Nové tarify T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 31. 8. 2019 16:11

A proc, kdyz O2 se taky jeste nerozhoupalo?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 31. 8. 2019 16:34

Jestli to je na mě, tak je to můj tip. Pokud má výt VF výhodný, tak podle mě ne s tímto aktuálním.

O2 se má rozhoupat také v září. Vždy byl kartel během pár dní. Nyní to je třeba taktika/domluva, že všichni tři se zase vzájemně nenásledovali.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 31. 8. 2019 18:18

Mozno sa dohodli a testuju cesky trh :-)
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 31. 8. 2019 18:27

To není nic překvapujícího, kdyby to tak fakt bylo. Stejně to dělají už od dubna 2013.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 31. 8. 2019 18:43

V usa ma t-m predplatenku za 40usd, kde je po 50GB spomalenie a za 50usd neobmedzeny ale prioritizovany, tam priznaju, ze spomaluju, ak je vysoka zataz.
A kazde dalsie cislo s rovnakym tarifom je 30usd.
Je to flat pre cele USA.
Myslim, ze este maju priestor na zlepsenie.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lokomot1 1. 9. 2019 11:52

Tak buď tam není kompletní nabídka, nebo to nějak osekali. Vůbec nevidím ten neomezený max atd.
Hledám špatně?

https://www.t-mobile.cz/nove-neomezene-tarify
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 9. 2019 12:40

Na stránkách mají jen vybrané kombinace, tarif si každý uživatel sestaví sám v aplikaci můj T-Mobile nebo na prodejně či infolince.

Úplný ceník je ke stažení na https://www.t-mobile.cz/podpora/ke-stazeni

Přímý odkaz https://www.t-mobile.cz/downloadcenter/ ... ile-II.pdf
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zdenik.zdenik 1. 9. 2019 13:08

A Vám jde tarif v aplikaci sestavit? Včera se mně aplikace aktualizovala, ale tarif sestavit stále nelze... nevidím žádnou takovou možnost
zdenik.zdenik
Junior

Odeslat příspěvekod beat 1. 9. 2019 13:18

V aplikaci nevidím možnost objednat nový tarif a na stránkách vidím jako jedinou možnost jen to, aby mi zavolali zpět že to mohu probrat s operátorem.
Tohle mi přijde jako naprosto předpotopní jednání a pravý opak toho, co prezentovali že bude od 1.9. Já se rozhodně NECHCI s operátorem bavit. Chci si sestavit a objednat tarif. Nic víc.

Dnes je to tak ale všude. I u konkurence. Internetové samoobsluhy tu jsou, ale jsou k ničemu. Tyto základní věci se prostě musí řešit přes operátora. I objednání balíčku TV programů. Neskutečný krok zpět do devadesátých let.
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod blázen-74 1. 9. 2019 15:08

V častých dotazech čtu:
Jaké kombinace tarifů nabízíte?
Na našich webových stránkách nabízíme kvůli přehlednosti a jednoduchosti ty nejoblíbenější kombinace tarifů a možnost poskládat si tarif podle sebe z hlavních hlasových a datových části. Věříme, že z této nabídky si vybere téměř každý. Kompletní nabídku najdete v Ceníku služeb. A pokud by se vám tam nějaká jiná nabídka přeci jen zalíbila, nechte nám na této stránce své číslo a my vám zavoláme zpět a společně ji nastavíme.


Připadá mi to jako úplný výsměch od marketingových nenažerů + účtování po celých minutách(60+60) = raději nebudu komentovat. Ještě že tu jsou virtuálové........
Jediní normální, jsme my blázni !
blázen-74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 1. 9. 2019 15:38

chci si vybrat sám a ne abych ještě někam volal.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 1. 9. 2019 16:07

Jeden clen fora tam pracuje jetblack8, posli mu cislo, on zavala. Je to uplne v pohode
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JudgeDeath 2. 9. 2019 08:57

Já jsem tam dnes volal a prý nejde nastavit jen datový tarif Neomezeně HD+platit to co provolán/prosmskuji jako to mám teď u Mobil Data tarifu?
Sony Ericsson T68i->Siemens M65->Nokia 6600->Nokia N73->Nokia N97mini->Sony Ericsson Xperia Pro->Landvo L900->Lenovo K3 note->LeEco Le 2->LeEco Le Max 2(4/32)->LeEco Le Max 2(6/128)->Xiaomi Mi Mix 2s(6/128 black)
JudgeDeath
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 2. 9. 2019 09:39

u nas to islo.
v cenniku je napisane, ze ten hlasovy za 0Kc sa da aktivovat k datovym od 3GB
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod beat 2. 9. 2019 09:54

Tak včera už jsem měl v aplikaci dvě nabídky na tarif. Dnes mám v aplikaci nabídku na jeden tarif. Jde o vyšší nabídku. Není tam varianta "více za stejnou cenu" - což v ceníku mají.
Nenapadají mě slušná slova...
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků