Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zluka 10. 9. 2019 16:13

Díky, dobrovolně přiznávám, že dneska jsem zpátky nekoukla, četla jsem tuhle diskuzi někdy koncem prázdnin a nic o tom principu "jak na data" jsem se nedočetla....takže samoobnovovací balíček na 80 MB za 50 Kč je historie a už nejde aktivovat a musí se objednat balíček 500 MB za 100 Kč... je to tak?
zluka
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 10. 9. 2019 16:40

Ano. Ty co mají na webu jsou ty nejmenší a vlastně i jediné. Extra data stále ale fungují. Taky mají jiné velikosti než dřív.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 10. 9. 2019 16:43

Není nad to obětovat nějakou tu minutku a mrknout přímo do ceníku Kaktusu: www.mujkaktus.cz a vlevo dole "Dokumenty ke stažení", je tam Ceník. Chvilka samostudia nezaškodí.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod zluka 10. 9. 2019 18:48

Ceník jsem četla a tam ten balíček dat 80 MB byl :)
https://www.mujkaktus.cz/cenik
ale není nad osobní zkušenost....nejvíc mi vadí, že se tam nedá zavolat...tak nejrychlejší rady jsou tady ;-)
zluka
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 10. 9. 2019 18:59

80 MB balíček je, není u něho dokup dat v HD nijak výhodný....
Prvně ses ptala na samoobnovující balíček. Jenže 80 MB je balíček jednorázový bez možnosti extra navýšení.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zluka 10. 9. 2019 21:12

No a přesně tohle jsem právě z toho ceníku úplně nepoznala....takže děkuji za rady, už se v tom začínám trochu orientovat 8-)
A ještě poslední dotaz....kterou sim si mám na to objednat? :hm ....nějak mi uniká potenciální výhodnost některé z nich :?: :?: :?:
zluka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 9. 2019 21:24

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 11. 9. 2019 08:21

A nebude lepsi koupit kartu se 100Kc kreditem pro rocni platnost bonusoveho? Tedy jestli jsem spravne pochopil, ze chce z toho kreditu postupne hradit samoobnovovaci balicek internetu?

A jestli planuje 500MB, tak by se mohla podivat i na rocni net na Twistu. Tam se sice neprevadi nespotrebovana data, ale 100Kc k prvnimu dobiti a 25% za dobiti v aplikaci snizi cenu na cca 30Kc/500MB.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod RDMBR 11. 9. 2019 11:06

Bude dnes nabíjenda?
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 11. 9. 2019 11:09

Pravděpodobně dnes odpoledne nebo zítra odpoledne. Ale tipuje se to s jistotou těžko.

-- 11. 9. 2019 13:58 --

DOBÍJEČKA dneska od 16 do 19 hodin.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod RDMBR 11. 9. 2019 13:08

Jeste jeden dotaz...kdyz budu v zahranici mimo EU a budu mít bonusový kredit a kdyz budu volat na kaktus cislo bude se krátit bonusový kredit nebo normalní?
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 11. 9. 2019 13:13

Volání ze zahraničí je bráno jako volání do cizí sítě! To je odpověď.
Když zavolá někdo tobě a bude mít také aktivní výhodu "Mezi námi", tak on volá za 0,- a ty máš příchozí hovor za 0,-
Tohle je ale jen v EU. Mimo EU je volání za draho a strhává se i s bonusového. Mám vyzkoušeno z Egypta.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 11. 9. 2019 13:57

dala67 píše:komplikuje samotnej kaktus, protože má u zapnutého samoobnovujícího balíčku na volání i aktivní záložku jednotky, kde si mohu koupit další stejnou velikost balíčku minut, jakou jsem si na počátku spuštění samoobnovovacího balíčku nastavil.


No přesně, co to tam mají? Mám aktivní samoobnovující bal. 22 minut a nabízí se mi tam (pouze) 22 minut. Takže si můžu koupit stejný hlasový SB vícekrát? To ještě nedávno nešlo. Co se stane? Vyzkouší to dnes někdo, když je HD? :)

A bude vlastně výsledek průkazný, když u Kaktusu ještě pořád mizí jednotky bez důvodu...?
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod RDMBR 11. 9. 2019 15:00

Takže prvně bonusový to sjede, chápu to dobře i mimo země EU?
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 11. 9. 2019 15:13

Bonusovy to sjizdi jako prvni u volani a SMS VZDY.
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků