Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mikynus 22. 8. 2019 22:53

Na youtube už je celkem podrobná videorecenze v češtině
https://www.youtube.com/watch?v=pHwcXC6rMsA
Mikynus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2019 22:55

Samsung Galaxy Note 10+ vs. Huawei P30 Pro, porovnání fotoaparátů
https://www.mobilenet.cz/clanky/zvitezi ... -pro-38704
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spinE. 23. 8. 2019 02:19

tomas fuk 1 píše:Kouknete se aj na Wondamobile.com. Osobne z tama mam S10+ (Snapdragon).
A ted mam roupy S10+ prodat a koupit tam N10+ (snapdargon). Navic je tam uz ted vetsi vyber barev. No pockam na recenze uzivatelu a rozseknu to po novem roku. To uz by mohly byt vsechny bugy a mouchy vychytane.


Jak to, ze to maj tak levne? Btw : neni lepsi vzit s tim novym Exynosem?

// tak si rikam - proc to lidi nekoupi z Ebay od 5* selleru? Jde jim o zaruku nebo je v tom neco jineho (carrier unlocked)
spinE.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 23. 8. 2019 02:31

Vždyť ať si to koupí... 12 měsíců "záruka", při reklamaci poštou do HKG a další parády.
Z Číny a HKG kupuju mraky věcí, ale do tohohle bych nešel...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denny09 23. 8. 2019 06:58

Tak už mám i já potvrzené, že si můžu dojít na pobočku Alza v Ostravě pro Note.
Denny09
Junior

Odeslat příspěvekod Patrik123 23. 8. 2019 07:20

A kedy si objednával. Ja 8.8. A stále nič.
Patrik123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mbain 23. 8. 2019 07:45

na Alze je bohužel jedno kdy jsi objednával pokud jsi neplatil předem, mohli tě předběhnout i ti co objednali teprve včera ale platili předem...

Kdyby někdo chtěl mám volnou rezervaci Datartu v Brně na 10+ 512GB silver , už svůj mám právě z Alzy, takže rád přenechám
Mbain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Denny09 23. 8. 2019 07:50

Patrik123 píše:A kedy si objednával. Ja 8.8. A stále nič.

Já objednával 7.8. pár vteřin po uvolnění objednávek.
Denny09
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 23. 8. 2019 07:58

Hadasek. Když o tom nic nevíš, tak nekomentuj. Jediná věc, v čem máš pravdu je ta jednoroční záruka. Jinak plácáš nesmysly. Nic se neposílá do HKG, posílá se do Anglie do toho eshopu, pošta je do 20£ zdarma, takže seš v limitu a pokud není naí telefonu na první pohled vidět, že spadl, atd, tak se řeší výměnou kus za kus.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 23. 8. 2019 08:02

Mbain píše:na Alze je bohužel jedno kdy jsi objednával pokud jsi neplatil předem, mohli tě předběhnout i ti co objednali teprve včera ale platili předem...

Kdyby někdo chtěl mám volnou rezervaci Datartu v Brně na 10+ 512GB silver , už svůj mám právě z Alzy, takže rád přenechám


Já předem neplatil a už ho mám na cestě na prodejnu. Takže to není pravda.
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 23. 8. 2019 08:03

Orgasmic.
Cena je finální. V květnu jsem tam kupoval S10+ hlavně kvůli Snapdargonu. A Note10+ bych tam koupil především kvůli Snapdargonu.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Patrik123 23. 8. 2019 08:08

Je to jedno už asi. Teraz mi prišiel mail,že vraj zajtra by mal byť. Inak predtým som platil vždy dopredu a aj tak dodanie nebolo na čas. Myslím , že to bol note 8. Takže teraz už dopredu nezaplatím ani za púzdro. Tak Vy čo ho už máte trénujte a skúmajte a mi sa už len budeme pýtať.
Patrik123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mbain 23. 8. 2019 08:15

hhitmen píše:
Mbain píše:na Alze je bohužel jedno kdy jsi objednával pokud jsi neplatil předem, mohli tě předběhnout i ti co objednali teprve včera ale platili předem...

Kdyby někdo chtěl mám volnou rezervaci Datartu v Brně na 10+ 512GB silver , už svůj mám právě z Alzy, takže rád přenechám


Já předem neplatil a už ho mám na cestě na prodejnu. Takže to není pravda.


netrvdím že kdo neplatil předem tak ho nemůže dostat, jen pořadí v jakém objednávky vyřizují se určitě řídí i tím zda je již zaplaceno nebo ne
Mbain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stresik 23. 8. 2019 08:28

Tak mi právě přišel mail od Alzy, že 512 Gb verze bude k vyzvednutí dneska po 12:00 v Holešovicích .. (objednával jsem 7.8. hned večer po zahájení předobjednávek)
Naposledy upravil stresik dne 23. 8. 2019 08:31, celkově upraveno 1
stresik
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 23. 8. 2019 08:29

tak dostal jsem sms že si můžu tel vyzvednout, objednán v pondělí verze 512 GB místo mladá boleslav obchod electroworld
vitolexa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků