SD karta

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirkafil 25. 8. 2019 16:56

Moc se omlouvám za založení tohoto tématu,doposud můj telefon S Galaxy J5 (2016) model SM - J5 10FN fungoval bez problémů až dnes mi hlásí, že SD karta není načtena,přitom při kontrole v PC jsou vidět soubory uložené na kartě,neví někdo co to znamená?Děkuji,Jirka
Jirkafil
Jirkafil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 8. 2019 17:22

Tak ses mohl zeptat tady -> Samsung Galaxy J5 (2016) - obecná diskuze -> viewtopic.php?f=30&t=1257568
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 8. 2019 17:49

Zkus z ní zkopčit data někam a formátovat. Mě se stalo, že zformátovat nešla. Dvě 64GB karty během půl roku :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirkafil 25. 8. 2019 18:34

Soubory jsem vykopíroval ale formátovat kartu nejde,je chráněna proti zápisu,jak dál nevím.
Jirkafil
Jirkafil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aeinei 25. 8. 2019 18:58

Ochranu proti zápisu mohl kartě nastavit operační systém. Vložte kartu do čtečky, spusťte Průzkumníka Windows a klikněte pravým tlačítkem na SD kartu. Z nabídky vyberte »Vlastnosti«, zde přejděte do záložky »Zabezpečení« a zkontrolujte, zda je povolen plný přístup k této kartě. Pokud ne, klikněte na tlačítko »Upřesnit«. V dalším okně přejděte na záložku »Oprávnění« a klikněte v ní na příkaz »Změnit oprávnění«. Otevře se další okno, ve kterém klikněte na tlačítko »Upravit…«. Zde zaškrtněte volbu »Úplné řízení« a potvrďte všechny dotazy na změny.


Pomohlo to? Obrázek
.
aeinei
Junior

Odeslat příspěvekod Jirkafil 29. 8. 2019 10:17

Omlouvám se za zdržení,ale nepomohlo,jelikož jsem po najetí na kartu,jak je popsáno,nebyla nalezena položka »Zabezpečení« a tak jsem nemohl pokračovat dál.
Jirkafil
Jirkafil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.filip 29. 8. 2019 12:34

Ahoj,

a mechanický posuvník na boku SD karty, kterým je možno chránit kartu proti zápisu, resp. zápis povolit máš odemknutý (tzn. mělo by na kartu jít zapisovat)?
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod straces 29. 8. 2019 13:40

Nebo taky ta karta odchází, něco podobného se mi stalo s předchozí kartou, kdy se tvářila že funguje dobře, ale nešlo na ní nic zapsat ani ji naformátovat, za dva dny už nešla vůbec. Zálohuj si z ní data dokud to jde!
straces
Junior

Odeslat příspěvekod Jirkafil 31. 8. 2019 08:12

jiri.filip píše:Ahoj,

a mechanický posuvník na boku SD karty, kterým je možno chránit kartu proti zápisu, resp. zápis povolit máš odemknutý (tzn. mělo by na kartu jít zapisovat)?


Na micro sd posuvník na blokaci není....
Jirkafil
Jirkafil
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků