Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 21. 8. 2019 18:51

My si volame obvykle cez data a z auta cez hlas, to vyriesi magenta. A tych 10GB dame v poho
Mas pravdu, len som mal dojem, ze emtecko ma hodne datarov
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 24. 8. 2019 13:42

Jak vypínat na 14 dní neomez.volani...? Z.mena jde přece jen jednou mesicne
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Matjbc 30. 8. 2019 17:31

Zdravím, nemá někdo tušení jak je to s daty na Mallorce? Na stránkách O2 Mallorca jakože neexistuje. Chápu, že to spadá pod Španělsko, ale chápou to tak i v O2??? :)
Matjbc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 30. 8. 2019 17:53

Majorka je súčasťou EU, takže ano.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 14. 9. 2019 10:29

Napsal jsem jim:
Zdravím,měli byste se zamyslet nad cenou mobilních služeb. Tlak na jejich snižování přinesl ovoce. Velcí operátoři ceny snižují a dávají i datově neomezené tarify a vy nic. Kupříkladu O2 už nabízí tarif neomezeného volání a 1 giga za 499.- To je levnější než u vás! Vaše neomezené volání je už prostě moc drahé i u TRZ tarifu...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 14. 9. 2019 10:51

Pěkný, ale oni jsou závislí na tom, co jim O2 dá jako velkoobchodní nabídku. Takže jestli jim nabídku nesníží, tak my máme zatím smůlu. Předpokládám, že s O2 vyjednávají, ale určitě to nebude hned.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 14. 9. 2019 11:23

Bolo tam viac veci, asi siet o2 bola jedna z tych väčších (mimo Prahy je nanič). Absencia výhodného balíčka s málo datami. Emtéčku stále fandím a azda sa niekedy vrátime.

Inak: ČVOP dávajú na mailovú žiadosť, žiadne presviedčanie sa nekoná.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 9. 2019 21:45

To mě fascinuje jak se všichni diví že ČVOP dávají virtuálové bez přesvědčování. Oni prostě nabízí co jim op dovolí a žádnou podpultovku jako velká kartelová trojka si dovolit nemůžou. Už tak jedou za cca 1/2-1/3 cen stačí se podívat na jejich ceníky. Flat holt nabízí virtuálům moc draho. Taky Emtéčko je snad jediná kapka v moři co flat nabízí. Fayn Sazka atd mají omezené minuty a Tesco a Blesk zase jaksi virtuálové nejsou no...Blesk je čistý přeprodejce a Tesco 50/50 joint venture s O2.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 9. 2019 05:04

Nam osobne by bolo stacilo, keby nam na jedno cislo dali napr.tych 200MB za 50korun. Ziadny flat nepotrebujeme. Pripadne mozno dorovnanie na 12GB za 425, ale to nerozhodovalo.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Daff.cz 16. 9. 2019 14:42

A za kolik dokoupíš u TM další, stejně velký balíček dat? a převedou se ti nespotřebovaná data do dalšího měsíce? U Emtéčka dokoupíš dalších 10gb dat za 210 Kč, a když je nespotřebuješ, tak ti je převedou do dalšího měsíce. V tom právě vidím tu výhodu Emtéčka.
Samsung Galaxy S7 Edge Black
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 9. 2019 15:31

Myslim. ze na emtecko som na fore napisal uz dost pozitivneho.
No, ak niekto bezne minie 20giga, tak sa oplati ten neobmedzeny tarif SD. Nam chybal aj balicek s datami v zone 2, nieco ako Svajciarsko, USA a tak podobne. U TM mas za 199 sto mega, co staci na uvod, na nejaku navi, whatsap, pripadne zoiper.
Mimo europu chcu snad 300 za mega u emtecka. To je smrtelne.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kubago 17. 9. 2019 11:52

Nejsem zákazník, nicméně zvažuji emtéčko. Napadá mě akorát jeden dotaz:

Jakým způsobem byste řešili reset FUP mimo ČR v EU?
Jde mi o následující situaci:
- dojde mi FUP, takže se nepřipojím na internet abych si mohl online zajistit FUP reset
- telefonní číslo na které se posílají SMS kódy není v mezinárodním formátu a tudíž neodejde. (viz jejich web https://www.emtecko.cz/trz/sms-kody-zame.html )

Tudíž mě napadá akorát zavolání na informační linku v plném mezinárodním formátu (ne *68) tam jsem zase limitován provozním časem Po–Pá: 6.30 — 16.30
Což může být zase další problém. Navíc nevím, zdali jsou schopni na infolince vůbec měnit tato nastavení jako je FUP reset.

Je tohle nějak řešitelné? Jak byste to řešili vy, již aktivní zákazníci?
Jsem dost mimo ČR a pokud je tohle realita, tak je to dost smutné.
kubago
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 17. 9. 2019 12:00

telefonní číslo na které se posílají SMS kódy není v mezinárodním formátu a tudíž neodejde

To preci vubec nevadi, cislo SMS centra v telefonu v mezinarodnim formatu je.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kubago 17. 9. 2019 12:55

To bohužel vadí,
číslo, na které se sms zasílají je nestandardním formátu "999343"

Zkoušel jsem nyní poslat premium SMS na českou službu (s českým T-mobile) a nacházím se nyní na slovensku. SMS neodešla.

Takže můj dotaz zůstává.
kubago
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 17. 9. 2019 12:58

Myslim, ze se ti nacte nejaka o2 data stranka, kde pujde zvolit co dal.
anonymius
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků