Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 9. 2019 15:37

včetně roamingu a mezinárodních hovorů (z ČR na zahraniční čísla) bere první bonus. U Sim zdarma máš úvodní bonus(10Kč) 2 měsíce u 100kč rok od aktivace. U sim zdarma je vždy na první dobití po aktivaci 200-500 bonus 100%.Pokud zkombinuješ s HD tak máš bonus 200% ale pořád s platností 2 měsíce od aktivace sim. Tak to utratit třeba za SB dat a dokoupit extra data aby bonus nepropadl.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 11. 9. 2019 16:52

K tomu jen podotknu, že v eshopu teď prodávají SIM za 100 Kč s (bonusovým) kreditem 200 Kč (a samozřejmě první SB 500 + 250 MB zdarma).
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 9. 2019 17:19

Dobrá poznámka za 100 má člověk na 3 měsíce 500+250MB balíček za 33/měsíc pro méně náročné to je slušný.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 12. 9. 2019 08:00

Nevime ale, jak dlouhou ma ten uvodni bonus 200 Kc platnost. Nebo to uz nekdo otestoval?
e-osobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 12. 9. 2019 08:05

Rok od aktivace, je to znama a overena skutecnost.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 12. 9. 2019 08:10

Jo to bylo u tech SIM se 100 Kc kreditem, ale nejsem si jist, ze to automaticky bude u novych typu SIM s 200 Kc kreditem. Jaka je platnost bonusu u SIM s uvodnim kreditem 10 Kc? Jen mesic nebo dva ne?
e-osobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 12. 9. 2019 08:35

Odpovědi na posledních 6 otázek najdete zde: https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-do ... st-kreditu
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sNOWu 12. 9. 2019 08:58

tohle je fajn
Uvítací kredit na Simzdarma má platnost 2 měsíce, na Simza100 12 měsíců. Pokud máš v momentě získání bonusového kreditu na SIMce ještě nějaký uvítací kredit, bonusový kredit přebírá jeho platnost (pokud je delší).

takže když využiji Happy Day, tak mi bonus platí víc jak 30 dnů
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 12. 9. 2019 09:02

Ano. Prodlouží se o dalších 30 dní, pokud je jeho platnost kratší.
Příklad: Když máš platnost (ode dneška) ještě 10 dní a dobiješ si třeba dnes, tak původní i bonusový kredit se spojí a budou mít novou platnost = 30 dní (ode dneška).
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sNOWu 12. 9. 2019 09:53

Pokud mam na SIMza100 kredit, který mi končí např za 6 měsíců a já získám bonusový kredit, tak tento bonusový kredit by mi měl platit taky těch 6 měsíců. Nebo se pletu?
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 12. 9. 2019 10:02

No tady je to mírně jinak. Ano, bude platit 6 měsíců, ale neprodlouží se těch 6 měsíců o dalších 30 dní (jako na standardní kartě). Po 6ti měsících pojedeš jen max. po 30ti dnech. Všechny aktuálně získané bonusové kredity budou mít platnost do toho konkrétního data (uvedeného v samoobsluze) za 6 měsíců.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sNOWu 12. 9. 2019 10:13

jasný chápu. Jde mi o to, že když teď aktivuji simza100 s kreditem platností 12 měsíců a např. za další 3 měsíce si nasyslím bonusový kredit, tak mi bude platit do 12 měsíců od první aktivace karty. Za 3 měsíce to může dělat 3000 kč bonusového kreditu, pokud počítám 2x HD za měsíc
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 12. 9. 2019 10:21

Je to tak.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 12. 9. 2019 11:27

No, jenom nesmíš ten bonusový kredit vyčerpat, pak už není z čeho převzít delší platnost... Ono to může vypadat v pohodě, ale teď číhají i nové záludnosti, jak každou chvíli u kaktusu něco hapruje... Já jsem tam od července a už znám asi každé jméno na podpoře =D, protože si s nimi píšu skoro pořád: číslo se mi tam přenášelo na několik pokusů asi měsíc, 1x mi zmizel balíček internetu, 2x mi zmizel balíček s koupenými minutami (naposledy včera) a jednou jsem sice balíček internetu měl, ale přesto mi to místo dat odečítalo snad týden peníze z kreditu. Kdybych toho kreditu neměl nasyslíno hodně přes dobíječky, tak jsem se díky tomu dostal s bonusovým nezaviněně na nulu. Vrátili mi sice všechen kredit, co to za data odečetlo, ale už se nevrátil jako bonusový, ale jako normální... Takže by mohlo dojít k vyčerpání i takto. Teoreticky by to šlo reklamovat, no nevím, jak by to dopadlo. Já naštěstí nemusel, protože s bonusovým jsem se na nulu nedostal, takže bylo lepší když to vrátili jako normální kredit...
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 12. 9. 2019 11:33

To je pravda. I když jsem to tady už psal, dnes jsem na to zapomněl. Jak bude "roční" bonusový kredit na nule, končí s ním i roční platnost. Nesmí se vyčerpat během toho roku na nulu. Jinak se bonus hned změní na 30ti denní intervaly.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků