Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 21. 8. 2019 19:09

Kasli na to neumim to zreplikovat vubec se na to neda spolehnout. Posilam neco z night modu, vyrez 1:1

edit: na mall.cz za 12K to nastve :D
Přílohy
Screenshot_20190821_200756.jpg
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 8. 2019 11:03

Představujeme novinky v EMUI 10 na Huawei Mate 20 Pro

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 22. 8. 2019 11:54

Tak Nokia uz ma srpnove zaplaty a nase vlajkove lode stale frci na cervnovych, inu...
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod cartee 22. 8. 2019 13:55

rajsi tak můžeš jít a nehanit věci o kterých nic nevíš.. já ho mám a jsem s ním max spokojenej jako spousty lidí co jsou tady.. nechápu tvoje zbytečný hejty na všechny značky. mě by opravdu zajímalo co máš ty za telefon.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 22. 8. 2019 14:01

Rajs. Hejter z Huafanu.. Nic víc.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 22. 8. 2019 19:03

rajs: jako dobry, ale problem byl se zelenym displejem, ne ruzovym. Ale mas bod za pokus :)

-- 22. 8. 2019 20:04 --

Jinak ze je ted za 14000 me stve, ja ho mel v listopadu za 20.000 a cekal jsem mensi sestup, ale asi je to I tim vsim, co se kolem toho deje

-- 22. 8. 2019 20:04 --

cartee píše:rajsi tak můžeš jít a nehanit věci o kterých nic nevíš.. já ho mám a jsem s ním max spokojenej jako spousty lidí co jsou tady.. nechápu tvoje zbytečný hejty na všechny značky. mě by opravdu zajímalo co máš ty za telefon.


Pevnou od O2 a kybl zavisti :) Chodi je osahavat do alzy
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 22. 8. 2019 20:10

No jen si to užívejte,ošahávat sračky nemusím,ale že jde cena takhle dolů to asi něco věští,stejně jako Lg.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod mnavri 23. 8. 2019 07:04

Zdravim,
poridil jsem si tenhle model a jsou dve veci, na ktery bych se rad zeptal.
Prvni je, ze kdyz si pustim wifi, tak pak kdyz ikonku chci rozbalit, abych videl dalsi wifi site, tak po kliknuti na ikonu, wifi vypne.
U zadnyho jinyho telefonu se mi to nestalo, tak se chci zeptat, cim to muze byt?
Abych opetovne wifi sputil a mohl si vybrat preferovanou wifinu, musim se tam prohlikat pres nastroje.

Mate to taky tak??

A druha vec je zvvojena (duplikovana) aplikace. Jedno zarizeni dva ucty (WhatsApp),
driv jsem mel pekne dve ikony pro kazdy ucet zvlast,
ted je ikona jen jedna a kdyz se chci prihlasit ktomu druhymu uctu, tak jedina mooznost je pres link, co mi v sms poslali, se po rozkliknuti da vybrat, ke kterymu z tech dvou uctu se chci dostat.

Muzete mi poradit, co mam zmenit v nastaveni, aby to bylo jako u vsech predchozich mobilu?
Diky.
mnavri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 23. 8. 2019 08:40

Z tveho prispevku neni jasne kde na tu WIFInu klikas. Ja to delam takto: rozbalim notif.listu a dlouhym podrzenim prstu na ikone WIFI se dostanu na seznam hotspotu. A tohle fungovalo na vsech samsungach co pamatuji i na Lg G2. Prece vetsina ikon na notif.liste (data, rotace displeje, BT, GPS, WIFI,rezim letadla...) se pri kratkem stisku chova jako vypinac/prepinac...od toho to tam je-rychle neco vypnout-prepnout...a slouhym podrzenim se dostanes na dalsi nastaveni nebo si pak nerozumime :-)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod mnavri 23. 8. 2019 09:56

Dekuju,
nikdy jsem se s delsim pridrzenim ikony nesetkal, vzdy jsem pod ikonu klepl na nazev wifi site a rozbalil se mi seznam dostupnych siti.
Tak dekuju.

Uz jen zvladnout vyresit druhy problem a budu s mobilem maximalne spokojej.
mnavri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 23. 8. 2019 10:05

Tak vidis ja se zase nesetkal s tim jak to popisujes ty zrejme kupujeme kazdy jine znacky :) to s tema uctama nevim-nepouzivam, staci mi jeden ucet ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 23. 8. 2019 11:23

Na Alza je za 11 999 Kč.

Softwarově teda Huawei zdaleka není tam kde Samsung, ale cena to offsetuje. Třeba gesta "zpět" ze stran jsou nepohodlná, UI není zdaleka tak uhlazené a je vidět, že řadu věcí ze Samsungu kopíruje. Ale za tu cenu prostě paráda, kompletní hardwarová výbava jako S10 za 20 tisíc a víc (o iPhone za libovolnou cenu nemluvě), CPU Kirin 980 je překvapivě rychlý, displej naprosto v pohodě, velká baterka, bezdrátové nabíjení, Always-On displej, výborný foťák, atd.

(Stále) vlajková loď za cenu střední třídy.
Hodně bych uvažoval, zda utratit 20t za Samsung S10 nebo 12t za toto...
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 23. 8. 2019 12:29

Always-On displej bych jako plus snad ani nezmiňoval, do samsungu má ještě hodně daleko. Video to samé.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 23. 8. 2019 13:20

To podrzeni wifi osobne znam z hodne pristroju, vcetne WM.

Na alze je chvili za 11.999, ale jen modra a neustale vyprodano, takze nejspis jen vabnicka. Ted koukam, ze uz i cerna a ta je udajne skladem.

Ze Samsungu se hodne kopiruje, to je pravda, ale jsou i veci, ktere Samsung nema a Huawei ano. Ale tak to asi bude vsude a se vsim. Se zbytkem nelze nez souhlasit. A pri tech cenach, co to stoji ted ani ne po roce, super telefon za velmi rozumny penize. Uvidime, co prinese EMUI10

btw v cem ma AOD daleko do Samsungu? A tady je zase to kopirovani… zadny aod zatim stale nema na uz dost stary Glance screen, ten mi stale chybi.
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků