Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zemj6 27. 8. 2019 10:55

Zažádal jsem o přechod kvůli neomezenému internetu. Teď mi volali z retenčního Vodafonu, mám flat tarif za 950Kč bez úvazku a jsem tam více jak 7 let. Na požadavek neomezeného internetu prý nic nemají a jen vygenerují číslo pro přechod...
Čekal jsem, že se Vodafone bude tedy více snažit ...
zemj6
Junior

Odeslat příspěvekod BLAZ67 27. 8. 2019 14:18

Nějak se nesnaží. I jsem byl ochotný platit víc za víc dat. Ale plnou cenu si můžou strčit za klobouk. Mně by nakonec stačilo, kdyby mi uznali internet od UPC jako by byl přímo od nich. Ne, to neumí. Chápu, že je brzo od fúze, ale kdyby řekli "se omlouvám, v tuto chvíli toto nejde, ale..." Ne. Jen suše, že to nejde. Takže od zítra mé peníze dostane TM
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 27. 8. 2019 15:05

Zajímavé, před cca 10 dny mě volali z vodafone ohledně prodloužení smlouvy a aby paní našla “vhodnou nabídku” tak se dívala do systému zda jsem na adrese kde je UPC.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod BLAZ67 27. 8. 2019 15:18

To je možný. Asi jsem je už s**l, tak co se mnou budou po 16 letech zdržovat
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 27. 8. 2019 16:14

Nicmene, mne take nebalizeli pouze nesmyslne standardni, cenikove nabidky. Nakonec jsme prodlouzil stavajici smlouvu se stavajici cenou.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod JetBlack8 28. 8. 2019 08:28

Kdo chce nabidku od TMCZ, zaslete kontakt do sms, zavolam z linky t-mobile :-)
Dnes do 16:00
pr. jiny den
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod suram 28. 8. 2019 09:30

Napiš raději, co nestandardního můžeš nabídnout.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 28. 8. 2019 09:36

JetBlack8 píše:Kdo chce nabidku od TMCZ, zaslete kontakt do sms, zavolam z linky t-mobile :-)
Dnes do 16:00
pr. jiny den


Jsi schopný nabídnout nějakou zajimavou slevu na 4 flaty + domácí internet na IČ?
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 8. 2019 09:42

To mas magentu s 25% zlavou a 15GB dat na rozdelenie
Pozor na ten pevny internet, pokial to nie je optika, T-M si uctuje zaujimave poplatky...
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuk321 28. 8. 2019 20:59

JetBlack8 píše:Kdo chce nabidku od TMCZ, zaslete kontakt do sms, zavolam z linky t-mobile :-)
Dnes do 16:00
pr. jiny den

Asi ne kazdy vtip pochopil " poslete sms" :-) nevim jak kdo ale kam poslat sms nevidim. Co to vylepsit cizi sim a dotycny bude koukat
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod suram 28. 8. 2019 22:55

Možná to je podle NICKu, když má 9 znaků, ten vyťukáš na telefonní klávesnici.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 28. 8. 2019 23:11

zemj6 píše:Zažádal jsem o přechod kvůli neomezenému internetu. Teď mi volali z retenčního Vodafonu, mám flat tarif za 950Kč bez úvazku a jsem tam více jak 7 let. Na požadavek neomezeného internetu prý nic nemají a jen vygenerují číslo pro přechod...
Čekal jsem, že se Vodafone bude tedy více snažit ...



je uplne jasny ze jediny co tys tam mluvil "slecno ja vam rikam ja jsem tady 7 let a zase chci něco zajimavyho bez uvazku!!! zadny smlouvy atd" bez msl na tebe kaslou !!! rete bez msl "skoro" nefunguje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nejvis sranda ze ty s nima smlouvu mas samzrejme idkyz to nemas na 24m. :) ,ale ta ti nevadi. smlouvu o poskytovani služeb ma každý.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vjetsik 3. 9. 2019 08:30

Dneska zjištěno: na webu VF a v Samoobsluze bez přihlášení - flat + 4GB za 599,- (2 + 2 v aplikaci Můj VF), při přihlášení - flat + 2GB taky za 599,-. Teď babo raď. Zase když se přihlásíte, je tam flat + 40GB, ten bez přihlášení chybí (max.flat + 20GB). Minitarify 130 + 1GB a 250 + 1GB jsou vidět zase jen bez přihlášení, když se přihlásíte, je tam prd. Co tím chtěl básník říci, v tom aby se prase vyznalo.
vjetsik
Junior

Odeslat příspěvekod ZybiD 10. 9. 2019 11:57

Tak se trochu přidám do mlýna ohledně chování Vodafone. Jsem u nich spousty let, momentálně 2 čísla, jedno pod smlouvou, u druhého bez smlouvy mi končila sleva, platil jsem 524 Kč za FLAT plus 2.5 GB dat, v srpnu jsem řešil s retenčním co dál, a nenabídli mi vůbec nic, jen to stejné, a že nabídka platí 30 dnů. Včera jsem volal na linku a chtěl přímo přepojit na retenci, paní mi velice stroze odpověděla, že na to mají pravidla, že jsem v srpnu dostal nabídku, a že nic lepšího mi nabídnout nejde. A bylo vymalováno...
Tak jsem prozatím na to kývnul...
ZybiD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unavix 10. 9. 2019 18:28

Když se chováte takhle, tak se nedivte že na vás vodafone dlabe. Oni přesně ví že jim nakonec kejvnete na to co vám dají. Kdyby ste šli jinam......
unavix
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků