Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 1. 10. 2019 05:18

tak tyhle "recenze" mne dostavaji. Jaky efekt do modra proboha, to je vysledek odlisneho odrazu-lomu svetla oproti rovne casti, tak proc zase ta histerie. A s tema fotkama jsi mne dorazil srovnavat jej s Note 3. Mel jsem S4 i S7e takze vime co od samsungu cekat, Mate 20 Pro vyrazne lepsi nez S7e snad v kazde situaci a to mam hodne nafoceno. Predevsim hlavny fotak, 40Mpx zmensenych na 12Mpx detail uplne jinde oproti predeslim samsungum, DR sum proste vsechno je dal. Cist jen takovehle moudra tak si ten telefon ani nekoupim...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 1. 10. 2019 07:25

Proto tohle forum musis brat s nadsazkou. Jsou tu proste amateri , kdo fotit neumi , tak nebude mit nikdy pekne fotky. A s lomem svetla souhlas y tohle jsem videl i u samsungu S8-9.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 1. 10. 2019 08:24

ja jsem taky jen amater a oci mi jeste slouzi ;) Kdyz to ale vemu z pohledu potencialniho zajemce, ktery se neorientuje, tak tyhle nazory neopravnene skresluji pohled na telefon, ktery je za ty prachy proste bezkonkurencni. Navic to s tim displejem je vyslovene hloupost. Zelene okraje byly to beru, ale ten zbytek... Chci videt srovnavaci foto z Note 3 a Mate 20 Pro... :)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 1. 10. 2019 08:33

přesně jen zbytečný hejty.. tohle dělo je bezkonkurenční za ty peníze.. já ho kupoval za 14 a udělal jsem i tam dobře.. splňuje vše co potřebuju. nelituju koupě. ten kdo hejtuje tak ho nikdy nepoužíval.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Jonaasisko 1. 10. 2019 08:41

Kluci s tím vyzváněním mi někdo poradíte? A ještě jednu věc jsem zjistil, v SMS mi nejde vybírat text, třeba je nemožné vytáhnout z SMS telefonní číslo...můžu jen zkopírovat celou SMS...to je pro mě dost nepochopitelné...
Jonaasisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 1. 10. 2019 08:44

na to upozornění vlez do nastavení a aplikace a oznámení a tam si nastavíš upozornění. na sms používám textra sms, takže nevím.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 1. 10. 2019 08:49

Přesně tohle si jsem si uvědomil když má kamarád přesvědčoval ať si koupim iphone XR je že teď za supr cenu 18 tis ,po shlédnutí jsem běžel pro Mate 20 pro pomohlo mě to se rozhodnout,tím neříkám že je je Apple špatný např 11 pro dobrý ale jak už zmiňoval zde jeden kolega cena je jinde.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 1. 10. 2019 09:04

Mate 20 Pro, 256GB (přesněji 128GB + 128GB karta zdarma), 12 tisíc, s ním srovnatelný iPhone 11 Pro / Max 256GB stojí 34 / 37 tisíc.

To byla prostě top koupě prázdnin 2019, možná koupě roku.

Sám používám od vydání Samsung S10+ s 1TB paměti, protože to využiju (jen Tidal hudba v 96/24 kvalitě v offline mi zabere cca 400GB), dcera Mate 20 Pro, a je to s top Samsungem minimálně srovnatelný model, naprosto ve všem. Sám nerozumím tomu, proč to Huawei prodává takto pod cenou, ale ten telefon za 12t opravdu snese srovnání s vlajkovými loďmi konkurence za 2-3x vyšší cenu.

iPhone 11 Pro je objektivně fakt hnusný (širší rámečky, otřesný design foťáků), nemá reverzní nabíjení, čtečku otisků prstů a pár dalších věcí. Mate 20 Pro nad ním jasně vede, a to že je 3x levnější je plus navíc.

Snad jen Samsung Note 10 / Note 10+ bych stavěl výš (a ten je fakt za dobrou cenu na to co nabízí, 25 tisíc bez výprodejů a slev je hodně v pohodě).
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djpajovka 1. 10. 2019 09:39

Já mám Samsung S10e a tak nějak se mi od března už okoukal, tak hledám nějakou alternativu. Buď mate 20, honor 20 pro, iPhone 7plus
djpajovka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 1. 10. 2019 09:50

Také jsem mel ve výběru tyto plus ještě Asus Zenfone 6 jenže sice Honor 20 pro má možná foťák nepatrne lepší ale zas prece jen Mate 20 byl loňska vlajková loď,jinak iphone 7 plus už byl na mě rozměrově velký i když má menší velikost displeje.A navíc je to model z roku 2016.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod djpajovka 1. 10. 2019 10:07

Je přibližně velký jako iPhone 11 co má švára, je to sice starší model, ale 209tis antutu s ios 13.1 by mohlo stačit
djpajovka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 1. 10. 2019 10:14

Možná ještě Xiaomi Mi 9,i když slabší baterie a nemá optickou stabilizaci.jinak jak říkáš stačit by sice mohlo ale osobně mě přijde už ten design dost zastaralý
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod feanoor 1. 10. 2019 15:58

Ahoj, chci se zeptat jakým způsobem telefon ostří.
Používá laser nebo PDAF?
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 10. 2019 16:23

feanoor:

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feanoor 1. 10. 2019 16:38

Díky.
A neví někdo zda jde nějak vybrat způsob ostření? Zda PDAF nebo laser?
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků