Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 8. 2019 10:22

HD+ je uz videt, to uz je hrubozrno.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 21. 8. 2019 16:56

Mě to přijde v pohodě, ale každej to vnímá jinak. Nebo takhle, nijak mě to HD+ neomezuje...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 24. 8. 2019 15:56

V poslední době při natáčení videí z různých tanečních akcí se mi stává (v jakémkoliv rozlišení), že se mi z ničeho nic vypne nahrávání. Mám S9 256 GB (videa se ukládají přímo do mobilu, pam.kartu v mobilu nemám). Někdy se vypne nahrávání po 10 sekundách, někdy po minutě, někdy po 4 minutách. Mobil není horký, takže přehříváním to určitě nebude. Další problém bývá se zaostřováním. Někdy se scéna rozostřuje a video je pak nepoužitelné, jelikož se mobil stále snaží zaostřit a nejde mu to... Je pravda, že akce jsou většinou v noci (horší světelné podmínky) a nejspíše lasery a různé další efekty jsou pro optiku náročné, každopádně v minulosti se mi to nestávalo. Zatím nemám nainstalovanou poslední aktualizaci, ale předpokládám, že tím to nebude..Nenapadá Vás něco, sekali jste se s tím ?
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 8. 2019 16:48

Kazi se fotomoduly, takze vymaz dat aplikace, nepomuze obnova do tovarniho nastaveni, nepomuze, reklamace a probehne vymena fotomodulu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 25. 8. 2019 08:25

S tou kazivostí fotomodulů, to je teď nějaký častý problém S9 (nečetl jsem si celé vlákno) ? Jestli to přiznal i třeba Samsung, byl k tomu vydán nějaký článek apod., ať tím když tak podložím i samotnou reklamaci? Děkuji
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 8. 2019 09:03

U cele rady, S9, Note9, bohuzel. Na zahranicnich forech toho je habadej a zacina se to objevovat i u nas. Proc by neco priznaval, pokud je telefon v zaruce, vymeni to.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slava68 26. 8. 2019 19:44

Ahoj rozhoduji se mezi s9 a s9pluskem. Jde mi hlavně o kvalitu fotografií. Je velký rozdíl v kvalitě fotek?
Ještě mám dotaz jestli už jde na s9 s androidem 9 nahrávání hovorů, např. s ACR Calls. Díky
https://www.svetandroida.cz/fototest-rady-samsung-galaxy/
Fotografie jsou opravdu horší než S8?
slava68
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 27. 8. 2019 05:47

Co se tyka fotek, je to vec nazoru, muj poznatek je, ze ma problem s focenim proti slunci i pri trose priblizeni a v A9 se podle mne kvalita trochu snizila(celkove), porovnaval jsem foto ze stejneho mista a ve stejny cas i rocni dobe(ostrost). Mam + a koukam po vetsim. O nahr. hovoru je tu toho dost, hledej. ;-)
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 29. 8. 2019 11:46

Tak jsem prisel na nemilou vec na me S9+, pokud mam telefon v kapse, tak se obcas odemkne a dokonce i spusti nejakou aplikaci ze zakl. plochy. Mam sparovano s naramkem, ale nemam zapnuto neuzamceni pri blizkosti naramku. Jde to vyzkouset tak, ze uzamknuty telefon prekryjete papirem(kameru) a zmacknete v dolni casti displej, ukazi se ikony a tuknete na ikonu zamku, pak je tam napis blabla o ochrane proti nahodnemu dotyku a kliknete na OK no a on se klidne odemkne. Vypnul jsem BT a znovu zapnul a uz to samo neotevre telefon???. Stavalo se me to v posledni dobe mockrat a neco podobneho se resi i na S10. Zarazi me, ze se to deje necekane a ne vzdy to funguje. Ono necekane nekamu volat neni zrovna prijemne.
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod adam.jacques 2. 9. 2019 10:01

Srpnová aktualizace S9 volný prodej.
Přílohy
Screenshot_20190902-095222_Software update.jpg
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.lehky 2. 9. 2019 12:14

.. i TMZ verze aktualizováno
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 5. 9. 2019 16:24

Teď se mě furt zobrazuje reklama na tohle https://articleunion.com/products/anti- ... ung-series
Máte to někdo? Vypadá to na videu celkem zajímavě (jako takový pracovní pouzdro). Ale asi to nepůjde na telefon s ochranným sklem?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 10. 9. 2019 10:50

Vyšel nový firmware DBT- SH5
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod adam.jacques 14. 9. 2019 10:05

Zářijová aktualizace S9 volný prodej.
Přílohy
Screenshot_20190914-100019_Software update.jpg
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XENOY 17. 9. 2019 17:54

Ahoj všem.Potřebuji radu.Měl jsem na ne s9 soukromí režim v galerii kde jsem měl uložene fotky. Nedělal jsem tovarní nastavení ani jsem nic nemazal ale jak hledám tak hledám tak to nemohu nikde najít kde to je.Je tam jen zabezpečená složka ve které ale nic není.Nevíte nekdo kde to hledat? dekuji
XENOY
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků