Nové tarify T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 8. 2019 20:07

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qw84 21. 8. 2019 20:34

Předražený hnus, ať si ty neomezený data strčí do pr.ele. Na druhou stranu dalo se to čekat, dokud to nebude kolem 300kč za měsíc je to drahý.
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 8. 2019 20:43

Nečekal jsem víc, krok kupředu to je, ale ne velký. Datových balíčků je dost, co mi chybí jsou nižší minutové, kolem 20 - 50 minut.
Taky škoda, že nejde mít ty nejnižší datové bez volných minut a nevím jestli je možné mít naopak jen hlasový tarif 100, 200, neomezeně bez jakýchkoliv dat.

Uvidím jak to ovlivní tarify pod rámcovou smlouvou, hlavně data.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skrblík89 21. 8. 2019 21:16

Podle infa tady na 3. obrázku půjde libovolně kombinovat volání a data https://www.mobilmania.cz/clanky/t-mobile-predstavil-neomezeny-datovy-tarif-je-i-pro-jednotlivce-a-rychlost-zpomali-az-po-50-gb/sc-3-a-1345940/default.aspx

Jen tedy tak 3-7GB má třeba Emtéčko pořád výhodnější. A současný tarif 100+100+10GB se dost prodraží, i když přidají 2GB.
Skrblík89
Junior

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 8. 2019 07:10

Flat + 2 GB, kombinace, která zajímá většinu je stále drahá. Nepatrný posun tam je, ale je to spíš další potutelný výsměch...
Zajímavá jsou neomezená data pro někoho neustále na cestách, ale čert ví, kde zase vyhrabou specifickou podmínku apod....
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod JetBlack8 22. 8. 2019 11:53

V pripade zajmu zaslete tel. kontakt do zpravy. Zavolam Vam z linky T-Mobile .


//oprava
Přílohy
Tarify 2019-202x(1).jpg
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 8. 2019 14:25

Komedie operátorů pokračuje, opravdu "neodolatelná" nabídka.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 22. 8. 2019 14:37

Teď už jen čekat, jaké tarify představí O2 v září.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 22. 8. 2019 14:58

Mně se to líbí, pořád někteří chtěli neomezený net, a když už je tady (a bez podmínek), zase je to drahé. Já bych taky 1 600 měsíčně za paušál neplatil, ale dovolte mi, ať připomenu rok 2012 a nejvyšší tarify O2 a T-Mobilu:

Chytrý NEON XXL - zvýhodněná cena 2 250 korun měsíčně, neomezené volání do všech sítí, neomezené SMS do O2 (do ostatních sítí 1,60,-) a 500MB dat

T-Mobile S námi v síti 3 290 - 3 290 korun měsíčně, neomezené volání i SMS do všech sítí a 1GB dat


A 7 let není zas tak dávná doba, takže za mě progres slušnej. Rozumím, že za půlku by to bylo lepší, ale celá ta letní akce T-Mobilu ukázala, že ten hlad po datech není takový. A sorry, vzorek na Mobilmánii úplně reprezentativní není, takže průměr spotřebovaných dat 7-12GB mě docela překvapilo, čekal jsem, že to budou daleko větší čísla, když se lidem dá možnost se utrhnout ze řetězu. Takže ty názory pod články na Mobilmánii, že 30GB je minimum, pro mě nejsou úplně relevantní. Ano, určitě si ho za 1 600 moc lidí nepořídí, ale nějaké procento to bude. Za takových 800 už by to mohla být větší část, ale moc nevěřím, že to bude třeba třetina všech zákazníků. Mrkli jste na statistiku toho T-Mobilu? Jsou to docela zajímavá čísla.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 8. 2019 16:44

Co to je za progres? V okolních státech jsou už nějaký dva roky maximálně na půlce. Za mě je to prostě k smíchu, nebo k pláči.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Oizo 22. 8. 2019 17:58

JetBlack8 píše:V pripade zajmu zaslete tel. kontakt do zpravy. Zavolam Vam z linky T-Mobile .


//oprava

Až budeš dělat na retenčním potom zavolej.
Mr.Oizo
Junior

Odeslat příspěvekod JosseNovak 22. 8. 2019 18:15

standavfr píše:Co to je za progres? V okolních státech jsou už nějaký dva roky maximálně na půlce. Za mě je to prostě k smíchu, nebo k pláči.


Výhodnost nabídky určuje jen to jak je výhodná v porovnání s alternativou. To kolik něco stojí jinde není alternativa pokud se to nedá snadno získat/zařídit.

Jinými slovy - můžeš brečet, ale pokud chceš unlimited data tak prostě musíš využít tohle nebo vodafone nabídku. A pokud řekneš "zůstanu na twistu/nejlevnějším tarifu dokud nezlevní" tak zjevně unlimited data nepotřebuješ a jen fňukáš protože nemáš to nejlepší na trhu.
JosseNovak
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 8. 2019 18:45

A tohle moudro jsi vymyslel nebo někde vyčetl? Podle mě výhodnost nabídky určuje hlavně poptávka a tady je na nějaké závěry ještě brzo. Pro mě tahle nabídka výhodná není a radši budu přepínat mezi wifi a 4G.Je to klasická marketingová strategie, dát něco na čas zadarmo a pak to řádně napálit, na to jim s... u.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 22. 8. 2019 22:17

v okolnich statech je normal 1500kc, takze se divim ze to je vůbec takto blizko.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JosseNovak 22. 8. 2019 22:36

standavfr píše:A tohle moudro jsi vymyslel nebo někde vyčetl? Podle mě výhodnost nabídky určuje hlavně poptávka a tady je na nějaké závěry ještě brzo. Pro mě tahle nabídka výhodná není a radši budu přepínat mezi wifi a 4G.Je to klasická marketingová strategie, dát něco na čas zadarmo a pak to řádně napálit, na to jim s... u.

Poptávka je poptávka. Klidně přepínej - od toho mobily jsou. Mýtus o neustálem připojení je prostě právě jen mýtus.

Jo a mimochodem k tvému tvrzení, že okolní země jsou maximálně na půlce
https://www.magenta.at/handytarife/tarife-ohne-handy/
Mobile Sim Only Gold = 45€ = 1 160,-

https://www.telekom.de/unterwegs/tarife-und-optionen/smartphone-tarife
Magenta Mobile XL = 80€ = 2 062,-

https://www.telekom.sk/volania/pausal#module-plan-chooser
ÁNO XXL = 70€ a ani nemá unlimited data...

https://www.t-mobile.pl/oferta/abonament/cat10027.chtml?filters=availability:availability:availableForRetentionClients
T-Mobile L = 70 zl = 413,- za 25GB

Takže jediná nabídka za půlku je ta polská..
JosseNovak
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků