládám i Honor 10,
je tragédie. Mohu porovnávat s nadstavbami od Xiaomi, Asusu a Samsungu, které jsem měl předtím.

Pro Xiaomi bych se rozhodl i kvůli displeji. Tohle je silně individuální, ale pro mě je (S)AMOLED > IPS LCD.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 4. 10. 2019 10:23

Ve vedlejší diskuzi zase jiný uživatel mi9 píše jaká je to tragédie. Já bych se miui vyhnul, je to polofunkční systém se spoustou bugů.Stačí prohledat forum miuios.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fandament 4. 10. 2019 20:02

Antutu není rozhodující, to bylo spíš popíchnutí k diskuzi. GSMarenu a další recenze mám projité třikrát tam a zpět. Ale jsou věci, které z toho člověk nevyčte. Uživatelské rozhraní je jedna z nich. Mám Honor a jsem s Emui spokojen. Naopak když vezmu nějaký Xiaomi, přijde mi to slabší, ale to je možná jen o zvyku. Telefon vybírám pro manželku. Díky za názory.
fandament
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rumukrad 4. 10. 2019 22:09

Jen takový postřeh.. Ten xiaomi má fakt slabé vibrace... Já osobně když mám vyple zvuky a jen vibrace tak ho v kalhotech vibrovat necítím.Mam spárováno s hodinkámi ale jinak by to byl pro mě problém.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 10. 2019 22:51

fandament píše:Důležitá je pro mě kvalita foťáku/videa, výdrž baterie... Děkuji

Tak nám už taky konečně prozraď, jaký máš finanční limit :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_007 5. 10. 2019 09:28

fandament píše:Xiaomi Mi 9 SE nebo HONOR 10? Který z těchto telefonů byste vybrali? Oba mohu mít za stejnou cenu.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 5. 10. 2019 13:22

Podivej se jeste na MI 9T. Pro nej hovori vetsi baterie, lepsi CPU
a display bez notche.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 5. 10. 2019 15:35

Jrk přečti si příspěvek nad sebou, vidíš tam někde mi9t? Já ne. Nebo snad někde mají mi9t kolem 6000??
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rames 5. 10. 2019 16:05

.fandament 2. 10. 2019 22:16

Xiaomi Mi 9 SE nebo HONOR 10? Který z těchto telefonů byste vybrali? Oba mohu mít za stejnou cenu. Důležitá je pro mě kvalita foťáku/videa, výdrž baterie... Děkuji


Tak to je jednoznačná odpověď.
Honor 10. Ten je o třídu výš než Xiaomi.

Je ve všem lepší..kvaliata fotoaparátu je excelentní, výdrž famózní, SoC Kirin 970 s koprocesorem UI umí fantastické snimky i v noci a dostane A10, má i kompas a další vychytávky, výřez můžeš skrýt, atd .. ;-)

Není o čem přemýšlet.
Rames
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků