Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zagy 31. 7. 2019 13:33

Když ti změní podmínky k horšímu, tak můžeš bez sankce odejít, tak co řešíš?
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod BLAZ67 31. 7. 2019 13:36

Té paní bych určitě nevěřil. Ta chce pomoci hlavně sobě. Spíš bych věřil O2. Když se jim upíšete na 2 roky, tak to zůstane tak, jak jste se domluvili. Pokud by přece jen ke změně došlo, máte možnost odejít a neplatit poplatek za nedodržení závazku 24 měsíců, protože by to bylo zhoršení podmínek. Proto to ti operátoři nedělají a nechají ty cenové podmínky po celou dobu závazku
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod bodyczech 31. 7. 2019 17:33

@Lagaeri: uz to rekli prede mnou. Veril bych O2, jsou to sice stejni smejdi jako zbyli dva operatori, ale nasobne mensi parchanti nez ti prekupnici, kteri te lanari prestoupit pres ne... A pri pripadne zmene podminek, a nemyslim, ze by udelali, muzes vzdycky zdarma odstoupit od zavazku.
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod Lagaeri 31. 7. 2019 17:54

Tak jsem volal na O2, tarif už mám pozměněný, vše se zdá v pohodě, takže nakonec není důvod přestupovat, díky za rady.
Jak říkáte, věřím jím teď i více po tom co sem volal na zmíněnou přestupní společnost. Paní hned jak zaslechla, že se mi nakonec přestupovat nechce, změnila tón konverzace a začala býti dosti nepříjemná. Podle jejího vyjádření musím emailem sepsat odstup od smlouvy a Sim kartu od vodafone kterou jsem dostal prý vrátit fyzicky na pobočku. Teda, ani tohle se mi nezdá, já přeci zatím žádnou smlouvu fyzicky nepodepsal tak jaké odstupování. A to vracení sim se mi také moc nezdá, jakože zajdu na náhodnou pobočku a řeknu tady máte já si to rozmyslel ... no nevím.
Lagaeri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 24. 8. 2019 08:05

Cha,cha. Dnes mi volala pani z O2, ze ma pro me neodolatelnou nabidku, ze jsem dlouholety klient, a mam vybornou platebni moralku a bla, bla ty kecy.
Ve finale mi nabidla, to co mam, jen misto 1,5 GB dat, by mi pridali na 6 GB dat. Za cenu, ktera je NEVEREJNA a vynikajici. Samosebou, ze cena byla vyssi. A hned se jala o overovani OP, bydliste, atd. Tak jsem pani stopl, ze ten tarif nechci, ze tech 1,5 GB, co mam ted stejne nespotrebuji, protoze v 99% jsem na wifi. A ze uz jen cekam, kdy mi skonci smlouva a odchazim jinam za lepsi nabidkou. Kupodivu zadne premlouvani a rozmlouvani. Tak doufam ze ten odchod od O2 probehne stejne hladce, jako dnesni "nabidka".
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 24. 8. 2019 09:04

jezis zas ta pohádka o wifi svete, radsi pls říkejte ze internet nepotrebujete, nez rikaz ze všude vsudycky pouzivate wifi only. Sorry jako to nemuzu ani poslouchat ci cist.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuk321 24. 8. 2019 09:05

Ne vzdy mluvite s O2, nekdy jsou to "imitace" predstavi se jako pani....O2 a zacne nabizet " neodolatelny nabidky" napr nb zdarma ( stoji cca 6000kc) s uvazkem na 2 roky ( zaplati se 15000) . O2 ma nasmliuvany externi organizace kterym daji cisla. Da se to zjistit jednoduse, staci se zeptat na neco ze sveho uctu, externi tam nevidi
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 24. 8. 2019 12:44

Evelista. Tak to neposlouchej a necti. A predevsim nekomentuj. V praci jsem na firemni wifi, doma na sve wifi, na strelnici na jejich wifi, v hospode na jejich wifi. Tech 1,5 GB spotrebuju tak akorat. A oni to moc dobre vidi, kolik dat spotrebujes. Takze tvrdit, ze data nepotrebuji je blbost.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 24. 8. 2019 14:40

Kuk321. Tahle asi byla primo z O2. protoze vedela vsechno o mem dosavadnim tarifu a jake dalsi sluzby mam aktivovane. Hned si overovala osobni udaje, ktere vedela a vdycky se zeptala, jestli to souhlasi. Kazdopadne jeste 6 mesicu potrva, nez mi skonci smlouva a pak prejdu jinam. A jasne jsem ji hned rekl, ze data navic nechci, ze chci platit min nez ted platim a mam vyhodnejsi nabidku u konkurence. Bez premlouvani ukoncila hovor. Tak snad to pak pujde bez problemu a prechod bude rychly. Necham se prekvapit.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 25. 8. 2019 23:15

Trošku hloupý dotaz, ale jak zjistím, dokdy mám tu dvouletou smlouvu? V Moje O2 to nemůžu dohledat a doma jsem taky nic nenašel, i když si normálně všechny věci schovávám, zřejmě ji mám někde ve skříni v papírové podobě. Potřebuju zjistit, kdy mi končí to dvouleté období (no asi jsem ho letos prošvihnul), abych zatlačil na retenci, mám normální ceníkovku a už mě to štve.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 8. 2019 23:45

Co zkusit infolinku?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 28. 8. 2019 09:05

V aplikaci moje O2, rozklikneš můj tarif doma a tam to je.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srato 14. 9. 2019 16:13

Lze ziskat retencni nabidku i v ramci O2 spolu? Tabulkovy cenik moc konkurenceschopny neni (mam tri cisla a O2TV)
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hromadcicka 16. 9. 2019 15:27

To by me take zajimalo, od uvedeni novych tarifu to je jeste min vyhodne...
Naposledy upravil guiz dne 16. 9. 2019 19:01, celkově upraveno 2
Důvod: Předchozí příspěvek se necituje!
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod speedy_85 17. 9. 2019 20:45

Zdravim chci se zeptat momentalne mam o2family za 300 kc 100min a 4 gb. Bylo mi nabidnuto neo bronz vse neomezene za 699 kc ale zavazek 2roky. Data neomezene bych bral ale na volani ci sms mi staci min. Ma nekdo treba nabidku s neomezenymi daty ale napr 100min ze mensi cenu?Diky.
speedy_85
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků