Baseus - elektronika / příslušenství k mobilu

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tazz1 1. 4. 2019 15:08

Mám tu mrňavou flešku jak jsi uváděl a hodně dobrá. Teď jsem si pořídil mobil s bezdrátovým nabíjením a tak pokukuji po nějaké bezdrát nabíječce. Nemá někdo tu průhlednou od Baseus? Vypadá fakt dobře.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 1. 4. 2019 16:10

Mám průhlednou a dvě bílé. Nejen vypadá dobře, ale i dobře funguje :)
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 4. 2019 18:22

Já mám tu s displejem co ukazuje napětí a příkon, jen pozor že vstupní konektor je Lightning, kabel je v balení.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 9. 2019 07:20

Když si koupím od Baseus nabíječku QC3 a mám telefon co podporuje jen QC2, nehrozí nějaké poškození? Máte s tím nějaké dlouhodobé zkušenosti? Díky
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 4. 9. 2019 08:11

Je to zpětně kompatibilní. Takže je to v pohodě,ale nejdříve bych se podíval kolik stojí originál nabíječka. Kolikrát se ani nevyplatí kupovat neoriginální nabíječku.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 9. 2019 08:14

Ne, nehrozí nabíječka co má QC3 umí i QC2, ono je QC3 v podstatě rozšíření QC2.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Quick_Charge
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 9. 2019 08:20

Díky pánové.

US $4.99 35%OFF | Baseus Quick Charge 3.0 2.0 USB Charger For iPhone Xiaomi Samsung Huawei QC3.0 QC Fast Charing Turbo Wall Mobile Phone Charger
https://s.click.aliexpress.com/e/Oq7TsTdA

Za ty prachy asi tady nic podobného neseženu. Nebo ano?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 4. 9. 2019 08:56

Například originální Samsung nabíječka s QC2.0 stojí nějakých 130-199kč. Záruka, značka, originální produkt. Mám toho doma hodně od baseus od powerbanky, nabíječek i bezdrátových po kabely. Jsem s tou značkou spokojený, jen když to není zrovna nějak výrazně nevýhodné, tak dávám přednost českému trhu a originálnímu zboží. Proto záměrně píšu, jestli se nevyplatí koupit rovnou originál pokud se jedná třeba zrovna o ten samsung.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 6. 9. 2019 16:38

Mohl bys prosím Tě hodit nějaký odkaz na QC2 nabíječku od Samsungu (nebo jinou značku z českých eshopů) za tu cenu? Možná bych zkusil nakoupit i "doma" :-)
Díky
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior


Odeslat příspěvekod MildaX 7. 9. 2019 08:33

Podporuje některá nabíječka od podobných čínských značek Baseus, Ugreen atd. také rychlé SuperCharge nabíjení pro Huawei?
Případně nabíjíte s tím nekdo Huawei telefony které mají funkci SuperCharge nebo FastCharge? A jak to jde ve srovnání s originální nabíječkou?
MildaX
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 11. 9. 2019 07:55

Nabíjím tablet Huawei M5 a "rychlonabíjí" to. Nevím, zda je nějaký rozdíl oproti telefonu.

-- 11. 9. 2019 08:58 --

@myspulin jsi si jistý, že to je QC2? Nikde v popisu jsem to nenašel. A za ty peníze to je originál? Kolega měl podobný originál za podobné peníze z Ali a vybuchl mu :-(
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 9. 2019 08:42

EP TA20 je originální nabíječka třeba k Note 4 nebo 8 a umí Fast charge tj. přepnout na 9V.
https://www.smarty.cz/EP-TA20EWE-Samsun ... ulk--p7047
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tazz1 13. 9. 2019 15:41

Danke schön :-)
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 10. 12. 2019 22:22

Další dotaz. Někdo prosím nějaký tip na BT headset? Aby dobře seděl za uchem, aby mě dobře slyšela protistrana (zde jsem pokaždé zatím narazil). Pokud by se nabíjel skrze C konektor a měl BT 5, jen plus. Předem díky
Tazz1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků