Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 8. 2019 12:56

ANo ted jsem to doplnil je to tak.
Tohle je ale neco jineho, to zelenani zasahuje do samotne plochy displeje a rozhodne ne malo a projevuje se nejen pri cerne...fotek hlavne v prvnich 3 strankach je na huafan vic nez dost.
Je pravda ze nazivo to takhle hnusne nevypada, optika fotoaparatu je citlivejsi a vic to vynikne, to urcite vis tyka se to foceni obecne.
Ja takhle nekam postoval kdysi homogenitu podsviceni IPSka u iPadu 1, me to ani moc nevadilo ale na fotce to vypadalo priserne.

Ty zelene linie a lom svetla jsou dobre viditelne tady
https://www.huafan.cz/discussion/commen ... ent_153735 hned prvni prispevek, ale jak rikam nazivo to tak zle nevypada, optika fotoaparatu vidi jinak nez lidske oko.

Dal tam pise jeden uzivatel o LG anelu, ze zpocatku mel okraje a cast plochy do zelena a casem asi jak lepidlo vyschlo to zmizelo, takze asi pockat....ja bych pockal 12 dni pak to radeji vratil, v 14denni lhute je to jednoduche pak se to resi reklamaci
https://www.huafan.cz/discussion/commen ... ent_153813
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 24. 8. 2019 13:00

Osobne jsem ho včera vzal v Mall.cz za 12000 myslim ze pomer výkon je velice dobry jedine ,co me trapi je ze je opravdu kluzky takže hned dnes musim sehnat obal.

-- 24. 8. 2019 14:02 --

Ihned po nakupu jsem testoval vyrobce Oled,nastesti ne LG kazdopadne po aktualizaci ta moznost pomoci aplikace zmizela.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 8. 2019 13:07

Ja ho mam rezervovany jeste do zitrka v alze, verim ze ty vadne kusy huawei stahl a nove at maji BOE nebo LG tim uz netrpi.
Takze si aplikaci zkusil hned po rozbaleni nez se stahly systemove aktualizace ktere to pak zablokovaly ano?
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 24. 8. 2019 13:11

co na tom displeji furt hledate jake zelene linky? nic tam neni kazdy displej trochu zmeni z hodne ostreho uhlu odstin. Jaky masochista tak kouka bezne na displej resp. to bude resit? Reste skutecne problemy ne tyhle ptakoviny nebo si kupte nejaky zgarb s IPSkem abyste pak zase resili ze cerna stoji za houby...ja tam nic zeleneho nemam S7e je proti Mate duhovy kral kdyz se kouknu zboku... a vadi to necemu?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 8. 2019 13:14

Tdy ale neslo o ty tenke zelene linie ktere jsou skutecne vlastnost a zpusobuje je lom svetla v zakriveni.
Jde o to ze jsem nikde ani v tematu nenasel nejake oficialni stanovisko vyrobce aspon tedy u nas a zaruku ze postizene kusy s panelem od LG vadna serie nejspis, byly stazeny z prodeje.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 24. 8. 2019 13:16

Ano nastesti ihned po rozbaleni.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod 09freds 24. 8. 2019 13:20

qepos píše:Osobne jsem ho včera vzal v Mall.cz za 12000 myslim ze pomer výkon je velice dobry jedine ,co me trapi je ze je opravdu kluzky takže hned dnes musim sehnat obal.

-- 24. 8. 2019 14:02 --

Ihned po nakupu jsem testoval vyrobce Oled,nastesti ne LG kazdopadne po aktualizaci ta moznost pomoci aplikace zmizela.

Tak a je jasné proč mi to nešlo
09freds
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 24. 8. 2019 13:23

Myslim že Huawei to blokl aby se mu pak nevraceli kusy s LG panelem,což by bylo teda nefer,.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 8. 2019 13:36

Tak mozne to je.
V tematu na huafan to padlo a je mozne ze v prubehu vyroby LG zavadu odstranl a ty problemy se tykaly prvni revize displeju.
Huawei to bloknul tutove z duvodu aby se v tom lide prestali hrabat a moc se to neresilo online, popravde pokud to tak je take se mi to nelibi ale ostatni vyrobci se nechovaji lepe at samsung,apple a dalsi takze je to asi normal.
Pokud nekdo pri snizenem jasu a tmavych barvach ty zelene fleky uvidi pujde to reklamovat tak jako tak a v tu chvili mu bude jedno od koho panel je.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 24. 8. 2019 13:47

Přesně tak ,myslím že teď ta ty peníze je to dobra koupě..
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 8. 2019 14:01

Pokud mluvis stale o Mate20 pro tak za 11.9 je to dobry kup to ano, akorat tohle me trochu odrazuje (situace kolem vyrobce prakticky vubec ono se to urovna) stejne tak starnuti AMOLEDu coz je bohuzel fakt...
Vypalovani statickych prvku prosim to se deje a neni pokud se na to clovek nezameri nejak rusive, ale postupna degradace jednotlivych barevnych slozek zejmena modra a dalsi a zloutnuti displeje, tohle se bohuzel deje.
Bylo by fajn aby tady nekdo napsal protoze mate je na trhu prakticky rok, jak je na tom jeho displej po teto dobe pri normalnim pouzivani, pak bych mel jasno hned.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 24. 8. 2019 14:16

Toho se nedočkáš MATE 20 PRO je nedotknutelný pro tuto většinu zde.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 24. 8. 2019 14:36

Na každém telefonu se dá něco najít ,je na každém co si koupí vždy je něco za něco .Navíc záruka je 2 roky a většinou už do té doby mám jiný tel.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 8. 2019 17:42

Tak ano každý pes chválí svoji kost já to beru a nemám jinak, ač zůstávám objektivní a nebudu psát něco co není pravda.
Být mate pro s IPSkem kde tohle nehrozí protože "odpadkové" displeje této technologie nějaké druhé třetí jakosti které se objevovaly svého času třeba v gigabyte a dalších už dnes nejsou, jdu do něj okamžitě.
Takhle váhám, můžu vzít kterýkoliv jiný nižší huawei či honor ale žádný nemá to báječně zahnuté krycí sklo které se mi tak líbí.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 24. 8. 2019 18:15

je pravda ze byt tu Mate 20 ten s LCD tak taky nevaham,ten prodaval pouze mam pocit Megatel

-- 24. 8. 2019 19:16 --

https://www.megatel.cz/huawei-mate-20-d ... 28gb-black

-- 24. 8. 2019 19:18 --

Samozrejme neni to pro:D
qepos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků